Proprietar
Proprietăți unice: 5
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

80 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren intravilan cu PUZ,str Remetea Tg Mures

Remetea, Târgu Mureș

3.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

42.000 €
/ lună 70 € / mp / lună

Teren 600 mp str. Remetea, utilitati complete + ...

Remetea, Târgu Mureș

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

112.000 €
/ lună
126.000 €
80 € / mp / lună

Teren intravilan

Remetea, Târgu Mureș

1.400 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

40 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan / strada Remetea/Tg.Mures- sup ...

Remetea, Târgu Mureș

3.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

39.900 €
/ lună 18.40 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 2169 mp Str. Remet ...

Remetea, Târgu Mureș

2.169 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
17

1.500 €
/ lună 3 € / mp / lună

Unirii - Inchiriere spatiu de productie/hale - ...

Unirii, Târgu Mureș

La ~5km distanță

500 mp utili
2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

86 €
/ lună 5.73 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial-birou Tg Mures Unir ...

Unirii, Târgu Mureș

La ~5km distanță

15 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
5

500 €
/ lună 4.55 € / mp / lună

Spațiu ideal pentru afacerea ta – 11 ...

Unirii, Târgu Mureș

La ~5km distanță

110 mp

Agenție

Mai mult de un an
9

200 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spații de birouri si depozitare cu parcare

Unirii, Târgu Mureș

La ~5km distanță

20 mp
Parter / 1
2000
1E
Agenție

1 lună în urmă
3

130.000 €
/ lună 118.18 € / mp / lună

Teren intravilan 1.100 mp, spre vanzare, in car ...

Unirii, Târgu Mureș

La ~5km distanță

1.100 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
5

1.599 €
/ lună 5.35 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Unirii, Târgu Mureș

La ~5km distanță

299 mp utili
1E
1980
Agenție

Mai mult de un an
11

650 €
/ lună 10.83 € / mp / lună

Spatiu comercial cu vitrina la strada si baie p ...

Unirii, Târgu Mureș

La ~5km distanță

60 mp utili
2010
Agenție

Mai mult de un an
5

280 €
/ lună 8 € / mp / lună

Boxă pentru service auto cu elevator

Unirii, Târgu Mureș

La ~5km distanță

35 mp utili
1E
2008
Agenție

1 lună în urmă
5

75.400 €
/ lună 58 € / mp / lună

Teren 1.300 mp. 58 euro mp. zona Unirii Targu M ...

Unirii, Târgu Mureș

La ~5km distanță

1.300 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

79.900 €
/ lună 98.40 € / mp / lună

Teren intravilan 812 mp Targu Mures, Cartierul ...

Unirii, Târgu Mureș

La ~5km distanță

812 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

215.000 €
/ lună 153.57 € / mp / lună

Teren intravilan, 1400 mp, zona Unirii

Unirii, Târgu Mureș

La ~5km distanță

1.400 mp teren
1E
Agenție

2 săptămâni în urmă
12

4 €
/ lună 0 € / mp / lună

Hala de inchiriat de 6480mp + 1280mp Birouri -6 ...

Unirii, Târgu Mureș

La ~5km distanță

7.128 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
12

35.327 €
/ lună
29.196 €
5.44 € / mp / lună

Hala de inchiriat de 6480 mp + 1280 mp Birouri ...

Unirii, Târgu Mureș

La ~5km distanță

1E
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

100 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan in Tg.Mures, Unirii-3,5km de c ...

Unirii, Târgu Mureș

La ~5km distanță

10.100 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
8

975 €
/ lună 13 € / mp / lună

CHIRIE 75 mp -partial din spatiu comercial UNIR ...

Unirii, Târgu Mureș

La ~5km distanță

75 mp utili
4E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

628 €
/ lună 6.28 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Sântana de Mureș

La ~5km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

63.000 €
/ lună 112.50 € / mp / lună

Vand teren str. Marului, zona Unirii

Sântana de Mureș

La ~5km distanță

560 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

54.000 €
/ lună 90 € / mp / lună

Teren nivelat si liber pentru casa mult visata, ...

Sântana de Mureș

La ~5km distanță

600 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
5

62.000 €
/ lună 51.67 € / mp / lună

Teren intravilan Santana de Mures, 1200 mp, con ...

Sântana de Mureș

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

960.000 €
/ lună 31.48 € / mp / lună

Teren 30500 mp Santana cu deschire de 51 ml la ...

Sântana de Mureș

La ~5km distanță

30.500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
5

45.000 €
/ lună 26.38 € / mp / lună

Teren in Santana de Mures! 1700mp!

Sântana de Mureș

La ~5km distanță

1.706 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

100.000 €
/ lună 70.97 € / mp / lună

Pretios teren intravilan 1.409 mp, livada, util ...

Sântana de Mureș

La ~5km distanță

1.409 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
8

15 €
/ lună 0.27 € / mp / lună

Spatiu comercial 73mp (cafenea) de inchiriat in ...

Sântana de Mureș

La ~5km distanță

55 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

42.900 €
/ lună 84.12 € / mp / lună

FILM! Teren intravilan Santana, 510 mp, oportun ...

Sântana de Mureș

La ~5km distanță

510 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

150.000 €
/ lună 108.30 € / mp / lună

Terenuri de vanzare Targu Mures Unirii | 1.385 ...

Remetea

La ~5km distanță

1.385 mp teren