Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

11 luni în urmă
8

49.500 €
/ lună 11.51 € / mp / lună

Tur 3D!4.300 mp teren, pomicultura +casa tradit ...

Crăiești

2 camere
4.300 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
6

8.649 €
/ lună 0.99 € / mp / lună

Teren extravilan, localitatea Craiesti, jud. Mu ...

Adămuș

La ~5km distanță

8.700 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

99.000 €
/ lună 66 € / mp / lună

Teren intravilan 1418 mp Sancraiu de Mures pano ...

Dâmbău

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

491 €
/ lună 7.33 € / mp / lună

Dau in chirie Spatiu comercial central in Mun. ...

Târnăveni

La ~10km distanță

67 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
14

800 €
/ lună 7.27 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Str. Republicii, ...

Central, Târnăveni

La ~10km distanță

110 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

6.000 €
/ lună

inchiriere teren depozitare

Central, Târnăveni

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

76 €
/ lună 4 € / mp / lună

Camera de inchiriat - spatiu comercial

Central, Târnăveni

La ~10km distanță

19 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

1.000 €
/ lună 1,000.00 € / mp / lună

Inchiriez sau Vand Hala Spatiu

Târnăveni

La ~10km distanță

1 mp utili
2.200 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

550 €
/ lună 5.50 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat, 100 mp utili

Central, Târnăveni

La ~10km distanță

100 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
5

400 €
/ lună 7.27 € / mp / lună

Spa?iu comercial de 55mp cu acces facil ?i vizi ...

Central, Târnăveni

La ~10km distanță

55 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
8

1.300 €
/ lună 20.63 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat, 63mp, Zona Semi-Central

Central, Târnăveni

La ~10km distanță

63 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

100 €
/ lună 1.47 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial utracentral in Tarna ...

Ultracentral, Târnăveni

La ~10km distanță

68 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
4

1.000 €
/ lună 1 € / mp / lună

Spatiu Comercial, 1 000 m2,

Central, Târnăveni

La ~10km distanță

1.000 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
13

700 €
/ lună 2.80 € / mp / lună

Restaurant de inchiriat - Tarnaveni

Central, Târnăveni

La ~10km distanță

250 mp utili
Agenție

7 luni în urmă
17

3.100 €
/ lună 10.33 € / mp / lună

Spatiu comercial 300mp de inchiriat, locatie ce ...

Central, Târnăveni

La ~10km distanță

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

1.500 €
/ lună 4.41 € / mp / lună

Preluare activitate Restaurant

Central, Târnăveni

La ~10km distanță

340 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
2

35.000 €
/ lună
45.000 €
87.50 € / mp / lună

Teren de vanzare Tarnaveni

Central, Târnăveni

La ~10km distanță

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

24.000 €
/ lună 32.61 € / mp / lună

Teren intravilan in Custelnic

Cuștelnic

La ~10km distanță

736 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
10

24.000 €
/ lună 32.61 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Custelnic, Tarnaven ...

Cuștelnic

La ~10km distanță

736 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

845.177 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Padure Gorun187,817mp Blajel

Blăjel

La ~15km distanță

187.817 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

20.000 €
/ lună 14.29 € / mp / lună

Teren Intravilan 1400mp (Sat Delenii, jud. Mure ...

Băgaciu

La ~15km distanță

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

53.900 €
/ lună 7.70 € / mp / lună

Teren Intravilan 7200mp -sat Botez ,judet Mures

Botez

La ~15km distanță

7.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
10

2.949 €
/ lună 1.86 € / mp / lună

Hale de inchiriat, teren 5500 mp, acces TIR, in ...

Periferie, Iernut

La ~15km distanță

1E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

30.000 €
/ lună 60 € / mp / lună

Teren intravilan Iernut / 2 parcele disponibile ...

Central, Iernut

La ~15km distanță

500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

1.080 €
/ lună
1.200 €
15.43 € / mp / lună

Spatiu comercial premium de inchiriat Bd. Gheor ...

Central, Iernut

La ~15km distanță

70 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
11

2.700 €
/ lună
3.000 €
15 € / mp / lună

Spa?iu de birouri premium de inchiriat 180 mp | ...

Central, Iernut

La ~15km distanță

180 mp utili
2024
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

59.000 €
/ lună 15.95 € / mp / lună

Vand teren 3700 mp2, utilitati la 25 de metri, ...

Bogata

La ~20km distanță

3.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

52.000 €
/ lună 5.98 € / mp / lună

Teren intravilan

Bogata

La ~20km distanță

8.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

0 €
/ lună

Teren de vanzare

Gheja

La ~20km distanță

70.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
10

2.764.830 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren intravilan | Ludus | Zona strategica

Gheja

La ~20km distanță

92.161 mp teren