Proprietăți unice: 19
Proprietari: 5
Agenție

3 zile în urmă
3

46.500 €
/ lună 93 € / mp / lună

Teren de vanzare in Valea Lupului Strada Fantan ...

Rediu

500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
10

3.492 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat,291 mp,sos Rediu, ...

Rediu

291 mp utili
2025
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
3

42.000 €
/ lună 64.32 € / mp / lună

Teren Rediu, Iasi, platou Beldiman

Rediu

653 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 săptămâni în urmă
3

37.000 €
/ lună 40.17 € / mp / lună

Teren intravila, comuna Rediu - sat Horlesti, z ...

Rediu

921 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

7 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren extravilan, Comuna Rediu - sat Horlesti, ...

Rediu

5.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

115.000 €
/ lună 2.49 € / mp / lună

Teren extravilan Comuna Rediu, sat Horlesti, 46 ...

Rediu

46.210 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

10.000 €
/ lună 23.26 € / mp / lună

Parcele teren 430 mp extravilan Rediu loturi id ...

Rediu

430 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
17

140.000 €
/ lună 233.33 € / mp / lună

OPORTUNITATE! Rediu - lac, 600mp, teren intravi ...

Rediu

2 camere
600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

84.000 €
/ lună 73.36 € / mp / lună

Breazu Rediu TEREN 1145mp cu casa Batraneasca l ...

Rediu

1.145 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

48.200 €
/ lună 80.07 € / mp / lună

Teren Intravilan, 602 Mp, Rediu

Rediu

602 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

41.219 €
/ lună 242.46 € / mp / lună

Vila moderna P+E de vanzare Rediu vizavi de Res ...

Rediu

4 camere
170 mp
160 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

60 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren 60 Euro/mp - 4 parcele Rediu/Valea Lupulu ...

Rediu

2.079 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

92.000 €
/ lună 152.57 € / mp / lună

Valea Lupului str Victorie colt cu Str Soarelui ...

Rediu

603 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

76.890 €
/ lună 110 € / mp / lună

Rediu, teren intravilan 700 mp, platoul Beldima ...

Rediu

699 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

9 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren extravlan Rediu 9 euro mp

Rediu

7.518 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
6

95.000 €
/ lună 158.33 € / mp / lună

Teren Rediu Gradinita KIKI - Proiect TRIPLEX P+ ...

Rediu

600 mp teren
1E
Agenție

8 luni în urmă
3

37.500 €
/ lună 119.81 € / mp / lună

Rediu, 313mp intravilan, ideal constructie P+1E ...

Rediu

313 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
4

39.700 €
/ lună 126.84 € / mp / lună

Teren + Autorizatie casa 125mp + Toate utilitat ...

Rediu

313 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

40 €
/ lună 0 € / mp / lună

Loturi 500mp teren,Padure Rediu-Aldei/Aroneanu ...

Rediu

21.600 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

5 luni în urmă
1

75.000 €
/ lună 110.13 € / mp / lună

Oportunitate unica-teren intravilan, 680 mp, zo ...

Viticultori, Iași

La ~5km distanță

681 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

52.500 €
/ lună 85.09 € / mp / lună

Teren vanzare Breazu

Breazu

La ~5km distanță

617 mp teren
1E
Agenție

2 luni în urmă
3

98.000 €
/ lună 74.92 € / mp / lună

Terenuri de vanzare Iasi, Rediu

Breazu

La ~5km distanță

1.308 mp teren

Agenție

1 lună în urmă
3

900 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren de inchiriat , complex Royal Town, Al. M. ...

Breazu

La ~5km distanță

45 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

92.800 €
/ lună 87.55 € / mp / lună

Teren intravilan 1060 mp Breazu, aproape de cen ...

Breazu

La ~5km distanță

1.060 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

59.300 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren intravilan Breazu, vis-a-vis de Ferma, su ...

Breazu

La ~5km distanță

593 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

99.680 €
/ lună 80 € / mp / lună

Rediu TEREN 1246mp cu dubla deschidere si utili ...

Breazu

La ~5km distanță

1.246 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

85 €
/ lună 0.07 € / mp / lună

Vand teren Breazu

Breazu

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

28 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren extravilan Breazu-Tautesti

Breazu

La ~5km distanță

7.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

52.500 €
/ lună 85.09 € / mp / lună

Teren intravilan Breazu

Breazu

La ~5km distanță

617 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

95.000 €
/ lună 45.24 € / mp / lună

Teren intravilan -Breazu-Iasi 3000 mp

Breazu

La ~5km distanță

2.100 mp teren