Proprietar
Proprietăți unice: 93
Proprietari: 19
Agenție

2 luni în urmă
5

35.600 €
/ lună 128.06 € / mp / lună

Chitila,Teren Intravilan 278 Mp,Casa Demolabila ...

Central, Chitila

278 mp teren
1E
Agenție

2 luni în urmă
14

12.926 €
/ lună 5.00 € / mp / lună

De inchiriat depozit logistic cu rafturi inclus ...

Vest, Chitila

2.586 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
3

200.000 €
/ lună 84.89 € / mp / lună

Teren intravilan -Chitila Rudeni-2.356 mp - inv ...

Central, Chitila

2.356 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
9

4.000 €
/ lună 7.27 € / mp / lună

Depozit / hala de inchiriat | Acces TIR | Chiti ...

Central, Chitila

550 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
5

696.115 €
/ lună 35 € / mp / lună

Teren Intravilan P+2 de 19889 mp! Chitila, util ...

Central, Chitila

19.889 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
12

3.600 €
/ lună 6.07 € / mp / lună

Hala depozitare/productie de inchiriat

Central, Chitila

593 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
10

8.000 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

Spatiu depozitare si productie Chitila - Rudeni ...

Nord, Chitila

1.200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

6.000 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

inchiriere/vanzare sediu administrativ Chitila

Sud, Chitila

800 mp utili
1E
Agenție

2 luni în urmă
7

6.480 €
/ lună 5.48 € / mp / lună

Spatiu depozitare clasa A, zona Chitila/Buftea

Central, Chitila

1.183 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
9

11.335 €
/ lună 5.24 € / mp / lună

Spatii depozitare clasa A, zona Chitila/Buftea

Central, Chitila

2.163 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
5

249.999 €
/ lună 250.00 € / mp / lună

Teren 1,000mp Chitila / Strada Lac de Nuferi

Central, Chitila

1.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
9

4.180 €
/ lună 5.50 € / mp / lună

Spa?iu industrial de inchiriat | Acces TIR | 76 ...

Central, Chitila

760 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
4

2.460.000 €
/ lună 68.33 € / mp / lună

Teren de Vanzare Destinatie Industriala Chitila ...

Exterior Vest, Chitila

36.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

80 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren 10.000m in orasul Chitila ( cartier) de v ...

Central, Chitila

10.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

7.200 €
/ lună 24 € / mp / lună

Hala 1.600 mp - 7.000 mp Brasov | Spatii Depozi ...

Central, Chitila

300 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
16

3.600 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Chitila - str Dacia - Hala plus birouri P+1 - 4 ...

Central, Chitila

432 mp utili
2025
Agenție

5 luni în urmă
3

240.000 €
/ lună 81.27 € / mp / lună

Teren de vanzare in zona Mogosoaia (Iesire la L ...

Central, Chitila

2.953 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
19

3.900 €
/ lună
4.300 €
6.50 € / mp / lună

Hala 600 mp + curte platforma betonata 1100 mp ...

Central, Chitila

600 mp utili
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 3,900 € și 4.300 €
Agenție

7 luni în urmă
8

374.810 €
/ lună 43.08 € / mp / lună

Teren Chitila - 8.700 mp - pretabil pentru hale

Central, Chitila

8.700 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 374,810 € și 374.820 €
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

135.000 €
/ lună 393.59 € / mp / lună

Teren + Proiect cu autorizatie Chitila lac cu N ...

Chitila

343 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
5

350.000 €
/ lună 114.42 € / mp / lună

Teren intravilan 3059 mp, dubla deschidere, Mog ...

Vest, Chitila

3.059 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
11

11.550 €
/ lună 4.81 € / mp / lună

Depozit/spatiu industrial/hala Chitila - Rudeni ...

Chitila

2.400 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
32

7.200 €
/ lună 6 € / mp / lună

Depozit/spatiu industrial/hala Chitila - Rudeni ...

Chitila

1.200 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
14

3.510 €
/ lună 5.85 € / mp / lună

Depozit/hala/spatiu industrial Chitila - Centur ...

Chitila

600 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

99 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Vand teren amplasat pe malul lacului Mogosoaia

Chitila

3.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

18 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren hala/depozit 15.000 mp in zona industrial ...

Central, Chitila

15.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

11.500 €
/ lună 5.90 € / mp / lună

Spatiu 1950 mp ,depozitare si productie soseaua ...

Nord, Chitila

1.950 mp utili
4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

1.980 €
/ lună 18 € / mp / lună

Ofer spre inchiriere spatiu comercial 110 mp-Ch ...

Central, Chitila

110 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă

4 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Inchiriere teren si hala Chitila Ilfov

Central, Chitila

400 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
8

4.621 €
/ lună 8.25 € / mp / lună

Spatiu Soseaua de centura Chitila

Nord, Chitila

560 mp utili
14.500 mp teren