Teren intravilan, 4019 Mp, Sighisoara

350.000 € / lună
87.09 € / mp / lună

Sighişoara, Judeţul Mureş

Suprafață teren:
4.019 mp

Descriere spațiu comercial

Va oferim in exclusivitate teren cu o suprafata de 4019 Mp in Sighisoara. Terenul este intravilan si este impartit in 2 parcele. Una din parcele are o suprafata de 2352 Mp , iar cealalta 1667 Mp. Fiecare parte are extras CF separat. Terenurile are toate utilitatiile si are iesire la E60. Terenul este in vecinatatea statiei de alimentare Lukoil. Terenul este drept. Cei interesati pot achizitiona o terenul la pretul de 350.000 Euro. Pentru clientii cumparatori, comisionul este 0%. Compania Private Imobiliare a ales cei mai buni si experimentati parteneri in realizarea tranzactiilor: notar, avocat, evaluator imobiliar, eliberator Certificate Energetice, consultant credite imobiliare, astfel incat o data cu cea mai buna alegere imobiliara vei primi la pachet si cele mai bune servicii necesare in tot acest proces. Dandu-ne tot interesul in a fi de ajutor maxim clientilor nostri. ne ajuta sa obtinem rezultate mai bune si, ulterior, sa ne bucuram de recomandarile clientilor. Crezi ca aceasta proprietate nu corespunde in totalitate nevoilor tale? Daca doresti sa gasesti PROPRIETATEA PERFECTA pentru tine si nu ai prea mult timp la dispozitie, CERE AJUTORUL AGENTULUI. Acesta iti va oferi alte SOLUTII AVANTAJOASE. CONTACTEAZA-NE ACUM, nu am dat gres cu nici un client!
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 01 Mai 2026 ID anunț: 1353089

Istoric preț

Puncte de interes

Recreere
parks