Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
7

34.900 €
/ lună 12.03 € / mp / lună

teren intravilan 2900mp, priveliste, utilitati, ...

Fărcașa

2.900 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Buzesti 14 ari 25 minute din Baia Mare

Buzești

La ~5km distanță

1.400 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

37.000 €
/ lună 10.78 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare 35 ari, Sat Mogoses ...

Mogoșești

La ~5km distanță

3.432 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

600 €
/ lună 3 € / mp / lună

Inchiriez hala 200 mp Sal?ig curent trifazic, p ...

Sălsig

La ~5km distanță

200 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
3

17.000 €
/ lună 19.59 € / mp / lună

Teren 868 mp | Zona retrasa | Utilitati la tere ...

Colțirea

La ~5km distanță

868 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

135.000 €
/ lună 13.50 € / mp / lună

Teren intravilan 10.000 mp plan | Utilitati in ...

Colțirea

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

29.900 €
/ lună 27.92 € / mp / lună

Tautii-Magheraus - TEREN DE VANZARE

Colțirea

La ~5km distanță

1.071 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

30.000 €
/ lună 4.48 € / mp / lună

Teren Hideaga | Deschidere pe E58 DN1C

Hideaga

La ~5km distanță

6.700 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

35.000 €
/ lună 5.93 € / mp / lună

Hideaga, com Satulung, 59 ari ideal pentru dezv ...

Hideaga

La ~5km distanță

5.900 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

44.000 €
/ lună 11 € / mp / lună

Teren intravilan De Vanzare la DN

Satulung

La ~10km distanță

4.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
5

36.400 €
/ lună 13 € / mp / lună

Teren 28 ari, drum principal

Satulung

La ~10km distanță

2.800 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
1

354 €
/ lună

Arendez teren 1,20 hectar la pod Ardusat

Ardusat

La ~10km distanță

Agenție

2 luni în urmă
7

31.500 €
/ lună 27.06 € / mp / lună

Teren intravilan de Vanzare in Bozanta Mare | S ...

Bozânta Mare

La ~10km distanță

1.164 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
9

28.000 €
/ lună 56 € / mp / lună

Teren de vanzare parcele 500 mp cu proiect de c ...

Bozânta Mare

La ~10km distanță

500 mp teren
1E
Agenție

1 săptămână în urmă
8

35.000 €
/ lună 17.50 € / mp / lună

Teren pentru constructie ,20 ari,pozitie excele ...

Bozânta Mare

La ~10km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

108.000 €
/ lună 10.80 € / mp / lună

Vand urgent teren in Merisor

Merișor

La ~10km distanță

10.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
9

44.000 €
/ lună 24.44 € / mp / lună

In localitatea Merisor, teren intravilan, aproa ...

Merișor

La ~10km distanță

1.800 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
13

650 €
/ lună 11.21 € / mp / lună

Spatiu comercial 58mp in incinta Super PROFI Ur ...

Posta

La ~10km distanță

58 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

40.000 €
/ lună 16 € / mp / lună

Teren 2500mp Urziceni

Posta

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

550 €
/ lună 0.41 € / mp / lună

Teren intravilan 1350 mp deschidere DJ108D idea ...

Ariniș

La ~10km distanță

1.350 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

67.788 €
/ lună 28 € / mp / lună
76.800 €

Teren de vanzare in Grosi cu priveliste superba

Iadăra

La ~10km distanță

2.421 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

245.000 €
/ lună 120.10 € / mp / lună
65.000 €

Teren intravilan, zona parc Hosteze, Tautii Mag ...

Iadăra

La ~10km distanță

2.040 mp teren
Agenție

Azi
3

120.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Teren intravilan 3000mp | Tautii-Magheraus | Ut ...

Iadăra

La ~10km distanță

3.000 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
7

49.500 €
/ lună 11 € / mp / lună

Teren de vanzare in Somcuta Mare, Maramures!

Central, Șomcuta Mare

La ~10km distanță

4.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
3

1.200 €
/ lună 0.12 € / mp / lună

Vand teren intravilan Somcuta Mare

Central, Șomcuta Mare

La ~10km distanță

10.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

38.000 €
/ lună 1,727.27 € / mp / lună

Vind spatiu comercial.Somcuta

Central, Șomcuta Mare

La ~10km distanță

22 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
4

36.288 €
/ lună 48 € / mp / lună

Teren 2 parcele Tautii Magheraus str 44

Tăuții-Măgherăuș

La ~15km distanță

756 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

90.000 €
/ lună 6,000.00 € / mp / lună

Teren intravilan construibil de vanzare

Tăuții-Măgherăuș

La ~15km distanță

15 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

28.000 €
/ lună 56 € / mp / lună

12 parcele de Teren cu autorizatie de construir ...

Tăuții-Măgherăuș

La ~15km distanță

500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

32.000 €
/ lună 29.09 € / mp / lună

Teren zona deosebita, Tautii Magheraus, 1100 mp ...

Tăuții-Măgherăuș

La ~15km distanță

1.100 mp teren