Proprietăți unice: 3
Proprietari: 2
Agenție

3 luni în urmă
20

1.800 €
/ lună
1.998 €
5.41 € / mp / lună

UNITATE DE ABATORIZARE ȘI TRANȘARE DE ...

Coșereni

1E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

42.000 €
/ lună 15.66 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare/ inchiriere

Coșereni

2.682 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

9 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren extravilan

Coșereni

90.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
5

3.880 €
/ lună 4 € / mp / lună

Hala depozitare Urziceni - 970 mp

Vest, Urziceni

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

6.800 €
/ lună 17 € / mp / lună

Inchiriez Spatii comerciale 50-400 mp central ...

Sud, Urziceni

La ~5km distanță

400 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

450.000 €
/ lună 454.55 € / mp / lună

Inchiriez ,vand spatiu comercial -productie

Urziceni

La ~5km distanță

990 mp utili

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

1.000 €
/ lună 14.29 € / mp / lună

Spa?iu comercial 70 mp de inchiriat | Vad excel ...

Urziceni

La ~5km distanță

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
5

10.500 €
/ lună 21 € / mp / lună

Urziceni - Pentru casa, Intravilan,construibil ...

Urziceni

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

11.000 €
/ lună
16.500 €
5 € / mp / lună

Hub logistic / distribuție de vânzare | 2200mp ...

Central, Urziceni

La ~5km distanță

2.200 mp utili
5.000 mp teren
1988
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
1

90 €
/ lună 0.09 € / mp / lună

Teren intravilan 1000 mp Urziceni, langa baza s ...

Central, Urziceni

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

4.500 €
/ lună 1.13 € / mp / lună

INCHIRIEZ teren 4000 mp situat langa bcr

Sud, Urziceni

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Construcții
Agenție

5 zile în urmă
2

14 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Spatii comerciale disponibile in Urziceni Retai ...

Central, Urziceni

La ~5km distanță

350 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
2

24.000 €
/ lună 57.14 € / mp / lună

Teren intravilan Urziceni Jipa Ionescu lot casa ...

Central, Urziceni

La ~5km distanță

420 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

5 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Comercial

Central, Urziceni

La ~5km distanță

114 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
2

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Central, Urziceni

La ~5km distanță

3.357 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

11.000 €
/ lună
16.500 €
3.33 € / mp / lună

Hub logistic / distribu?ie de vanzare | 2200mp ...

Central, Urziceni

La ~5km distanță

3.300 mp utili
5.000 mp teren
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 11,000 € și 16.500 €
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

400 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

De inchiriat spatiu comercial in centrul orasul ...

Central, Urziceni

La ~5km distanță

48 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

41.986 €
/ lună 14 € / mp / lună

Teren intravilan cu nr stradal

Central, Urziceni

La ~5km distanță

2.999 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

700 €
/ lună 15.56 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Urziceni

La ~5km distanță

45 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
13

787 €
/ lună
651 €
13.57 € / mp / lună

Spațiu comercial 58mp in incinta Super PROFI Ur ...

Central, Urziceni

La ~5km distanță

58 mp utili
1E
2018
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de arendat 1 hectar comuna Movili?a

Movilița

La ~10km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

13 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vanzare teren intravilan 1385mp , Movilita , Ju ...

Movilița

La ~10km distanță

2.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

1.500 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

inchiriez atelier tamplarie lemn

Movilița

La ~10km distanță

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren extravilan negociabil !! Pe malul lacului

Movilița

La ~10km distanță

11.000 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
20

1.000 €
/ lună 0.56 € / mp / lună

Inch teren cu 0.5 eur/mp/luna in Movilita/ Ialo ...

Movilița

La ~10km distanță

1.800 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
20

89.000 €
/ lună 28.31 € / mp / lună

Vanzare Teren 3100 Mp - Sat Rosiori (Il)

Roșiori

La ~10km distanță

3.144 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

35 €
/ lună 0.07 € / mp / lună

Teren casa Manasia DN2A | Loturi 380-560 mp | U ...

Manasia

La ~10km distanță

1 camere
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

15 ore în urmă
2

97.500 €
/ lună 15 € / mp / lună

Teren intravilan 6500 mp- Dridu

Dridu

La ~10km distanță

6.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan Dridu Ialomita

Dridu

La ~10km distanță

3.992 mp teren
2E
Agenție

3 luni în urmă
7

345.000 €
/ lună 20.91 € / mp / lună

Dridu teren pe malul lacului 16500 mp

Dridu

La ~10km distanță

16.500 mp teren