Proprietar
Proprietăți unice: 219
Proprietari: 40
Agenție

6 zile în urmă
13

2.591 €
/ lună 22.15 € / mp / lună

Spațiu comercial 117mp de închiriat VAD STRADAL ...

Ultracentral, Voluntari

117 mp utili
1E
2020
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
5

1.495 €
/ lună 11.50 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu comercial et 1

Central, Voluntari

130 mp utili
Agenție

6 zile în urmă
5

1.500 €
/ lună 11.54 € / mp / lună

Spatiu comercial | Voluntari | Villa | 4 Camere ...

Voluntari

130 mp utili
1E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

6 ore în urmă
1

52.365 €
/ lună 9.54 € / mp / lună

Vand teren comuna Sinesti sat catrunesti

Central, Voluntari

5.491 mp teren
Agenție

15 ore în urmă

1.500 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu Comercial Versatil I Bd Pipera I

Central, Voluntari

125 mp utili
Agenție

16 ore în urmă
5

1.950.000 €
/ lună 1,266.23 € / mp / lună

Teren Exceptional Iancu Nicolae - Potential Rez ...

Central, Voluntari

1.540 mp teren
Agenție

17 ore în urmă
14

600 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu Birou 50 Mp + Balcon / Et. 1 / Cortina N ...

Nord, Voluntari

50 mp utili
2022
Agenție

Ieri
16

5.000 €
/ lună 16.67 € / mp / lună

Spatiu Comercial Afumati

Central, Voluntari

300 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

1.500 €
/ lună 7.81 € / mp / lună

Spațiu comercial / birouri -200 mp -Voluntari

Voluntari

192 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

6.776 €
/ lună
5.600 €
42.35 € / mp / lună

Spatii comerciale premium - Bd. Voluntari 72 (G ...

Ultracentral, Voluntari

160 mp utili
2022
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

3.872 €
/ lună
3.200 €
60.50 € / mp / lună

Spatii comerciale premium - Bd. Voluntari 72 (G ...

Ultracentral, Voluntari

64 mp utili
2022
Agenție

2 zile în urmă
11

1.000 €
/ lună 7.69 € / mp / lună

Hala Industriala Pipera Voluntari

Nord, Voluntari

130 mp utili
Agenție

3 zile în urmă
10

3.500 €
/ lună 35 € / mp / lună

Spartiu comercial birouri Iancu Nicolae stradal ...

Central, Voluntari

100 mp utili
Agenție

4 zile în urmă
1

1.500 €
/ lună 11.54 € / mp / lună

Spatiu comercial | Voluntari | Villa | 4 Camere ...

Central, Voluntari

130 mp utili
Agenție

4 zile în urmă
1

1.500 €
/ lună 11.54 € / mp / lună

Spatiu comercial | Voluntari | Villa | 4 Camere ...

Central, Voluntari

130 mp utili
1E
Agenție

4 zile în urmă
2

146.740 €
/ lună 299.47 € / mp / lună

Teren - zona Matei Millo - 490 mp

Central, Voluntari

490 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
1

360.000 €
/ lună 378.95 € / mp / lună

Voluntati /Bul Eroiilor

Nord, Voluntari

950 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
1

403.000 €
/ lună 460.05 € / mp / lună

Matei Millo

Nord, Voluntari

876 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
1

544.000 €
/ lună 400 € / mp / lună

Voluntari Matei MILLO

Nord, Voluntari

1.360 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
1

1.250.000 €
/ lună 250 € / mp / lună

Voluntari Matei MILLO

Nord, Voluntari

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
9

2.600 €
/ lună 5.20 € / mp / lună

Inchiriez Hala Voluntari 500mp

Central, Voluntari

500 mp utili
Agenție

6 zile în urmă
2

1.500.000 €
/ lună 60 € / mp / lună

Teren Voluntari investitie Centura Bucuresti in ...

Central, Voluntari

25.000 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
7

630.000 €
/ lună 315 € / mp / lună

Teren 2000mp | Colentina/Nicolae Canea | Oportu ...

Central, Voluntari

2.000 mp teren
4E
Agenție

6 zile în urmă
5

4.500 €
/ lună 22.50 € / mp / lună

Spatiu Comercial Premium 400mp Stradal - Bd. Pi ...

Central, Voluntari

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

57.000 €
/ lună 475 € / mp / lună

Teren 120 mp + casa veche de renovat / demolat ...

Central, Voluntari

120 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
6

2.500 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Spatiu premium 200 mp | Erou Iancu Nicolae | Bi ...

Central, Voluntari

200 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
5

13.310 €
/ lună
11.000 €
41.46 € / mp / lună

Spațiu Comercial 321 mp - Cortina Nord Pipera - ...

Nord, Voluntari

321,9 mp utili
2022
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

4.600 €
/ lună 1.96 € / mp / lună

INCHIRIERE TEREN 2350 mp – Str. Erou Iancu Nico ...

Central, Voluntari

2.350 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
23

2.520 €
/ lună 14 € / mp / lună

Spatiu Comercial Restaurant Stradal Voluntari L ...

Exterior Nord, Voluntari

180 mp utili
2017
Agenție

2 luni în urmă
7

18.876 €
/ lună
15.600 €
7.87 € / mp / lună

Cladire de birouri +Spatiul Comercial +Depozit- ...

Nord, Voluntari

2.400 mp utili
3.000 mp teren
2000

Spaţii comerciale de închiriat în Voluntari, Județul Ilfov

Voluntari, situat în apropierea Bucureștiului, este o zonă în plină dezvoltare, cunoscută pentru accesibilitatea sa și pentru oportunitățile comerciale. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al spațiilor comerciale este de aproximativ 2.090 euro, cu oferte care încep de la 150 euro și pot ajunge până la 24.200 euro, ceea ce o face o zonă cu un nivel de accesibilitate mediu comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a proprietăților este de 209 m², cu cele mai mici spații având 28 m² și cele mai mari ajungând până la 28.000 m².
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 9 euro, iar cele mai scumpe proprietăți pot atinge 29 euro/m².
  • Facilități: Prețul mediu pentru proprietățile cu parcare sau garaj este de 2.500 euro, iar pentru cele cu terasă sau grădină, prețul mediu este de 5.500 euro.
  • Construcții recente: Aproximativ 12% dintre proprietăți sunt noi sau în fază de planificare.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 168 de zile, indicând o piață activă.
  • Compartimentare: Majoritatea spațiilor comerciale disponibile sunt de 1 cameră (3%), 2 camere (2%) și 3+ camere (2%).

Voluntari reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută spații comerciale variate, cu accesibilitate bună și oportunități de dezvoltare. Ești pregătit să găsești spațiul ideal pentru afacerea ta? Explorează acum ofertele de închiriere!