Proprietar
Proprietăți unice: 10
Proprietari: 6
Agenție

Ieri
6

115.000 €
/ lună 92 € / mp / lună

Teren Spectaculos Corbeanca Padure

Petrești

1.250 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
8

450 €
/ lună 10 € / mp / lună

Garsoniera Spatiu Birou Studio Cabinet Balotest ...

Petrești

45 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
6

3.944 €
/ lună 16.03 € / mp / lună

Corbeanca langa A0 spatiu birouri 246 mp parter ...

Petrești

246,5 mp utili
2E
2024

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
9

432 €
/ lună 8.64 € / mp / lună

Inchiriere spa?iu Corbeanca

Petrești

50 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

85.000 €
/ lună 87.27 € / mp / lună

Teren Petresti-Corbeanca 974mp-85000

Petrești

974 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

110 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Teren intravilan, Penny Corbeanca, 2550 mp

Petrești

2.550 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

7 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Petrești

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

855.000 €
/ lună 95 € / mp / lună

Teren Therme Balotesti

Petrești

9.000 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
14

66.240 €
/ lună
54.100 €
1.54 € / mp / lună

Lot teren 736 mp de vanzare intravilan in Petre ...

Petrești

43.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
9

2.500 €
/ lună 8.93 € / mp / lună

Investitia excelenta: Cladire pe Dn1 (vizavi de ...

Petrești

280 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
10

2.200 €
/ lună 11 € / mp / lună

Spațiu comercial cu birouri de inchiriat 2 ...

Corbeanca

La ~5km distanță

200 mp utili
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
9

1.000 €
/ lună 3.16 € / mp / lună

DOM00423 - Spatiu comercial l domeniu medical l ...

Corbeanca

La ~5km distanță

316,07 mp utili
1E
2025
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
11

5.000 €
/ lună 7.35 € / mp / lună

Hala de inchiriat Corbeanca

Corbeanca

La ~5km distanță

Agenție

Mai mult de un an
11

150.000 €
/ lună 140.19 € / mp / lună

Teren 1,070mp Corbeanca / Strada Ghioceilor

Corbeanca

La ~5km distanță

1.070 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

127.500 €
/ lună 113.84 € / mp / lună

Teren aproape de DN 1 Corbeanca

Corbeanca

La ~5km distanță

1.120 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
12

16 €
/ lună 0.52 € / mp / lună

Spatii diverse de inchiriat Ostratu

Corbeanca

La ~5km distanță

31 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

42.000 €
/ lună 84 € / mp / lună

Teren 500mp Corbeanca str.Magnoliei

Corbeanca

La ~5km distanță

500 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

85.000 €
/ lună 136.22 € / mp / lună

Vand teren Corbeanca Laguna Albastra 624mp 8500 ...

Corbeanca

La ~5km distanță

624 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
11

69.900 €
/ lună 114.59 € / mp / lună

Teren Constructibil | Corbeanca Laguna Albastra ...

Corbeanca

La ~5km distanță

610 mp teren
1E
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

65 €
/ lună 0 € / mp / lună

Dom00424 - teren de vanzare in corbeanca

Corbeanca

La ~5km distanță

26.651 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

170.000 €
/ lună 97.14 € / mp / lună

Teren intravilan Corbeanca (Ostratu) 1250 mp, d ...

Corbeanca

La ~5km distanță

1.750 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
16

426.600 €
/ lună 150 € / mp / lună

Otopeni intravilan 2.844 mp, colt stradal, desc ...

Corbeanca

La ~5km distanță

2.844 mp teren
2E
Agenție

1 lună în urmă
4

127.500 €
/ lună 113.84 € / mp / lună

VANZARE Teren intravilan 1120 mp Corbeanca / St ...

Corbeanca

La ~5km distanță

1.120 mp teren
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
7

910 €
/ lună 25.28 € / mp / lună

De inchiriat spatii comerciale bloc nou in apro ...

Corbeanca

La ~5km distanță

36,43 mp utili
3E
2024
Agenție

2 luni în urmă
2

1.700 €
/ lună 1.70 € / mp / lună

Teren de Inchiriat / Inchiriez teren stradal

Corbeanca

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
20

18.000.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Nou | Teren Intravilan | 450000 mp | Corbeanca

Corbeanca

La ~5km distanță

450.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

45.000 €
/ lună 64.29 € / mp / lună

Teren Corbeanca - Padure Petresti DN1 la iesire ...

Corbeanca

La ~5km distanță

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

83.000 €
/ lună
85.000 €
133.01 € / mp / lună

Teren | Corbeanca | Laguna Albastra Aleea | pos ...

Corbeanca

La ~5km distanță

624 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
11

3.451 €
/ lună 13.97 € / mp / lună

De inchiriat spatiu de birouri/showroom DN1 246 ...

Corbeanca

La ~5km distanță

247 mp utili
2025
Agenție

2 luni în urmă
11

54.234 €
/ lună
74.670 €
69 € / mp / lună

Teren Intravilan Corbeanca-Ostratu

Corbeanca

La ~5km distanță

786 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Petrești, Județul Ilfov

Petrești, situat în apropierea capitalei, beneficiază de o poziție strategică, având acces facil la București și la rețeaua de transport public. Această zonă este ideală pentru afaceri datorită dezvoltării economice și a cererii crescute pentru spații comerciale. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 3.430 euro, cu oferte care încep de la 1.650 euro și pot ajunge până la 11.672 euro, ceea ce indică un nivel de accesibilitate ridicat comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 191 m², cu cele mai mari având până la 730 m² și cele mai mici de 85 m².
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 18 euro, cu valori ce variază între 8 euro și 20 euro.
  • Construcții recente: Aproximativ 14% dintre spațiile comerciale disponibile sunt noi sau în fază de planificare.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 168 de zile, ceea ce sugerează o piață activă.

Petrești este o alegere excelentă pentru cei care caută spații comerciale bine poziționate, cu un potențial ridicat de dezvoltare. Ești pregătit să îți găsești noul spațiu comercial? Explorează acum ofertele disponibile!