Proprietar
Proprietăți unice: 15
Proprietari: 3
Agenție

1 săptămână în urmă
3

270.000 €
/ lună 45 € / mp / lună

Teren pentru case 6000mp Moara Vlasiei

Dumbrăveni

6.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

588.000 €
/ lună 120 € / mp / lună

Ponton Lac Balotesti

Dumbrăveni

4.900 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

315.000 €
/ lună 54.63 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan toate utilitatile B ...

Dumbrăveni

5.766 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
3

1.100.000 €
/ lună 73.33 € / mp / lună

Teren Industrial Balotesti Acces A3 + A0 Gata d ...

Dumbrăveni

15.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

77.900 €
/ lună 155.80 € / mp / lună

Priect casa Premium 220m2 langa padure Balotest ...

Dumbrăveni

500 mp teren
1E
Agenție

1 lună în urmă
6

341.500 €
/ lună 65.00 € / mp / lună

BALOTESTI - EDENLAND - ideal investitie - Teren ...

Dumbrăveni

5.254 mp teren
1E
Agenție

1 lună în urmă
5

550.000 €
/ lună 55 € / mp / lună

Teren deschidere generoasa, contructii/investit ...

Dumbrăveni

10.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

238.428 €
/ lună 37 € / mp / lună

Teren intravilan, 6444 mp, front 20 m | Balotes ...

Dumbrăveni

6.444 mp teren
2E
Agenție

2 luni în urmă
5

139.000 €
/ lună 63.88 € / mp / lună

Teren intravilanBalotesti | 2.176 mp | Utilitat ...

Dumbrăveni

2.176 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

269.000 €
/ lună 192.42 € / mp / lună

Spatiu comercial 585 mp cu teren 1.398 mp

Dumbrăveni

1.398 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

69.800 €
/ lună 68.03 € / mp / lună

Teren Balotesti

Dumbrăveni

1.026 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

600.000 €
/ lună 60 € / mp / lună

Teren 10.000mp parcelat Balotesti

Dumbrăveni

10.000 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
6

98.000 €
/ lună 49 € / mp / lună

Teren intravilan 2000mp Balotesti, asfalt, util ...

Dumbrăveni

2.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

160.000 €
/ lună 32 € / mp / lună

Se Vinde Teren 5000 Mp Intravilan, Mixt Cu Desc ...

Dumbrăveni

5.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
6

315.000 €
/ lună 54.63 € / mp / lună

Dom00436 - de vanzare teren intravilan toate ut ...

Dumbrăveni

5.766 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
3

1.452 €
/ lună
1.573 €
14.52 € / mp / lună

Spatiu comercial 100 mp utili,modern ,nou ,stra ...

Balotești

La ~5km distanță

100 mp utili
1E
2025
Agenție

1 lună în urmă
8

55.000 €
/ lună 108.48 € / mp / lună

Teren 500 mp Balotesti, Sos. Unirii, utilitati

Balotești

La ~5km distanță

507 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

400.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Teren 10.000 mp de vanzare Balotesti PUZ locuin ...

Balotești

La ~5km distanță

10.000 mp teren
2E

Agenție

1 lună în urmă
11

918.500 €
/ lună 55 € / mp / lună

Teren Balotesti Dumbraveni 16.700 mp /8350 mp / ...

Balotești

La ~5km distanță

16.700 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
6

10.672 €
/ lună

Inch HALA 1560 mp + 240 mp birouri | Sos Pipera ...

Balotești

La ~5km distanță

Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
8

5.700 €
/ lună
5.369 €

Inchiriere HALA Noua Balotesti 850 mp + 110 mp ...

Balotești

La ~5km distanță

Agenție

2 luni în urmă
11

736.800 €
/ lună 60 € / mp / lună

Teren intravilan | rezidential-industrial 12.28 ...

Balotești

La ~5km distanță

12.280 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

32.000 €
/ lună 45.45 € / mp / lună

Teren pentru constructii, 704 mp Balotesti, zon ...

Balotești

La ~5km distanță

704 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

19.000 €
/ lună 38 € / mp / lună

Vand urgent Teren langa Therme Balotesti, inves ...

Balotești

La ~5km distanță

500 mp teren
1E
Agenție

1 lună în urmă
8

836.000 €
/ lună 38 € / mp / lună

Vanzare Teren 22.000 Mp Puz Aprobat - Balotesti

Balotești

La ~5km distanță

22.000 mp teren
2E
Agenție

3 luni în urmă
12

56.500 €
/ lună 68.90 € / mp / lună

Lot Balotesti-apropiere Therme,toate utilitatil ...

Balotești

La ~5km distanță

820 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

49.000 €
/ lună 49 € / mp / lună

Teren Balotesti,1000 mp,49E/mp,vecin Terra Resi ...

Balotești

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
9

1.200.000 €
/ lună 48.78 € / mp / lună

Teren Balotesti cu proiect vile gata de executi ...

Balotești

La ~5km distanță

24.600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
12

36.500 €
/ lună 41.95 € / mp / lună

Teren in Balotesti,cu vedere la padure

Balotești

La ~5km distanță

870 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
9

46.500 €
/ lună 68.38 € / mp / lună

Teren superb situat langa padurea Balotesti,465 ...

Balotești

La ~5km distanță

680 mp teren