Haliu
Proprietăți unice: 188
Proprietari: 43
Agenție

2 luni în urmă
3

1.350 €
/ lună 21.77 € / mp / lună

Spatiu comercial, stradal, Smaraldului, Fortuna ...

Central, Bragadiru

62 mp utili
2022
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
9

1.200 €
/ lună 19.67 € / mp / lună

Deschide-ti afacerea intr-o locatie care vinde ...

Central, Bragadiru

61 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
9

1.200 €
/ lună 19.67 € / mp / lună

Deschide-?i afacerea intr-o loca?ie care vinde ...

Central, Bragadiru

61 mp utili
2024

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
5

486.150 €
/ lună 210 € / mp / lună

Teren 2.315 mp cu 36 m deschidere la DN6 Bragad ...

Sud, Bragadiru

2.315 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
19

90.000 €
/ lună 200 € / mp / lună

De vanzare lot 450mp in Bragadiru, Cartier EMIN ...

Central, Bragadiru

450 mp teren
2E
Agenție

2 luni în urmă

299 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Vand / inchiriez teren Bragadiru Sos Alexandrie ...

Central, Bragadiru

13.500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
12

1.000 €
/ lună 19.23 € / mp / lună

Prelungirea Ghencea - Safirului, Stradal, Parte ...

Central, Bragadiru

52 mp utili
2026
Agenție

2 luni în urmă
14

79.000 €
/ lună 158 € / mp / lună

Prelungirea Ghencea - Cartierul Latin

Central, Bragadiru

500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

255.000 €
/ lună 159.38 € / mp / lună

Teren 1600 mp cu dubla deschidere - ideal pentr ...

Central, Bragadiru

1.600 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
9

200.000 €
/ lună 219.78 € / mp / lună

Prelungirea Ghencea - Ghidigeni, Stradal, Zona ...

Central, Bragadiru

910 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

250.000 €
/ lună 250 € / mp / lună

Teren 750mp/ Soseaua Alexandriei Bucuresti/ vis ...

Central, Bragadiru

1.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

585.000 €
/ lună 150 € / mp / lună

Teren de vanzare in Bragadiru 3900mp / 40 ml de ...

Central, Bragadiru

3.900 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

850.000 €
/ lună 131.82 € / mp / lună

Teren 6448 mp | Deschidere 32 mp | POT 35% | CU ...

Central, Bragadiru

6.448 mp teren
2E
Agenție

3 luni în urmă
5

897.100 €
/ lună 119.61 € / mp / lună

Teren intravilan 7500 mp cu iesire la centura c ...

Central, Bragadiru

7.500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

410.000 €
/ lună 126.27 € / mp / lună

Teren Bragadiru /3247mp/ deschidere 22,85m/ D+P ...

Central, Bragadiru

3.247 mp teren
2E
Agenție

3 luni în urmă
3

67.000 €
/ lună 120.50 € / mp / lună

Teren rezidential de vanzare Bragadiru

Central, Bragadiru

556 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

150 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Vand teren in Bragadiru str. Iernii deschidere ...

Central, Bragadiru

3.900 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

1.350 €
/ lună 14.06 € / mp / lună

Spa?iu Comercial de Inchiriat Prelungirea Ghenc ...

Central, Bragadiru

96 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
4

249.990 €
/ lună 162.12 € / mp / lună

Teren 1542 mp Bragadiru ideal locuinta sau dezv ...

Central, Bragadiru

1.542 mp teren
2E
Agenție

3 luni în urmă
9

142.500 €
/ lună 155.06 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare | 919 mp | Bragadir ...

Central, Bragadiru

919 mp teren
2E
Agenție

3 luni în urmă
3

2.800 €
/ lună 7 € / mp / lună

Hale industriale noivanzare/inchiriere Bragadir ...

Central, Bragadiru

400 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

90.000 €
/ lună
100.000 €
78.95 € / mp / lună

Vand Teren intravilan in Bragadiru,str.Alunului ...

Central, Bragadiru

1.140 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

980 €
/ lună 9.61 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial, SOS. Alexandriei, ...

Central, Bragadiru

102 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

64.000 €
/ lună 128 € / mp / lună

Teren de vanzare in Bragadiru

Central, Bragadiru

500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

83.900 €
/ lună 154.23 € / mp / lună

Nou! Teren cu Autorizatie Pentru Casa 544 Te Ap ...

Central, Bragadiru

544 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

56.800 €
/ lună 160 € / mp / lună

Teren Bragadiru- strada Toamnei.

Central, Bragadiru

355 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

64.130 €
/ lună 110 € / mp / lună

Teren Intravilan Premium | Bragadiru - Sos. Ale ...

Haliu, Bragadiru

583 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
4

260 €
/ lună 0.13 € / mp / lună

Teren Bragadiru - Zona Cristalului 2000 MP | ap ...

Central, Bragadiru

2.000 mp teren
2E
Agenție

4 luni în urmă
4

15.750.000 €
/ lună 180.11 € / mp / lună

Vand 87447 mp teren intravilan Bragadiru - dezv ...

Central, Bragadiru

87.447 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
7

339.000 €
/ lună 89.02 € / mp / lună

TEREN Bragadiru CENTRAL 90 euro mp

Central, Bragadiru

3.808 mp teren