Proprietăți unice: 5
Proprietari: 5
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

700 €
/ lună 9.33 € / mp / lună

Spatiu comercial Dancu

Dancu

75 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

32.000 €
/ lună 59.70 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in Dancu

Dancu

536 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

35 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilan

Dancu

2.200 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

45 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren de vanzare - Dancu - Holboca

Dancu

1.451 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

27.000 €
/ lună 57.20 € / mp / lună

Parcele teren intravilan - Dancu

Dancu

472 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

600 €
/ lună 0.40 € / mp / lună

Teren vanzare intravilan Tatara?i 1516mp

Aeroport, Iași

La ~5km distanță

1.516 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
3

1.399 €
/ lună 5.12 € / mp / lună

Spațiu Comercial 273 mp, Strada Bucium – Ideal ...

Aeroport, Iași

La ~5km distanță

273 mp utili
273 mp teren
1E
1970
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 1,399 € și 1.437 €
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

7 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de Vanzare Iasi Dancu

Dancu, Iași

La ~5km distanță

6.250 mp teren

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

2.699 €
/ lună 10.00 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Dancu, Iași

La ~5km distanță

270 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

600 €
/ lună 3.75 € / mp / lună

Spatiu DEPOZIT etaj 160 mp

Zona industrială, Iași

La ~5km distanță

160 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

24 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren Vladiceni - Tomesti 1000MP intravilan

Vlădiceni

La ~5km distanță

1.003 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

50 €
/ lună 0.07 € / mp / lună

Vand teren Vladiceni Intravilan

Vlădiceni

La ~5km distanță

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

68 €
/ lună 0.12 € / mp / lună

Teren intravilan Bucium

Vlădiceni

La ~5km distanță

555 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

115.000 €
/ lună 114.54 € / mp / lună

Vind teren cu hala, casuta de vacanta si rampa ...

Vlădiceni

La ~5km distanță

2 camere
1.004 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
6

294 €
/ lună 14.70 € / mp / lună

Spatiu De Inchiriat Metalurgie

Metalurgie, Iași

La ~5km distanță

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

54 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Teren intravilan Bucium !!PROMOTIE!!TOATE UTILI ...

Socola, Iași

La ~5km distanță

1.000 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

600 €
/ lună 600 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu/ DEPOZIT 160 mp Calea Chisina ...

Baza 3, Iași

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

850 €
/ lună 17 € / mp / lună

PROPRIETAR DIRECT - SPAȚIU NOU ÎN SILK DISTRICT ...

Baza 3, Iași

La ~5km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

1.200 €
/ lună
1.300 €
22.22 € / mp / lună

PROPRIETAR DIRECT, Spa?iu la Bulevard cu ultra ...

Tudor Vladimirescu, Iași

La ~5km distanță

54 mp utili
2000
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

500 €
/ lună 10 € / mp / lună

Inchiriez spațiu comercial Tudor Vladimirescu

Tudor Vladimirescu, Iași

La ~5km distanță

50 mp utili
2000
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

1.200 €
/ lună
1.300 €
22.22 € / mp / lună

PROPRIETAR DIRECT, Spa?iu la Bulevard ultra VAD ...

Tudor Vladimirescu, Iași

La ~5km distanță

54 mp utili
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 1,200 € și 1.512 €
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

250 €
/ lună 1.67 € / mp / lună

Sali conferinte IDEO zona Pacurari cu inchirier ...

Tudor Vladimirescu, Iași

La ~5km distanță

150 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

13 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Spa?iu de birouri Complex Centro C3 270mp 850mp

Tudor Vladimirescu, Iași

La ~5km distanță

560 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

12 €
/ lună 0.80 € / mp / lună

Inchiriem spatiu de 280mp dedicat activitatilor ...

Tudor Vladimirescu, Iași

La ~5km distanță

15 mp utili
5E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

154 €
/ lună 15.40 € / mp / lună

Spatiu de Birou 10 mp - Tatarasi

Tătărași, Iași

La ~5km distanță

10 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

354 €
/ lună 11.06 € / mp / lună

Inchiriez spatiu Tatarasi

Tătărași, Iași

La ~5km distanță

32 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

353 €
/ lună 11.03 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat IASI

Tătărași, Iași

La ~5km distanță

32 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

5.626 €
/ lună 5.50 € / mp / lună

Proprietar- inchiriez hala incalzita, str. Aure ...

Tătărași, Iași

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

365 €
/ lună 33.18 € / mp / lună

Camera Cosmetica-Masaj-Lash Luminoasa Dotata Ta ...

Tătărași, Iași

La ~5km distanță

11 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
9

15 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Proprietar- inchiriez spatiu comercial strada V ...

Tătărași, Iași

La ~5km distanță

562 mp utili