Proprietăți unice: 19
Proprietari: 19
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

195 €
/ lună 0.22 € / mp / lună

Teren Intravilan Chitila

Central, Chitila

883 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de inchiriat, 20.000 mp, acces asfaltat, ...

Central, Chitila

20.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de inchiriat, 20.000 mp, acces asfaltat, ...

Central, Chitila

20.000 mp
20.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de inchiriat chitila lac 5000mp

Central, Chitila

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

28 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

De vanzare teren extravilan industrial, Rudeni ...

Central, Chitila

2.244 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

0 €
/ lună

Inchiriez teren intravilan in Chitila

Central, Chitila

650 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

0 €
/ lună

Teren intravilan de vanzare -1.025mp-Rudeni/ Ch ...

Central, Chitila

1.025 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

265.000 €
/ lună 311.76 € / mp / lună

Constructie 195mp Amprenta+ Teren 895mp +

Central, Chitila

850 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
16

4.500 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Inchiriez/Vand Hala Rudeni

Central, Chitila

1.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
12

3.600 €
/ lună 6.07 € / mp / lună

Hala depozitare/productie de inchiriat

Central, Chitila

593 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

6.000 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

inchiriere/vanzare sediu administrativ Chitila

Sud, Chitila

800 mp utili
1E
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

80 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren 10.000m in orasul Chitila ( cartier) de v ...

Central, Chitila

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
19

3.900 €
/ lună
4.300 €
6.50 € / mp / lună

Hala 600 mp + curte platforma betonata 1100 mp ...

Central, Chitila

600 mp utili
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 3,900 € și 4.300 €
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

135.000 €
/ lună 393.59 € / mp / lună

Teren + Proiect cu autorizatie Chitila lac cu N ...

Chitila

343 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

99 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Vand teren amplasat pe malul lacului Mogosoaia

Chitila

3.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

18 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren hala/depozit 15.000 mp in zona industrial ...

Central, Chitila

15.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

1.980 €
/ lună 18 € / mp / lună

Ofer spre inchiriere spatiu comercial 110 mp-Ch ...

Central, Chitila

110 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă

4 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Inchiriere teren si hala Chitila Ilfov

Central, Chitila

400 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

3 €
/ lună 0 € / mp / lună

4000 mp.Lac de nuferi ,100 kVA curent, apa , ca ...

Chitila

4.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

2.200 €
/ lună 5.95 € / mp / lună

Propietar inchiriez Spatiu (garaj) zona Sisesti ...

Străulești, Sector 1

La ~5km distanță

370 mp utili
2E
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

249.000 €
/ lună 498 € / mp / lună

Teren 500mp, Straulesti Nord (prelungire strada ...

Străulești, Sector 1

La ~5km distanță

956 m

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

139.000 €
/ lună 556 € / mp / lună

Vand teren 250m2 | Sector 1 | Straulesti/Sisest ...

Străulești, Sector 1

La ~5km distanță

250 mp teren

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

4.000 €
/ lună 2 € / mp / lună

Teren intravilan 1000–2000 mp – vânzare/închiri ...

Străulești, Sector 1

La ~5km distanță

610 m

2.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

2.800 €
/ lună 2.24 € / mp / lună

Inchiriez Teren platforma betonata Sos. Odaii P ...

Străulești, Sector 1

La ~5km distanță

1.250 mp
1.250 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
18

2.200 €
/ lună 16.30 € / mp / lună

Piata 16 Februarie, spatiu comercial 80 mp.

Bucureștii Noi, Sector 1

La ~5km distanță

125 m (1 min)

135 mp utili
2013
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
9

330 €
/ lună 15 € / mp / lună

Inchiriere spatii birouri zona Bucurestii Noi, ...

Bucureștii Noi, Sector 1

La ~5km distanță

129 m

22 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

3.500 €
/ lună 500 € / mp / lună

Predare Spatiu comercial Amanet Bijuterii

Bucureștii Noi, Sector 1

La ~5km distanță

7 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

140.000 €
/ lună 700 € / mp / lună

Teren de vanzare Bucurestii Noi

Bucureștii Noi, Sector 1

La ~5km distanță

200 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

1 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Se inchiriaza spatiul cu destinatia garaj

Bucureștii Noi, Sector 1

La ~5km distanță

60 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

60 €
/ lună 5 € / mp / lună

Loc de parcare 2 auto Bucurestii Noi

Bucureștii Noi, Sector 1

La ~5km distanță

12 mp utili