Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

1 lună în urmă
4

29.000 €
/ lună 11.30 € / mp / lună

Teren intravilan | Murgesti | 29.000

Vânători

2.567 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

50.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren intravilan in Albesti, zona centrala

Albești

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

30.000 €
/ lună 12.72 € / mp / lună

Teren cu suprafata totala de 2358 Mp, Albesti

Albești

La ~5km distanță

2.358 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

80.000 €
/ lună 12.11 € / mp / lună

Teren 6607 Mp, Albesti, judet Mures

Albești

La ~5km distanță

6.607 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

45.000 €
/ lună 15 € / mp / lună

Teren Albesti 3 x 1000 mp Proiect de 3 Case Toa ...

Albești

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

431.000 €
/ lună 42.00 € / mp / lună

Teren 10,262mp Sighisoara / Calea Baratilor

Albești

La ~5km distanță

10.262 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

35 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Teren intravilan

Albești

La ~5km distanță

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

249.000 €
/ lună 711.43 € / mp / lună

Se vinde Vila Muntenia in Sovata jud Mures

Sighișoara

La ~10km distanță

350 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
6

449 €
/ lună 7.88 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, zona Garii, Sigh ...

Est, Sighișoara

La ~10km distanță

57 mp utili
1975
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
9

650 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat central

Central, Sighișoara

La ~10km distanță

65 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

800 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat zona centrala Sig ...

Central, Sighișoara

La ~10km distanță

120 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
20

1.000 €
/ lună 5.65 € / mp / lună

INCHIRIEZ PENSIUNE CU 7 CAMERE IN SIGHISOARA LA ...

Central, Sighișoara

La ~10km distanță

177 mp utili
2E
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

750 €
/ lună 9.62 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial

Central, Sighișoara

La ~10km distanță

78 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
19

4.798 €
/ lună 3.35 € / mp / lună

Clădire de birouri / clinică medicală / spațiu ...

Central, Sighișoara

La ~10km distanță

1.432,21 mp utili
1E
1980
Agenție

Mai mult de un an
19

950 €
/ lună 1.86 € / mp / lună

Hala industriala de inchiriat

Est, Sighișoara

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

500 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spa?iu comercial, Birouri

Central, Sighișoara

La ~10km distanță

100 mp utili
1900
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
6

25.900 €
/ lună 51.80 € / mp / lună

Teren intravilan - Ana Ipatescu

Central, Sighișoara

La ~10km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
6

18.500 €
/ lună 9.25 € / mp / lună

Vand teren extravilan

Central, Sighișoara

La ~10km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

70.000 €
/ lună 2 € / mp / lună

Teren in Sighisoara zona Angofa

Central, Sighișoara

La ~10km distanță

35.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

63.000 €
/ lună 40.65 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare

Angofa

La ~10km distanță

1.550 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

75 €
/ lună 0.13 € / mp / lună

Teren intravilan - parcele

Central, Sighișoara

La ~10km distanță

600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
12

52.000 €
/ lună 10.11 € / mp / lună

Teren 5.144 mp in Aurel Vlaicu, Sighisoara exce ...

Aurel Vlaicu

La ~10km distanță

5.144 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

35 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Vand teren intravilan in Sighisoara str. Ceahla ...

Central, Sighișoara

La ~10km distanță

2.100 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
7

250 €
/ lună 6.25 € / mp / lună

Spatiu comercial de închiriat, Sighisoara

Est, Sighișoara

La ~10km distanță

40 mp utili
2000
Agenție

2 luni în urmă
12

700 €
/ lună 5.83 € / mp / lună

Spatiu de vanzare sau de inchiriat- Sighisoara

Central, Sighișoara

La ~10km distanță

120 mp utili
1900
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

255 €
/ lună 4.25 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in Sighisoara

Central, Sighișoara

La ~10km distanță

60 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
9

2.500 €
/ lună 0.62 € / mp / lună

Teren intravilan, 4019 Mp, Sighisoara

Est, Sighișoara

La ~10km distanță

4.019 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
9

350.000 €
/ lună 87.09 € / mp / lună

Teren intravilan, 4019 Mp, Sighisoara

Central, Sighișoara

La ~10km distanță

4.019 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

58.000 €
/ lună 0.53 € / mp / lună

Pachet terenuri agricole Saschiz si Mihai Vitea ...

Mihai Viteazu

La ~10km distanță

110.000 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
11

2.512 €
/ lună 2,512.00 € / mp / lună

Inchiriez teren si cladiri in localitatea Betes ...

Betești

La ~15km distanță

Intravilan