Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

25.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren de vanzare LIVEDEA/IALOMITA

Livedea

1.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
9

1.925 €
/ lună 3.50 € / mp / lună

Inchiriere hale NOI industriale Sinesti - de la ...

Sinești

La ~5km distanță

Agenție

5 luni în urmă
9

2.000 €
/ lună 1.48 € / mp / lună

Sinesti -hala productie depozitare suprafata 13 ...

Sinești

La ~5km distanță

Agenție

10 luni în urmă
17

980 €
/ lună
1.120 €
32.67 € / mp / lună

POPASUL CU PAUNI- KM 35, TERASA SPRE URZICENI, ...

Sinești

La ~5km distanță

30 mp utili
1970

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

14.000 €
/ lună 16.28 € / mp / lună

Teren intravilan 40km de Bucuresti

Boteni

La ~5km distanță

860 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

8 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Intravilan Bitina-Ungureni

Bițina-Ungureni

La ~5km distanță

1.735 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
9

155.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

De vanzare terenuri Intravilan Petrachioaia IF

Măineasca

La ~5km distanță

6.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

22 ore în urmă
5

1.915 €
/ lună 0.96 € / mp / lună

Vanzare 2000 m teren intraviran la 36 km de Buc ...

Chiroiu-Ungureni

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

19.800 €
/ lună 13.20 € / mp / lună

Teren vanzare Hagiesti , Ialomita . Proprietar

Hagiești

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

3.500.000 €
/ lună 6.14 € / mp / lună

Baltile Hagiesti

Hagiești

La ~5km distanță

570.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

1.200 €
/ lună 0.32 € / mp / lună

Inchiriere teren 3800 mp langa Bucuresti - depo ...

Lilieci

La ~5km distanță

3.800 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

14.000 €
/ lună 14.01 € / mp / lună

Teren 500 mp Lilieci

Lilieci

La ~5km distanță

999 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă

20 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan

Lilieci

La ~5km distanță

1.800 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

1.800.000 €
/ lună 9 € / mp / lună

Teren potential logistic - DN 2 Ganeasa

Lilieci

La ~5km distanță

200.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

25.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Lot de casa Lilieci

Lilieci

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

82.000 €
/ lună 82 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Lilieci

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

75.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren Intravilan, aproape de Bucuresti - Liliec ...

Lilieci

La ~5km distanță

3.000 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

13.000 €
/ lună 18.06 € / mp / lună

Teren Chiroiu Pamanteni -Ialomita!

Chiroiu-Pământeni

La ~5km distanță

720 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

13 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vanzare teren intravilan 1385mp , Movilita , Ju ...

Movilița

La ~10km distanță

2.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de arendat 1 hectar comuna Movili?a

Movilița

La ~10km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

1.500 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

inchiriez atelier tamplarie lemn

Movilița

La ~10km distanță

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren extravilan negociabil !! Pe malul lacului

Movilița

La ~10km distanță

11.000 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
20

1.000 €
/ lună 0.56 € / mp / lună

Inch teren cu 0.5 eur/mp/luna in Movilita/ Ialo ...

Movilița

La ~10km distanță

1.800 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

25 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren petrachioaia

Surlari

La ~10km distanță

30.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Ilfov/Petrachioaia

Surlari

La ~10km distanță

5.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

65.000 €
/ lună 52 € / mp / lună

Afumati Teren 1250 mp intravilan langa Bucurest ...

Surlari

La ~10km distanță

1.250 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

75.000 €
/ lună 14.98 € / mp / lună

Teren intravilan Mariuta cu vedere la lac 5000 ...

Măriuța

La ~10km distanță

5.008 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

50.750 €
/ lună 5 € / mp / lună

Teren Extravilan Agricol Vanatori Petrachoaia

Vânători

La ~10km distanță

10.150 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

40.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren Ferbinti Targ - 4.000 Mp

Fierbinți-Târg

La ~10km distanță

4.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
20

89.000 €
/ lună 28.31 € / mp / lună

Vanzare Teren 3100 Mp - Sat Rosiori (Il)

Roșiori

La ~10km distanță

3.144 mp teren