Proprietăți unice: 169
Proprietari: 32
Agenție

2 luni în urmă
2

8.250 €
/ lună 5.50 € / mp / lună

Inchiriere hala 1500 mp zona Mogosoaia, Otopeni

Central, Otopeni

1.500 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
3

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Hala de inchiriat - Otopeni/Mogosoaia - Acces d ...

Central, Otopeni

10.500 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
2

1.500 €
/ lună 6 € / mp / lună

Inchiriere Spa?iu Industrial 250 mp Zona Odai

Odăi, Otopeni

250 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
3

759.500 €
/ lună 98 € / mp / lună

Oportunitate INVESTITIE , Teren 7750m2 Otopeni ...

Nord, Otopeni

7.750 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

3.500 €
/ lună 5.93 € / mp / lună

Hala 574 mp de inchiriat Zona Odai, Otopeni | A ...

Odăi, Otopeni

590 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
3

421.980 €
/ lună 60 € / mp / lună

Teren de vanzare Otopeni dr gari Odai

Central, Otopeni

7.033 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren De Inchiriat Otopeni

Central, Otopeni

3.678 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Inchiriere Otopeni

Central, Otopeni

6.274 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

298.000 €
/ lună 75.06 € / mp / lună

Nou | Teren Extravilan 3970 mp | Otopeni str. P ...

Central, Otopeni

3.970 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
9

957.000 €
/ lună 200 € / mp / lună

Centura | DN 1 | Odaii | 4785mp | Autorizatie C ...

Odăi, Otopeni

4.785 mp teren
1E
Agenție

3 luni în urmă
3

590 €
/ lună 0.79 € / mp / lună

Inchiriere teren pentru parcare, Otopeni str Ga ...

Central, Otopeni

750 mp
750 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
11

1.800.000 €
/ lună 180 € / mp / lună

Teren logistic - Otopeni - Str. Avram Iancu - P ...

Central, Otopeni

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

120.000 €
/ lună 120 € / mp / lună

Vand teren zona fermei otopeni

Central, Otopeni

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
16

2.400 €
/ lună 9.60 € / mp / lună

Service auto complet echipat Afacere de inchiri ...

Central, Otopeni

250 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
2

105.000 €
/ lună 308.82 € / mp / lună

Teren 300mp + drum - cu Autorizatie Casa Parter ...

Central, Otopeni

340 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

85.600 €
/ lună 160 € / mp / lună

Vanzare teren intravilan

Central, Otopeni

535 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
5

2.200 €
/ lună 23.91 € / mp / lună

Otopeni sp 92 mp utili vitrina 9 m

Central, Otopeni

92 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
20

312.000 €
/ lună 234.76 € / mp / lună

Casa in constructie / 1.328 mp teren / AC valab ...

Central, Otopeni

1.329 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
7

700 €
/ lună
550 €
7.95 € / mp / lună

Spatiu modern de birouri la parter cu terasa 27 ...

Central, Otopeni

88 mp utili
2021
Agenție

5 luni în urmă
13

1.900 €
/ lună 48.72 € / mp / lună

Salon Infrumusetare La Cheie, Ansamblu LaRa Con ...

Central, Otopeni

39,23 mp utili
2022
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

60 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare otopeni, odai

Odăi, Otopeni

8.550 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
3

322.500 €
/ lună 150 € / mp / lună

Vanzare teren intravilan

Central, Otopeni

2.150 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
4

110.000 €
/ lună 220 € / mp / lună

Teren Intravilan Otopeni , direct proprietar

Central, Otopeni

500 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
20

1.300 €
/ lună 26 € / mp / lună

Spatiu Comercial + Terasa 23 August Otopeni Caf ...

Central, Otopeni

50 mp utili
2024
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

30 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren pentru o supercasa

Otopeni

8.000 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
5

179.000 €
/ lună 303.39 € / mp / lună

Teren constuctii Teisani - Baneasa

Central, Otopeni

590 mp teren
2E
Agenție

10 luni în urmă
6

241.570 €
/ lună 490 € / mp / lună

Vanzare teren central Otopeni

Central, Otopeni

493 mp teren
2E
Agenție

10 luni în urmă
5

345.000 €
/ lună 294.12 € / mp / lună

Teren constuctii Teisani - Baneasa

Central, Otopeni

1.173 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

53.000 €
/ lună 135.90 € / mp / lună

Balotesti Vand teren Bavaria Park si fundatie c ...

Otopeni

390 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
7

290.000 €
/ lună 84.92 € / mp / lună

Teren 3.415 mp pentru dezvoltare,Depozite,Birou ...

Ferme, Otopeni

3.415 mp teren
2E