Proprietar
Proprietăți unice: 9
Proprietari: 4
Proprietar
Comision 0%

14 ore în urmă
2

25 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intravilan Balaceanca

Bălăceanca

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

450.000 €
/ lună 106.11 € / mp / lună

Teren cu autorizatie constructie 3 hale industr ...

Bălăceanca

4.241 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

1.200.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Teren intravilan strategic cu infrastructura ex ...

Bălăceanca

30.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
2

749.000 €
/ lună 46.14 € / mp / lună

Teren de vanzare Cernica | Balaceanca | Proiect ...

Bălăceanca

16.234 mp teren
1E
Agenție

1 lună în urmă
2

28.700 €
/ lună 81.53 € / mp / lună

0% comision| Loturi casa 352mp Balaceanca| Util ...

Bălăceanca

352 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

21.500 €
/ lună 61.08 € / mp / lună

0% comision| Loturi casa 352mp Balaceanca| Util ...

Bălăceanca

352 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
12

55.000 €
/ lună 73.33 € / mp / lună

Vand 750 mp teren Balaceanca, Ilvof

Bălăceanca

750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

41.000 €
/ lună 101.23 € / mp / lună

Teren intravilan Balaceanca

Bălăceanca

405 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

5 €
/ lună

inchiriere teren

Bălăceanca

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

33.500 €
/ lună
35.000 €
34.90 € / mp / lună

Vand teren Tanganu

Tânganu

La ~5km distanță

960 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

52.000 €
/ lună 62.35 € / mp / lună

Teren Tanganu - Cernica

Tânganu

La ~5km distanță

834 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

60.000 €
/ lună 74.26 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare | Cernica Tanganu | ...

Tânganu

La ~5km distanță

808 mp teren
2E

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

45.000 €
/ lună
47.000 €
54.28 € / mp / lună

Urgent vanzare teren intravilan 829mp - Sat Tan ...

Tânganu

La ~5km distanță

829 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

26.258 €
/ lună
26.097 €
26.26 € / mp / lună

Teren de vanzare Tanganu Cernica

Tânganu

La ~5km distanță

1.000 mp teren
2E
Agenție

1 lună în urmă
1

1.330.000 €
/ lună 35.56 € / mp / lună

Teren intravilan 3,74 ha | Cernica - Tanganu | ...

Tânganu

La ~5km distanță

37.400 mp teren
2E
Agenție

3 luni în urmă
6

2.464.740 €
/ lună 60 € / mp / lună

Teren Intravilan ,Cernica ,sat Tanganu lac pod ...

Tânganu

La ~5km distanță

41.079 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

144.800 €
/ lună 20 € / mp / lună

Vand teren intravila in sat Tanganu, comuna Cer ...

Tânganu

La ~5km distanță

7.240 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
16

800.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Teren Industrial 20.000 Mp - Tanganu - A2 Puz A ...

Tânganu

La ~5km distanță

20.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

135.000 €
/ lună 15.61 € / mp / lună

Cernica Tanganu super pret rezidential sau depo ...

Tânganu

La ~5km distanță

8.650 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

36.500 €
/ lună 39.63 € / mp / lună

Vanzari Terenuri ILFOV - EST TANGANU

Tânganu

La ~5km distanță

921 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
12

200.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Tanganu / Cernica - Teren Industrial 5.000 Mp

Tânganu

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

211.280 €
/ lună 19 € / mp / lună

Vand teren intravilan in sat Tanganu, Cernica - ...

Tânganu

La ~5km distanță

11.120 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

99.900 €
/ lună
105.000 €
37.73 € / mp / lună

Teren Intravilan Tanganu 2648 mp Deschidere Sup ...

Tânganu

La ~5km distanță

2.648 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

82 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Cernica intravilan la soseaua principala

Tânganu

La ~5km distanță

1.840 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
5

20.900 €
/ lună 21.91 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Cernica Tanganu | 4 ...

Tânganu

La ~5km distanță

954 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
1

1.000 €
/ lună 0.59 € / mp / lună

Inchiriez teren in localitatea Cernica

Cernica

La ~5km distanță

1.700 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

3.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Zona Est - Drumul Intre Tarlale - Theodor Palla ...

Cernica

La ~5km distanță

Agenție

2 săptămâni în urmă
18

5.420 €
/ lună
4.480 €
9.68 € / mp / lună

Hale industriale modulare - Hub Logistic Cernic ...

Cernica

La ~5km distanță

Agenție

2 săptămâni în urmă
6

14.520 €
/ lună
12.000 €
9.68 € / mp / lună

Spatiu industrial, clasa A, zona de est Bucures ...

Cernica

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

4.900 €
/ lună 7 € / mp / lună

Hala Depozitare + Birouri - Strada int Oxigenul ...

Cernica

La ~5km distanță