Proprietar
Proprietăți unice: 75
Proprietari: 19
Agenție

1 lună în urmă
4

22.800 €
/ lună
22.990 €
50.67 € / mp / lună

Potrivit pentru casa, 20 m deschidere, utilitat ...

Central, Buftea

450 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 22,800 € și 24.990 €
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

48 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Buftea, strada Mila ...

Central, Buftea

27.500 mp teren
f.s. 45 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

25 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren Buftea Flamanzeni

Central, Buftea

2.090 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

15 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare Crevedia/Buftea

Central, Buftea

44.999 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

882.000 €
/ lună 120 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in Bufteaoportunita ...

Central, Buftea

7.350 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

123.000 €
/ lună 18.86 € / mp / lună

Teren de vanzare Buftea, strada Tamasi, zona Ga ...

Central, Buftea

6.522 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
14

89.000 €
/ lună 111.25 € / mp / lună

Vanzare teren intravilan imprejmuit 800mp Bufte ...

Central, Buftea

800 mp teren
2E
Agenție

2 luni în urmă
9

696.000 €
/ lună 53.03 € / mp / lună

Teren 13.124 mp cu PUZ lotizare locuinte P+2E | ...

Central, Buftea

13.124 mp teren
2E
Agenție

2 luni în urmă
11

5 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Hala industriala 374mp echipata | Pod rulant + ...

Central, Buftea

403 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

100 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Teren de vanzare in orasul BUFTEA - stradal - 9 ...

Central, Buftea

2.674 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

332.700 €
/ lună 20 € / mp / lună

Buftea teren industrial 16.637 mp, langa noua c ...

Central, Buftea

16.635 mp teren
3E
Agenție

3 luni în urmă
15

8.000 €
/ lună 8.89 € / mp / lună

Pensiune Buftea I Premium I Inchiriere

Central, Buftea

900 mp utili
2008
Agenție

3 luni în urmă
5

2.554 €
/ lună 6.50 € / mp / lună

Spatii depozitare clasa A, zona Chitila/Buftea

Central, Buftea

393 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
5

1.072.000 €
/ lună 80 € / mp / lună

NOU Teren Lac Buftea 13.400 mp PUZ aprobat cons ...

Central, Buftea

13.400 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

120 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren la Buftea cu deschidere la lac

Central, Buftea

6.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
18

60.000 €
/ lună 112.57 € / mp / lună

Teren 533 mp - Buftea

Central, Buftea

533 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

110.000 €
/ lună 137.50 € / mp / lună

Buftea-Independentei

Central, Buftea

800 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

545.000 €
/ lună 79.99 € / mp / lună

Buftea Zona Tineretului

Nord, Buftea

6.813 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

6.900 €
/ lună
7.000 €
13.80 € / mp / lună

Loturi teren 400 mp Buftea - Darza

Central, Buftea

500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

120.000 €
/ lună 19.05 € / mp / lună

Teren intravilan 6300 mp - Buftea - Ilfov

Central, Buftea

6.300 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

19.990 €
/ lună 39.98 € / mp / lună

Teren intravilan Buftea, dubla deschidere, util ...

Central, Buftea

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

710.000 €
/ lună 99.31 € / mp / lună

Teren intravilan Buftea cu PUZ

Central, Buftea

7.149 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

15.600 €
/ lună 3 € / mp / lună

Inchiriere depozithalaspatiu industrial Mogosoa ...

Central, Buftea

5.200 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
8

8.700 €
/ lună 3 € / mp / lună

Inchiriere depozithalaspatiu industrial Mogosoa ...

Central, Buftea

2.900 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

80 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan | Buftea - Cartier Tineretului ...

Central, Buftea

8.345 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
11

425.640 €
/ lună 60 € / mp / lună

Teren 7094 mp Buftea pozitie excelenta vizavi d ...

Central, Buftea

7.094 mp teren
2E
Agenție

6 luni în urmă
16

7.875 €
/ lună 3.50 € / mp / lună

Depozit/hala/spatiu industrial Buftea - DN1A, I ...

Central, Buftea

2.250 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

110 €
/ lună 0.12 € / mp / lună

Teren de vanzare in Buftea

Central, Buftea

888 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
2

50 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren soseaua Tamasi

Central, Buftea

17.000 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
4

50.000 €
/ lună 89.61 € / mp / lună

Teren De Vanzare Buftea PT. Constructie zona Vi ...

Central, Buftea

558 mp teren