Proprietar
Proprietăți unice: 96
Proprietari: 19
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

1.200 €
/ lună

Loc de veci pentru inchiriere

Central, Pantelimon

Agenție

Mai mult de un an
9

12.000 €
/ lună
10.000 €
60 € / mp / lună

Pantelimon DN3, hala 2000 mp

Central, Pantelimon

200 mp utili
5.000 mp teren
1E
Agenție

Mai mult de un an
6

3.000 €
/ lună 4.17 € / mp / lună

Popesti Leordeni 430 mp spatiu comercial depozi ...

Pantelimon

720 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
16

6.000 €
/ lună
8.712 €
5.04 € / mp / lună

OCAZIE...BLACK FRIDAY... Inchiriere depozit hal ...

Pantelimon

1.190 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

2.600 €
/ lună 0.52 € / mp / lună

Teren Pantelimon

Pantelimon

5.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

5.500 €
/ lună 4.58 € / mp / lună

Hala zona industriala Pantelimon 1300 mp

Central, Pantelimon

1.200 mp utili
200 mp teren