Proprietar
Proprietăți unice: 17
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

Ieri
3

50.000 €
/ lună 95.24 € / mp / lună

Teren intravilan Horpaz, Iasi 675 m2

Horpaz

525 mp teren
2E
Agenție

Ieri
1

54.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren 1800 mp intersectia Horpaz-Ciurbesti

Horpaz

1.800 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
3

249.000 €
/ lună 31.13 € / mp / lună

Teren compact intravilan 8000 mp vedere spre La ...

Horpaz

8.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
8

50.200 €
/ lună 115.14 € / mp / lună

Teren cu autorizatie pentru vila 5 camere, 3 ba ...

Horpaz

5 camere
436 mp teren
1E
Agenție

1 săptămână în urmă
8

51.500 €
/ lună 114.96 € / mp / lună

Teren cu autorizatie pentru casa plan parter de ...

Horpaz

4 camere
448 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

190.000 €
/ lună 91.35 € / mp / lună

Valea Adanca , Teren intravilan , 2080 mp

Horpaz

2.080 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
5

650 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial Valea Adanca| Prima inchiriere

Horpaz

65 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
5

30.000 €
/ lună 60 € / mp / lună

Teren 500 mp Horpaz - Str. Bisericii

Horpaz

500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

49.410 €
/ lună 90 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in Horpaz oportunit ...

Horpaz

549 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
9

47.000 €
/ lună 62.25 € / mp / lună

Teren/ 733 MP/ INTRAVILAN/ Miroslava/ Horpaz/ S ...

Horpaz

755 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

235.000 €
/ lună 26.11 € / mp / lună

Teren intravilan, priveliste panoramica, Mirosl ...

Horpaz

9.000 mp teren
2E
Agenție

2 luni în urmă
6

79.900 €
/ lună 42.50 € / mp / lună

Teren Horpaz, 1880 mp intravilan,langa padure,p ...

Horpaz

1.880 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

57.000 €
/ lună 85.97 € / mp / lună

Teren HORPAZ MIROSLAVA 663mp cu deschidere la 2 ...

Horpaz

663 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

197.500 €
/ lună 94.95 € / mp / lună

Teren la vanzare 2080 mp, canalizare, Ezareni V ...

Horpaz

2.080 mp teren
2E
Agenție

4 luni în urmă
1

115.000 €
/ lună 143.75 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 800 mp, Iasi

Horpaz

800 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
7

180.000 €
/ lună 128.57 € / mp / lună

Teren intravilan 1.400 mp Horpaz Str. PRINCIPAL ...

Horpaz

1.400 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

45.500 €
/ lună 96.81 € / mp / lună

Teren intravilan 470 mp Horpaz

Horpaz

470 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

1.200 €
/ lună 0.71 € / mp / lună

Inchiriez Teren Lunca Cetatuii PUD Hala / Spala ...

Lunca Cetățuii, Iași

La ~5km distanță

1.700 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
23

2.200 €
/ lună 9.17 € / mp / lună

Spatiu 240mp Showroom / Magazin Industrial / Pi ...

Lunca Cetățuii, Iași

La ~5km distanță

3 camere
240 mp
Parter / 2
2024
Agenție

3 luni în urmă
9

800 €
/ lună 14.55 € / mp / lună

SPATII COMERCIALE de inchiriat CUG, Aleea Tudor ...

Cug, Iași

La ~5km distanță

55 mp utili

Agenție

3 săptămâni în urmă
2

2 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Spatiu de Inchiriat - zona CUG

Cug, Iași

La ~5km distanță

350 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
2

1.500 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Cug, Iași

La ~5km distanță

120 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
1

360.000 €
/ lună 120 € / mp / lună

Teren pentru 2 HALE INDUSTRIALE 3.000 mp Zona F ...

Cug, Iași

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
10

1.780 €
/ lună 8.48 € / mp / lună

HALA DE INCHIRIAT IN CUG, IA?I 210 mp

Cug, Iași

La ~5km distanță

210 mp utili
Agenție

5 zile în urmă
6

71.000 €
/ lună 129.09 € / mp / lună

Teren intravilan Cug , 550 metri Cod:160954

Cug, Iași

La ~5km distanță

550 mp teren
1E
Agenție

4 zile în urmă
6

600 €
/ lună 8.57 € / mp / lună

Spatiu comercial/CLINICA/SALON/ Birouri 70 mp N ...

Cug, Iași

La ~5km distanță

70 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
17

1.500 €
/ lună 1.50 € / mp / lună

Spatii; vad, depozit, teren; 70-200mp, zona Kau ...

Cug, Iași

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
17

900 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spatii; vad, depozit, teren; 70-200mp, zona Kau ...

Cug, Iași

La ~5km distanță

150 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
2

3.485 €
/ lună 9.68 € / mp / lună

Hala procesare depozitare carne 360 mp in CUG I ...

Cug, Iași

La ~5km distanță

360 mp utili
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
5

10 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Proprietar inchiriez Hala de productie 670 mp + ...

Cug, Iași

La ~5km distanță

970 mp utili