Proprietăți unice: 20
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
6

3.630 €
/ lună
3.000 €

De inchiriat 600 mp hala depozitare/productie c ...

Mureșeni, Târgu Mureș

Agenție

2 luni în urmă

8.000 €
/ lună

Inchiriez hala industriala de 2000 mp, toate ut ...

Mureșeni, Târgu Mureș

Agenție

2 luni în urmă

4.000 €
/ lună

inchiriez hala industriala de 1000 mp zona mur ...

Mureșeni, Târgu Mureș

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
7

1.500 €
/ lună 3.75 € / mp / lună

Spatiu Industrial 400 mp Curte Privata Zona Ind ...

Mureșeni, Târgu Mureș

2E
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
6

49.005.000 €
/ lună

Imobilstar inchiriaza spatiu productie/depozita ...

Mureșeni, Târgu Mureș

Agenție

5 luni în urmă
16

4.841 €
/ lună
4.001 €
8.29 € / mp / lună

Clădire de birou – Tg. Mureș – Mureșeni – Zona ...

Mureșeni, Târgu Mureș

584 mp utili
1E
1970
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
7

22.000 €
/ lună

Hala moderna de inchiriat Ungheni-Targu Mures

Mureșeni, Târgu Mureș

Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
3

18.000 €
/ lună

Imobilstar inchiriaza sp. depozitare 600-3600mp ...

Mureșeni, Târgu Mureș

Agenție

9 luni în urmă
3

1.936 €
/ lună
1.600 €
9.68 € / mp / lună

Spatiu sau Afacere la cheie -Restaurant

Mureșeni, Târgu Mureș

200 mp utili
300 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
3

5.400 €
/ lună 3 € / mp / lună

Hala productie 1800 mp

Mureșeni, Târgu Mureș

Agenție

9 luni în urmă
5

2.400 €
/ lună 3.20 € / mp / lună

De inchiriat depozit in Targu Mures, cartierul ...

Mureșeni, Târgu Mureș

750 mp
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
4

2.400 €
/ lună 4 € / mp / lună

Imobilstar inchiriaza depozit 600 mp

Mureșeni, Târgu Mureș

Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
6

4.000 €
/ lună 4 € / mp / lună

Imobilstar inchiriaza hale cu pod rulant

Mureșeni, Târgu Mureș

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
2

1.720 €
/ lună 4 € / mp / lună

De inchiriat depozit cu rampa 430 mp

Mureșeni, Târgu Mureș

1E
Agenție

Mai mult de un an
6

2.000 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

SpatiI De Birou, De Inchiriat, 300 Mp, Zona Mur ...

Mureșeni, Târgu Mureș

8 camere
300 mp
Etaj 1
2020
Agenție

Mai mult de un an
7

25.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Mures City Logistic, spatii industriale, 2000 - ...

Mureșeni, Târgu Mureș

Agenție

Mai mult de un an
3

2.400 €
/ lună 6 € / mp / lună

De închiriat spatiu pentru sală de fitness

Mureșeni, Târgu Mureș

400 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
18

1.500 €
/ lună 5 € / mp / lună

Hale de 1000mp.650mp.360mp.cu pod rulant birour ...

Mureșeni, Târgu Mureș

Agenție

Mai mult de un an
11

2.000 €
/ lună 80 € / mp / lună

Spatii birouri,recent renovate si mobilate

Mureșeni, Târgu Mureș

9 camere
25 mp
2020
3E
Agenție

3 luni în urmă
11

4.500 €
/ lună 4.09 € / mp / lună

Spatiu Industrial Zona Mureseni 1100mp

Mureșeni, Târgu Mureș

1.100 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 luni în urmă
14

400 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

Salon de infrumusetare de inchiriat Bd. Gheorgh ...

Mureșeni

La ~5km distanță

60 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
8

5.500 €
/ lună 55 € / mp / lună

Spatiu clinica, spre inchiriere, zona semicentr ...

Mureșeni

La ~5km distanță

100 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
8

3.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Spatiu comercial 150 mp | Zona 7 Noiembrie | Va ...

Mureșeni

La ~5km distanță

150 mp utili

Agenție

2 luni în urmă
5

1.000 €
/ lună 17.24 € / mp / lună

Spatiu comercial | Vitrina in L | 7 Noiembrie | ...

Mureșeni

La ~5km distanță

58 mp utili
3E
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

500 €
/ lună 8.93 € / mp / lună

Spatiu birou 2 camere, ultracentral, renovat co ...

Mureșeni

La ~5km distanță

56 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

200 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

Spatiu pentru birou / cabinet | Bulevardul Ceta ...

Mureșeni

La ~5km distanță

30 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
11

200 €
/ lună 4 € / mp / lună

Spatii Birouri | Zona Centrala, B-dul Cetatii | ...

Mureșeni

La ~5km distanță

50 mp utili
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
4

1.000 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

Imobilstar inchiriaza spatiu depozitar 400 mp- ...

Gheorghe Doja, Târgu Mureș

La ~5km distanță

400 mp utili
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
2

750 €
/ lună 0.78 € / mp / lună

Inchiriez- pe Gh. Doja - depozit + birouri , 2, ...

Gheorghe Doja, Târgu Mureș

La ~5km distanță

Agenție

9 luni în urmă
3

10.500 €
/ lună 3 € / mp / lună

De inchiriat spatiu depozitare-productie 800-35 ...

Gheorghe Doja, Târgu Mureș

La ~5km distanță

1E

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Mureșeni, Târgu-Mureș

Târgu-Mureș, un oraș vibrant din inima Transilvaniei, este cunoscut pentru mixul său de cultură și oportunități comerciale. Această zonă oferă acces facil la transport și o comunitate activă de afaceri. Imoradar24.ro a analizat piața spațiilor comerciale de închiriat, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 2.400 euro, cu oferte ce încep de la 1.400 euro și pot ajunge până la 25.000 euro, ceea ce indică o accesibilitate medie comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Spațiile comerciale au o dimensiune medie de 500 m², cu cele mai mari având până la 5.000 m² și cele mai mici de 45 m².
  • Compartimentare: Aproximativ 9% dintre spațiile disponibile au 3 sau mai multe camere, ceea ce le face potrivite pentru diverse tipuri de afaceri.
  • Construcții recente: Doar 4% dintre proprietăți sunt noi sau în fază de planificare, ceea ce sugerează o piață stabilă, dar cu puține opțiuni recente.