Proprietar
Proprietăți unice: 36
Proprietari: 10
Agenție

10 luni în urmă
8

76.500 €
/ lună 20.40 € / mp / lună

Teren Tomesti 3750MP

Tomești

3.750 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
6

76.800 €
/ lună 32 € / mp / lună

Teren in Goruni comuna Tomesti 12 km de rond Po ...

Tomești

2.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

20 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilan 1131 mp, Tomesti iasi, 20 euro ...

Tomești

1.131 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

150.000 €
/ lună
157.000 €
300 € / mp / lună

Vila casa Tomesti

Tomești

4 camere
500 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

5 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

inchiriez spa?ii comerciale rond Tomesti

Tomești

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

675 €
/ lună 3.50 € / mp / lună

Inchiriez Hala Industriala - Tome?ti

Tomești

193 mp utili