Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

3 luni în urmă
3

15.180 €
/ lună 1.10 € / mp / lună

Teren arabil (13800 mp) situat la 350 de metri ...

Dumitrești

13.800 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

2.000 €
/ lună 1.54 € / mp / lună

Inchiriere hale

Scânteia

La ~5km distanță

1.300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

400 €
/ lună 4.21 € / mp / lună

inchiriez spatiu comercial

Țăndărei

La ~15km distanță

95 mp utili
95 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

285.000 €
/ lună 380 € / mp / lună

Vand hala + birouri

Central, Țăndărei

La ~15km distanță

750 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
4

199.000 €
/ lună 24.88 € / mp / lună

Teren intravilan 8000 mp

Central, Țăndărei

La ~15km distanță

8.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

20 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan 66000 mp in Tandarei Ialomita ...

Central, Țăndărei

La ~15km distanță

24.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

589 €
/ lună 9.50 € / mp / lună

Spatiu comercial 62 mp, renovat, Tandarei centr ...

Central, Țăndărei

La ~15km distanță

62 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
5

471.542 €
/ lună 0.74 € / mp / lună

Terenuri extravilane Suditi jud Ialomita

Sudiți

La ~15km distanță

637.257 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

4.200 €
/ lună 2.26 € / mp / lună

Teren agricol extravilan 1862 mp vie productiva ...

Grivița

La ~15km distanță

1.862 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

30.000 €
/ lună 17.54 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Săveni

La ~20km distanță

1.710 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

16 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan/7 loturi de casa

Cosâmbești

La ~20km distanță

7.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

125.000 €
/ lună 58.17 € / mp / lună

Vand Casa+teren oras Amara, Ialomita

Amara

La ~20km distanță

3 camere
2.149 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

13.500 €
/ lună 16.63 € / mp / lună

Teren de vanzare Amara Ialomita

Amara

La ~20km distanță

812 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

0 €
/ lună

SCHIMB sau Vand ,Teren investitie parc eolian p ...

Florica

La ~20km distanță

25.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

393 €
/ lună 0.13 € / mp / lună

Inchiriez platforma betonata+pietruita zona Com ...

Central, Slobozia

La ~20km distanță

3.000 mp utili
Agenție

11 luni în urmă
7

850 €
/ lună 15.45 € / mp / lună

Spatiu comercial Slobozia

Central, Slobozia

La ~20km distanță

55 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

100 €
/ lună 14.29 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat

Central, Slobozia

La ~20km distanță

7 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

10 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Imchiriere/vanzare

Central, Slobozia

La ~20km distanță

530 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

269 €
/ lună
133 €
10.76 € / mp / lună

Ofer pentru inchiriere spa?iu comercial pe B-du ...

Central, Slobozia

La ~20km distanță

25 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
11

982 €
/ lună 0.50 € / mp / lună

Spa?iu comecial de inchiriat Slobozia Ialomi?a ...

Central, Slobozia

La ~20km distanță

1.977 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
2

490 €
/ lună 16.33 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial zona centrala

Central, Slobozia

La ~20km distanță

30 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
8

2.353 €
/ lună 3.92 € / mp / lună

Hala Metallica,panouri termoizolante,Hala indus ...

Nord, Slobozia

La ~20km distanță

600 mp utili
2.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
8

83.999 €
/ lună
100.000 €
16.80 € / mp / lună

Teren intravilan 5.000 m2 cu 40 m deschidere la ...

Central, Slobozia

La ~20km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
16

3.300 €
/ lună
3.900 €
4.52 € / mp / lună

Casa/Cladire de inchiriat Bucium 630mp Central

Central, Slobozia

La ~20km distanță

730 mp utili
500 mp teren
16E
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

1.200 €
/ lună 24 € / mp / lună

De inchiriat spatiu de inchiriat

Exterior Vest, Slobozia

La ~20km distanță

50 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
1

200.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Vind 5000 mp teren intravilan

Central, Slobozia

La ~20km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

491 €
/ lună 6.55 € / mp / lună

Spatiu Comercial de Inchiriat in Ans. Peco cu V ...

Central, Slobozia

La ~20km distanță

75 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

50 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Vand teren intravilan!

Slobozia Nouă, Slobozia

La ~20km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

25 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan

Central, Slobozia

La ~20km distanță

1.250 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
7

50.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren intravilan 400mp- slobozia

Central, Slobozia

La ~20km distanță

5.000 mp teren