Proprietăți unice: 3
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

3.500 €
/ lună 0.81 € / mp / lună

Teren de vanzare

Săpânța

4.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
16

29.999 €
/ lună 15.00 € / mp / lună

Teren 2.000 mp in Sapanta intabulat

Săpânța

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

155.000 €
/ lună 0.30 € / mp / lună

Vand Teren + Ferma+ Balta de peste in Comuna Sa ...

Săpânța

510.004 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

38.000 €
/ lună 10.27 € / mp / lună

Vand teren intravilan sau schimb cu apartament ...

Piatra

La ~5km distanță

3.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

6 €
/ lună 0.17 € / mp / lună

Inchiriere spa?iu central

Sighetu Marmației

La ~15km distanță

35 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Spatii de productie de inchiriat

Sighetu Marmației

La ~15km distanță

2.500 mp utili

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
10

949 €
/ lună 5.58 € / mp / lună

Inchiriez spatiu zona Penny

Central, Sighetu Marmației

La ~15km distanță

170 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

30 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren Intabulat Intravilan cu Nr de Casa ,drum ...

Central, Sighetu Marmației

La ~15km distanță

4.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

400 €
/ lună 2.86 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial zona CIL

Sighetu Marmației

La ~15km distanță

140 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

481 €
/ lună 9.62 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Sighetu Marmației

La ~15km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
5

35.000 €
/ lună 36.92 € / mp / lună

Teren de vanzare

Central, Sighetu Marmației

La ~15km distanță

948 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

1 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Inchiriez spatiu

Ultracentral, Sighetu Marmației

La ~15km distanță

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

1.300 €
/ lună 6.50 € / mp / lună

DE VANZARE CASA + TEREN + PASUNE in Sighetul Ma ...

Central, Sighetu Marmației

La ~15km distanță

200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

1 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Spatii de inchiriat

Central, Sighetu Marmației

La ~15km distanță

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

196 €
/ lună 0.39 € / mp / lună

Teren/Depozit de inchiriat

Central, Sighetu Marmației

La ~15km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare cu panorama deosebita asupra m ...

Central, Sighetu Marmației

La ~15km distanță

1.861 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

320 €
/ lună 12.31 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat zona Big, trafic intens, pa ...

Central, Sighetu Marmației

La ~15km distanță

26 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

19 €
/ lună 0.68 € / mp / lună

Spatiu comercial in centrul orasului de inchiri ...

Central, Sighetu Marmației

La ~15km distanță

28 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

54.000 €
/ lună 37.89 € / mp / lună

Teren cu fundatie

Sighetu Marmației

La ~15km distanță

1.425 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

1 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Inchiriere spatiu

Sighetu Marmației

La ~15km distanță

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

88.000 €
/ lună 88 € / mp / lună

Teren stradal 1000 mp cu hala

Central, Sighetu Marmației

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
4

22.800 €
/ lună 35.08 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare

Tisa

La ~20km distanță

650 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

35.000 €
/ lună 7.29 € / mp / lună

Teren de vanzare

Bixad

La ~25km distanță

4.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
5

1.500 €
/ lună 0.19 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare la Negresti oas

Central, Negrești-Oaș

La ~25km distanță

8.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

350 €
/ lună 4.67 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Central, Negrești-Oaș

La ~25km distanță

75 mp utili
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
4

27.000 €
/ lună 0.71 € / mp / lună

Teren Negresti-Oas

Negrești-Oaș

La ~25km distanță

38.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
18

3 €
/ lună 0 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Central, Negrești-Oaș

La ~25km distanță

15.500 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

46.900 €
/ lună 8.81 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Rona de Jos, Maramu ...

Rona de Jos

La ~25km distanță

5.325 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
10

1.500 €
/ lună 0.33 € / mp / lună

Vand teren intravilan in Hoteni (Breb) Maramure ...

Hoteni

La ~25km distanță

4.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

15.000 €
/ lună 23.81 € / mp / lună

Parcele de vanzare in Ocna Sugatag

Ocna Șugatag

La ~25km distanță

630 mp teren