Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
7

34.900 €
/ lună 12.03 € / mp / lună

teren intravilan 2900mp, priveliste, utilitati, ...

Fărcașa

2.900 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Buzesti 14 ari 25 minute din Baia Mare

Buzești

La ~5km distanță

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

600 €
/ lună 3 € / mp / lună

Inchiriez hala 200 mp Sal?ig curent trifazic, p ...

Sălsig

La ~5km distanță

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

108.000 €
/ lună 10.80 € / mp / lună

Vand urgent teren in Merisor

Merișor

La ~10km distanță

10.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

40.000 €
/ lună 16 € / mp / lună

Teren 2500mp Urziceni

Posta

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

550 €
/ lună 0.41 € / mp / lună

Teren intravilan 1350 mp deschidere DJ108D idea ...

Ariniș

La ~10km distanță

1.350 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

38.000 €
/ lună 1,727.27 € / mp / lună

Vind spatiu comercial.Somcuta

Central, Șomcuta Mare

La ~10km distanță

22 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
3

1.200 €
/ lună 0.12 € / mp / lună

Vand teren intravilan Somcuta Mare

Central, Șomcuta Mare

La ~10km distanță

10.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

90.000 €
/ lună 6,000.00 € / mp / lună

Teren intravilan construibil de vanzare

Tăuții-Măgherăuș

La ~15km distanță

15 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

72.000 €
/ lună 36.46 € / mp / lună
3.650 €

Doua parcele teren 1000mp/975mp in Tautii-Maghe ...

Tăuții-Măgherăuș

La ~15km distanță

1.975 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

39.250 €
/ lună 38.86 € / mp / lună

Vand teren intravilan Tautii Magheraus- 10 arii

Tăuții-Măgherăuș

La ~15km distanță

1.010 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

6 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Ofer spatiu comercial in chirie zona Dura

Tăuții-Măgherăuș

La ~15km distanță

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

36.500 €
/ lună 20.96 € / mp / lună

Teren 17 ari Coltau

Coltău

La ~15km distanță

1.741 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

19.500 €
/ lună 22.78 € / mp / lună

Teren de vanzare Coltau

Coltău

La ~15km distanță

856 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

Preț necomunicat

Vand teren intravilan trqvilqnt Coltau

Coltău

La ~15km distanță

2.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

22.500 €
/ lună 14.58 € / mp / lună

Vand Teren Intravilan 800 mp Cicarlau, Central ...

Cicârlău

La ~15km distanță

1.543 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

150.000 €
/ lună 12.41 € / mp / lună

Proprietate unica teren retras, cu multa intimi ...

Cicârlău

La ~15km distanță

12.087 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

35.000 €
/ lună 56.45 € / mp / lună

Teren de vanzare Sasar 620 mp + cota drum servi ...

Săsar

La ~15km distanță

620 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

175.500 €
/ lună 2,700.00 € / mp / lună

Teren intravilan Recea

Recea

La ~15km distanță

65 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

117.500 €
/ lună 59.95 € / mp / lună

Teren in Mocira ideal investitie pt dezvoltare ...

Mocira

La ~15km distanță

1.960 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

45.000 €
/ lună 26.74 € / mp / lună

Teren intravilan 1683 mp Cataina, Maramures Act ...

Cătălina

La ~15km distanță

1.683 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intravilan Catalina

Cătălina

La ~15km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

30.000 €
/ lună 11.11 € / mp / lună

Teren in Sacalaseni o754537380

Săcălășeni

La ~20km distanță

2.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

1.400 €
/ lună 0.45 € / mp / lună

Teren la 10 minute din Baia Mare

Săcălășeni

La ~20km distanță

3.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

2.420 €
/ lună 10 € / mp / lună

NEW! Spatiu Comercial - Birouri DE INCHIRIAT– G ...

Decebal, Baia Mare

La ~20km distanță

242 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

3.460 €
/ lună 10 € / mp / lună

Inchiriez doua spatii comerciale , alaturate , ...

Săsar, Baia Mare

La ~20km distanță

346 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
12

600 €
/ lună 10.91 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat, Iuliu Maniu, 55m ...

Săsar, Baia Mare

La ~20km distanță

55 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

18.500 €
/ lună 28.91 € / mp / lună

Teren Intravilan Satu Nou de Jos 6,40 arii

Satu Nou de Jos

La ~20km distanță

640 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

5.800 €
/ lună 2.32 € / mp / lună

Teren Satu Nou de Jos de vanzare

Satu Nou de Jos

La ~20km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

2.350 €
/ lună 0.42 € / mp / lună

Parcele teren Catalina

Satu Nou de Jos

La ~20km distanță

5.600 mp teren