Proprietăți unice: 6
Proprietari: 6
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

95 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

Teren Aroneanu 1000 mp | Vedere lac + oras | In ...

Aroneanu

1.000 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

55.000 €
/ lună
61.000 €
110 € / mp / lună

Teren + proiect Aroneanu

Aroneanu

5 camere
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

59.500 €
/ lună 79.33 € / mp / lună

Teren intravilan aronianu

Aroneanu

750 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

72.000 €
/ lună 53.33 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan in Dorobanti

Aroneanu

1.350 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

230.000 €
/ lună 31.94 € / mp / lună

Teren extravilan, 7.200 mp Aroneanu, Iasi | 32 ...

Aroneanu

7.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
12

75 €
/ lună 0.12 € / mp / lună

Teren intravilan, 554+98mp cota drum privat 9m, ...

Aroneanu

652 mp teren
1E

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

15 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare - Valea Lunga

Valea Lungă

La ~5km distanță

3.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare - Valea Lunga

Valea Lungă

La ~5km distanță

9.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Oportunitate Afacere ! Cladire cu 9 apartamente ...

Moara de Vânt, Iași

La ~5km distanță

450 mp utili

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

229.900 €
/ lună 229.90 € / mp / lună

teren intravilan langa SRU Iasi

Moara de Vânt, Iași

La ~5km distanță

1.000 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

40 €
/ lună 0 € / mp / lună

vanzare teren intravilan Dorobant, Aroneanu,PUZ ...

Dorobanț

La ~5km distanță

46.020 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

72.000 €
/ lună 53.33 € / mp / lună

Teren de vanzare Dorobant intravilan

Dorobanț

La ~5km distanță

1 camere
1.350 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

70.000 €
/ lună 66.92 € / mp / lună

Teren intravilan Dorobant

Dorobanț

La ~5km distanță

1.046 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

44.370 €
/ lună
47.000 €
45 € / mp / lună

Teren intravilan Bd. Rosetti / Vanatori municip ...

Podul de Fier, Iași

La ~5km distanță

986 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
1

175.000 €
/ lună 318.18 € / mp / lună

Doua loturi Teren Rediu Iasi pentru constructii

Copou, Iași

La ~5km distanță

550 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

45 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Copou -Viticultori

Copou, Iași

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
8

220.000 €
/ lună 423.08 € / mp / lună

Teren cu PUZ aprobat, Iasi Copou, strada Bucur, ...

Copou, Iași

La ~5km distanță

520 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

135.000 €
/ lună 90 € / mp / lună

Teren proprietar Copou Iasi

Copou, Iași

La ~5km distanță

1.500 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

20 €
/ lună 0.13 € / mp / lună

Spatiu in Copou, pretabil cursuri, podcasturi, ...

Copou, Iași

La ~5km distanță

149 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

85 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Vind teren intravilan

Cârlig

La ~5km distanță

2.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

15 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Inchiriem spatii pentru birouri, clinici si cab ...

Independenței, Iași

La ~5km distanță

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

380 €
/ lună 16.52 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu birou balcon independentei pro ...

Independenței, Iași

La ~5km distanță

23 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

522 €
/ lună 15.82 € / mp / lună

Proprietar inchiriez spatiu birou centru indepe ...

Independenței, Iași

La ~5km distanță

33 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
9

15 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Proprietar- inchiriez spatiu comercial strada V ...

Tătărași, Iași

La ~5km distanță

562 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

4.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial la bulevardul princi ...

Tătărași, Iași

La ~5km distanță

400 mp utili
4E
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

365 €
/ lună 33.18 € / mp / lună

Camera Cosmetica-Masaj-Lash Luminoasa Dotata Ta ...

Tătărași, Iași

La ~5km distanță

11 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

2.280 €
/ lună
2.850 €
12 € / mp / lună

Spatiu comercial Tatarasi-Flora

Tătărași, Iași

La ~5km distanță

190 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

5.626 €
/ lună 5.50 € / mp / lună

Proprietar- inchiriez hala incalzita, str. Aure ...

Tătărași, Iași

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

153 €
/ lună 15.30 € / mp / lună

Spatiu de Birou 10 mp - Tatarasi

Tătărași, Iași

La ~5km distanță

10 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

353 €
/ lună 11.03 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat IASI

Tătărași, Iași

La ~5km distanță

32 mp utili