Proprietăți unice: 2
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

100 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan in Tg.Mures, Unirii-3,5km de c ...

Unirii, Târgu Mureș

10.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

86 €
/ lună 5.73 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial-birou Tg Mures Unir ...

Unirii, Târgu Mureș

15 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

63.000 €
/ lună 112.50 € / mp / lună

Vand teren str. Marului, zona Unirii

Sântana de Mureș

La ~5km distanță

560 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

40 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan / strada Remetea/Tg.Mures- sup ...

Remetea, Târgu Mureș

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

80 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren intravilan cu PUZ,str Remetea Tg Mures

Remetea, Târgu Mureș

La ~5km distanță

3.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

112.000 €
/ lună
126.000 €
80 € / mp / lună

Teren intravilan

Remetea, Târgu Mureș

La ~5km distanță

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
6

2 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Inchiriere spa?iu de inchiriat 70 mp Targu Mure ...

Central, Târgu Mureș

La ~5km distanță

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

10.000 €
/ lună 3.23 € / mp / lună

Teren intravilan Cartier Horgosa

Central, Târgu Mureș

La ~5km distanță

3.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

495 €
/ lună 8.39 € / mp / lună

OFERTA SPECIALA - Centru Comercial la Maurer de ...

Central, Târgu Mureș

La ~5km distanță

59 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

98 €
/ lună 7 € / mp / lună

Garaj de inchiriat Zona Poli 2

Central, Târgu Mureș

La ~5km distanță

14 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

95 €
/ lună 0.12 € / mp / lună

Teren intravilan Corunca

Central, Târgu Mureș

La ~5km distanță

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

520 €
/ lună 10 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Central, Târgu Mureș

La ~5km distanță

52 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

63.000 €
/ lună 86.90 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Valea Iubirii

Central, Târgu Mureș

La ~5km distanță

725 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

1.300 €
/ lună 13 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial ultracentral

Ultracentral, Târgu Mureș

La ~5km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

900 €
/ lună 6.92 € / mp / lună

Proprietar inchiriez birou spatios+terasa in zo ...

Central, Târgu Mureș

La ~5km distanță

130 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Ieri
4

45.000 €
/ lună 24.55 € / mp / lună

Teren intravilan 1833 mp

Central, Târgu Mureș

La ~5km distanță

1.833 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

88.000 €
/ lună 44 € / mp / lună

Vand teren Sancraiu de Mures

Central, Târgu Mureș

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

576 €
/ lună 7.20 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial sau pentru birouri

Central, Târgu Mureș

La ~5km distanță

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

32.500 €
/ lună
22.500 €
21.67 € / mp / lună

Teren watman 1500 m2

Central, Târgu Mureș

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
20

250 €
/ lună 4.63 € / mp / lună

Cabinete mobilate pentru psihoterapie - Pia?a M ...

Central, Târgu Mureș

La ~5km distanță

54 mp utili
2025
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

1.000 €
/ lună 0.17 € / mp / lună

Inchiriez teren Ceua? Mure?

Central, Târgu Mureș

La ~5km distanță

5.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

75 €
/ lună 2.14 € / mp / lună

Inchirez garaj in Targu-Mures in centru

Central, Târgu Mureș

La ~5km distanță

35 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

5.000 €
/ lună 7.12 € / mp / lună

Restaurant complet func?ional pe malul Mure?ulu ...

Central, Târgu Mureș

La ~5km distanță

702 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

39 €
/ lună 0.98 € / mp / lună

Dau in chirie garaj

Central, Târgu Mureș

La ~5km distanță

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

595 €
/ lună 3.97 € / mp / lună

Inchiriere garaj,atelier Targu Mures

Central, Târgu Mureș

La ~5km distanță

150 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

650 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

ofer spa?iu comercial de inchiriat

Central, Târgu Mureș

La ~5km distanță

52 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

2 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Oferim post make up inchiriere

Central, Târgu Mureș

La ~5km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

1.500 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Gara de Sud, Târgu Mureș

La ~5km distanță

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

156.000 €
/ lună 1,114.29 € / mp / lună

De vanzare spatiu comercial zona centrala 140mp ...

Central, Târgu Mureș

La ~5km distanță

140 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

1.334 €
/ lună 23 € / mp / lună

De Inchiriat Spatiu Comercial Nou

Central, Târgu Mureș

La ~5km distanță

58 mp utili
2025