Proprietăți unice: 3
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

18.000 €
/ lună 12 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Central, Hârlău

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

22 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren E58 (DN28B)

Hârlău

4.630 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

1.300 €
/ lună 11.50 € / mp / lună

Proprietar inchiriez spa?iu comercial ultracent ...

Central, Hârlău

113 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
1

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand Teren intravilan+extravilan

Maxut

La ~5km distanță

5.737 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

40.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren 4000 mp Buhalnita judetul Iasi

Ceplenița

La ~10km distanță

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

20.000 €
/ lună 7.14 € / mp / lună

TEREN (Casa Batranesca) Comuna Cotnari Judetul ...

Cotnari

La ~10km distanță

2.800 mp teren

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

41.000 €
/ lună 35.65 € / mp / lună

2 case de vanzare alaturate cu teren Lespezi - ...

Lespezi

La ~15km distanță

3 camere
1.150 mp
1.696 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

700 €
/ lună 10 € / mp / lună

Central spatiu 70 mp

Liteni

La ~20km distanță

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

30.000 €
/ lună 28.87 € / mp / lună

Teren de vanzare cu sera si vie in com. Belcest ...

Belcești

La ~20km distanță

1.039 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

5 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Spa?iu depozitate hala industriala

Pașcani

La ~25km distanță

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
7

1.650 €
/ lună 18.13 € / mp / lună

Proprietar, inchiriez spa?iu comercial Pa?cani ...

Central, Pașcani

La ~25km distanță

91 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

1.500 €
/ lună 21.43 € / mp / lună

Spa?iu Comercial PREMIUM de Inchiriat Pa?cani ( ...

Central, Pașcani

La ~25km distanță

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

1.100 €
/ lună 13.25 € / mp / lună

Spatiu comercial ultracentral

Pașcani

La ~25km distanță

83 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

650 €
/ lună 4.06 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat 500 euro in Pascani

Central, Pașcani

La ~25km distanță

160 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Ultracentral Pascani spatiu comercial 317mp

Ultracentral, Pașcani

La ~25km distanță

317 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

700 €
/ lună 4.38 € / mp / lună

Proprietar inchiriez spatiu comercial Pascani

Central, Pașcani

La ~25km distanță

160 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

4.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

spa?iu comercial

Central, Pașcani

La ~25km distanță

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

De Inchiriate Spatii Logistice, birouri, parcar ...

Central, Pașcani

La ~25km distanță

1.500 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

1 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Ofer spre inchiriere spatiu comercial

Central, Pașcani

La ~25km distanță

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

19 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intravilan Pascani (Iasi)

Central, Pașcani

La ~25km distanță

3.962 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

500 €
/ lună 11.63 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Central, Pașcani

La ~25km distanță

43 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

47 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare in Pascani

Central, Pașcani

La ~25km distanță

6.660 mp teren
f.s. 35 m
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

1.590 €
/ lună 12.23 € / mp / lună

Spatiu comercial PREMIUM de inchiriat ( vanzare ...

Central, Pașcani

La ~25km distanță

130 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
1

89.900 €
/ lună 74.92 € / mp / lună

Teren intravilan 1200 mp Str. Stefan cel Mare, ...

Central, Pașcani

La ~25km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
1

30.000 €
/ lună 21.43 € / mp / lună

Vand teren Topile Pascani

Topile

La ~25km distanță

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

20 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Războieni

La ~25km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

14 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan 2000 mp Razboieni

Războieni

La ~25km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

123 €
/ lună 0.12 € / mp / lună

Teren de inchiriat intravilan

Târgu Frumos

La ~25km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

883 €
/ lună 7.36 € / mp / lună

Apartament si Spatiu comercial de inchiriat

Central, Târgu Frumos

La ~25km distanță

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

1 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Spa?ii comerciale de inchiriat

Central, Târgu Frumos

La ~25km distanță

120 mp utili