Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

2 luni în urmă
6

25.000 €
/ lună 21.50 € / mp / lună

Lot de casa imprejmuit (1163 mp) cu deschidere ...

Andrășești

1.163 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

85.000 €
/ lună
90.000 €
521.47 € / mp / lună

CASA DE VANZARE, P+M (2011) cu teren 1500mp DN2 ...

Ciochina

La ~5km distanță

4 camere
163 mp
163 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

45.000 €
/ lună 0.20 € / mp / lună

Balta ritm crestere excelent - OCAZIE investiti ...

Crunți

La ~10km distanță

230.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

50.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren de vanzare dragos voda

Dragoș Vodă

La ~15km distanță

2.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

160.000 €
/ lună 228.57 € / mp / lună

Vand casa in Paltinisu, com. Perieti sau schimb ...

Păltinișu

La ~15km distanță

4 camere
700 mp
700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

25.000 €
/ lună 6.25 € / mp / lună

Teren intravilan Munteni Buzau

Munteni-Buzău

La ~15km distanță

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

13.500 €
/ lună 16.63 € / mp / lună

Teren de vanzare Amara Ialomita

Amara

La ~15km distanță

812 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

125.000 €
/ lună 58.17 € / mp / lună

Vand Casa+teren oras Amara, Ialomita

Amara

La ~15km distanță

3 camere
2.149 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

7 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan

Rași

La ~15km distanță

1.513 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

600 €
/ lună 14.29 € / mp / lună

Spatiu comercial, birou, magazin Slobozia

Central, Slobozia

La ~20km distanță

42 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
8

12 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Spatiu comercial Slobozia langa Profi

Ultracentral, Slobozia

La ~20km distanță

200 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
8

83.999 €
/ lună
100.000 €
16.80 € / mp / lună

Teren intravilan 5.000 m2 cu 40 m deschidere la ...

Central, Slobozia

La ~20km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

393 €
/ lună 0.13 € / mp / lună

Inchiriez platforma betonata+pietruita zona Com ...

Central, Slobozia

La ~20km distanță

3.000 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
1

700 €
/ lună 12.96 € / mp / lună

Spatiu comercial Slobozia

Central, Slobozia

La ~20km distanță

54 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

325 €
/ lună 8.13 € / mp / lună

De Inchiriat Spatiu comercial central VAD

Central, Slobozia

La ~20km distanță

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Parcare TIR Camioane Dube in Slobozia, Ialomita

Central, Slobozia

La ~20km distanță

5.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

45.000 €
/ lună 1,125.00 € / mp / lună

spa?iul comercial

Central, Slobozia

La ~20km distanță

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
3

700 €
/ lună 21.88 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Central, Slobozia

La ~20km distanță

32 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

5 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

inchiriez spatiu comercial zona centrala

Central, Slobozia

La ~20km distanță

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

133 €
/ lună 5.32 € / mp / lună

Ofer pentru inchiriere spa?iu comercial pe B-du ...

Central, Slobozia

La ~20km distanță

25 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

100 €
/ lună 14.29 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat

Central, Slobozia

La ~20km distanță

7 mp utili
Agenție

11 luni în urmă
7

850 €
/ lună 15.45 € / mp / lună

Spatiu comercial Slobozia

Central, Slobozia

La ~20km distanță

55 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
8

2.353 €
/ lună 3.92 € / mp / lună

Hala Metallica,panouri termoizolante,Hala indus ...

Nord, Slobozia

La ~20km distanță

600 mp utili
2.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
7

50.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren intravilan 400mp- slobozia

Central, Slobozia

La ~20km distanță

5.000 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
3

1.200 €
/ lună 18.46 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial

Central, Slobozia

La ~20km distanță

65 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

30 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren Chicerea Tomesti

Central, Slobozia

La ~20km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

196.700 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren intravilan 1967 mp

Central, Slobozia

La ~20km distanță

1.967 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
7

668 €
/ lună 8.35 € / mp / lună

Chirie Spatiu Comercial zona MB

Central, Slobozia

La ~20km distanță

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

25 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan

Central, Slobozia

La ~20km distanță

1.250 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
11

982 €
/ lună 0.50 € / mp / lună

Spa?iu comecial de inchiriat Slobozia Ialomi?a ...

Central, Slobozia

La ~20km distanță

1.977 mp utili