Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

25.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren de vanzare LIVEDEA/IALOMITA

Livedea

1.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

14.000 €
/ lună 16.28 € / mp / lună

Teren intravilan 40km de Bucuresti

Boteni

La ~5km distanță

860 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

8 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Intravilan Bitina-Ungureni

Bițina-Ungureni

La ~5km distanță

1.735 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
5

1.915 €
/ lună 0.96 € / mp / lună

Vanzare 2000 m teren intraviran la 36 km de Buc ...

Chiroiu-Ungureni

La ~5km distanță

2.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

19.800 €
/ lună 13.20 € / mp / lună

Teren vanzare Hagiesti , Ialomita . Proprietar

Hagiești

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

14.000 €
/ lună 14.01 € / mp / lună

Teren 500 mp Lilieci

Lilieci

La ~5km distanță

999 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă

20 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan

Lilieci

La ~5km distanță

1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

25.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Lot de casa Lilieci

Lilieci

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

82.000 €
/ lună 82 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Lilieci

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

75.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren Intravilan, aproape de Bucuresti - Liliec ...

Lilieci

La ~5km distanță

3.000 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

13.000 €
/ lună 18.06 € / mp / lună

Teren Chiroiu Pamanteni -Ialomita!

Chiroiu-Pământeni

La ~5km distanță

720 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

13 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vanzare teren intravilan 1385mp , Movilita , Ju ...

Movilița

La ~10km distanță

2.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de arendat 1 hectar comuna Movili?a

Movilița

La ~10km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

1.500 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

inchiriez atelier tamplarie lemn

Movilița

La ~10km distanță

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren extravilan negociabil !! Pe malul lacului

Movilița

La ~10km distanță

11.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Ilfov/Petrachioaia

Surlari

La ~10km distanță

5.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

65.000 €
/ lună 52 € / mp / lună

Afumati Teren 1250 mp intravilan langa Bucurest ...

Surlari

La ~10km distanță

1.250 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

75.000 €
/ lună 14.98 € / mp / lună

Teren intravilan Mariuta cu vedere la lac 5000 ...

Măriuța

La ~10km distanță

5.008 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

50.750 €
/ lună 5 € / mp / lună

Teren Extravilan Agricol Vanatori Petrachoaia

Vânători

La ~10km distanță

10.150 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

27.000 €
/ lună 47.37 € / mp / lună

Teren de vanzare

Petrăchioaia

La ~10km distanță

570 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
3

19 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Vand Teren Petrachioaia 870mp

Petrăchioaia

La ~10km distanță

870 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

26.000 €
/ lună 32.50 € / mp / lună

Vand doua locuri de casa

Fierbinții de Jos

La ~10km distanță

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan Dridu Ialomita

Dridu

La ~10km distanță

3.992 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

245.000 €
/ lună 23.84 € / mp / lună

Imobil intravilan comuna Dridu acces rapid din ...

Dridu

La ~10km distanță

10.275 mp teren
Proprietar
Comision 0%

19 ore în urmă
2

97.500 €
/ lună 15 € / mp / lună

Teren intravilan 6500 mp- Dridu

Dridu

La ~10km distanță

6.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

115.000 €
/ lună 23 € / mp / lună

teren de vanzare

Creața

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren Dascalu - Creata

Creața

La ~10km distanță

5.927 mp teren
Proprietar
Comision 0%

18 ore în urmă
2

47 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan Dascalu - Creata

Creața

La ~10km distanță

5.301 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

4 €
/ lună 0 € / mp / lună

19 hectare in Ilfov,

Șindrilița

La ~10km distanță

190.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

7 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren extravilan Sindrilita 10.000mp

Șindrilița

La ~10km distanță

10.000 mp teren