Proprietăți unice: 2
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

42.000 €
/ lună 15.66 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare/ inchiriere

Coșereni

2.682 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

9 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren extravilan

Coșereni

90.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

6.800 €
/ lună 17 € / mp / lună

Inchiriez Spatii comerciale 50-400 mp central ...

Sud, Urziceni

La ~5km distanță

400 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

450.000 €
/ lună 454.55 € / mp / lună

Inchiriez ,vand spatiu comercial -productie

Urziceni

La ~5km distanță

990 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

1.000 €
/ lună 14.29 € / mp / lună

Spa?iu comercial 70 mp de inchiriat | Vad excel ...

Urziceni

La ~5km distanță

70 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
5

10.500 €
/ lună 21 € / mp / lună

Urziceni - Pentru casa, Intravilan,construibil ...

Urziceni

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
1

90 €
/ lună 0.09 € / mp / lună

Teren intravilan 1000 mp Urziceni, langa baza s ...

Central, Urziceni

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

4.500 €
/ lună 1.13 € / mp / lună

INCHIRIEZ teren 4000 mp situat langa bcr

Sud, Urziceni

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

5 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Comercial

Central, Urziceni

La ~5km distanță

114 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
2

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Central, Urziceni

La ~5km distanță

3.357 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

400 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

De inchiriat spatiu comercial in centrul orasul ...

Central, Urziceni

La ~5km distanță

48 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

41.986 €
/ lună 14 € / mp / lună

Teren intravilan cu nr stradal

Central, Urziceni

La ~5km distanță

2.999 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

700 €
/ lună 15.56 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Urziceni

La ~5km distanță

45 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de arendat 1 hectar comuna Movili?a

Movilița

La ~10km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

13 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vanzare teren intravilan 1385mp , Movilita , Ju ...

Movilița

La ~10km distanță

2.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

1.500 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

inchiriez atelier tamplarie lemn

Movilița

La ~10km distanță

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren extravilan negociabil !! Pe malul lacului

Movilița

La ~10km distanță

11.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

35 €
/ lună 0.07 € / mp / lună

Teren casa Manasia DN2A | Loturi 380-560 mp | U ...

Manasia

La ~10km distanță

1 camere
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

16 ore în urmă
2

97.500 €
/ lună 15 € / mp / lună

Teren intravilan 6500 mp- Dridu

Dridu

La ~10km distanță

6.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan Dridu Ialomita

Dridu

La ~10km distanță

3.992 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

245.000 €
/ lună 23.84 € / mp / lună

Imobil intravilan comuna Dridu acces rapid din ...

Dridu

La ~10km distanță

10.275 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
16

20.000 €
/ lună 17.41 € / mp / lună

Teren intravilan langa lac, comuna Jilavele, 14 ...

Jilavele

La ~10km distanță

1.149 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

8 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Intravilan Bitina-Ungureni

Bițina-Ungureni

La ~10km distanță

1.735 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

13.000 €
/ lună 18.06 € / mp / lună

Teren Chiroiu Pamanteni -Ialomita!

Chiroiu-Pământeni

La ~10km distanță

720 mp teren
Proprietar
Comision 0%

21 ore în urmă
5

1.915 €
/ lună 0.96 € / mp / lună

Vanzare 2000 m teren intraviran la 36 km de Buc ...

Chiroiu-Ungureni

La ~15km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

26.000 €
/ lună 32.50 € / mp / lună

Vand doua locuri de casa

Fierbinții de Jos

La ~15km distanță

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

25.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren de vanzare LIVEDEA/IALOMITA

Livedea

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

14.000 €
/ lună 16.28 € / mp / lună

Teren intravilan 40km de Bucuresti

Boteni

La ~15km distanță

860 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

28.800 €
/ lună
33.600 €
6 € / mp / lună

Teren intravilan 4800 mp - Salciile, Prahova

Sălciile

La ~15km distanță

4.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

75.000 €
/ lună 14.98 € / mp / lună

Teren intravilan Mariuta cu vedere la lac 5000 ...

Măriuța

La ~20km distanță

5.008 mp teren