Proprietăți unice: 10
Proprietari: 10
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

50 €
/ lună 0.16 € / mp / lună

Teren intravilan.Parcele

Central, Hațeg

317 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

500 €
/ lună 2 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial

Central, Hațeg

250 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

21 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan 2800 mp cu proiect de casa si ...

Central, Hațeg

2.800 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

18 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Central, Hațeg

3.127 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

9 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand/ Variante Teren intravilan in Hateg,langa ...

Central, Hațeg

2.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

24 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan

Central, Hațeg

2.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

45.000 €
/ lună 31.94 € / mp / lună

Vand Teren 1015 mp , Hateg, str Galbena 47 , IN ...

Hațeg

1.409 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

65.000 €
/ lună 22.41 € / mp / lună

Vand Teren 127mp+Hala 267 mp Hateg str Galbena ...

Hațeg

2.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

24 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilan

Central, Hațeg

1.439 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă

400 €
/ lună 6.15 € / mp / lună

inchiriez spatiu comercial

Hațeg

65 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

18 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilan in Santamaria-Orlea

Sântămăria-Orlea

La ~5km distanță

955 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

53.000 €
/ lună 10.60 € / mp / lună

Vand teren la munte - f bun pentru casa privata ...

Bucium

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

108 €
/ lună 0.43 € / mp / lună

Vand pamant lac Cincis

Cinciș-Cerna

La ~10km distanță

249 mp teren

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

34.900 €
/ lună 6.98 € / mp / lună

Teren panoramic 5.800 mp, acces la drum, vedere ...

Ciula Mare

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
1

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren sat Strei

Strei

La ~10km distanță

14.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
8

13 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren PREMIUM 3000 mp Rausor langa partia de sc ...

Strei

La ~10km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

37.000 €
/ lună 5.21 € / mp / lună

TEREN 7100 mp sat Strei

Central, Călan

La ~15km distanță

7.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Toplița

La ~15km distanță

2.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

16 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Vand 2 parcele de teren

Nucșoara

La ~15km distanță

850 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

15 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren la poalele muntelui Retezat

Nucșoara

La ~15km distanță

2.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

52 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intravilan in orasul CALAN

Călanu Mic

La ~15km distanță

34.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

250 €
/ lună 7.81 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat ultracentral pietonala

Hunedoara

La ~15km distanță

32 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

390 €
/ lună 3.90 € / mp / lună

Inchiriez imobil, loca?ie premium in Hunedoara

Hunedoara

La ~15km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

330 €
/ lună 1.38 € / mp / lună

Spatiu industrial

Hunedoara

La ~15km distanță

240 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

1.000 €
/ lună 2 € / mp / lună

vand sau inchiriez cladire

Hunedoara

La ~15km distanță

500 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

100 €
/ lună 4.17 € / mp / lună

Garaj de inchiriat

Central, Hunedoara

La ~15km distanță

24 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

55.000 €
/ lună 1,018.52 € / mp / lună

Inchiriez Vand spa?iu comercial in Hunedoara, z ...

Central, Hunedoara

La ~15km distanță

54 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

650 €
/ lună 7.65 € / mp / lună

inchiriez spatiu comercial

Nord, Hunedoara

La ~15km distanță

85 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

210.000 €
/ lună 1,050.00 € / mp / lună

vand spatiu comercial

Central, Hunedoara

La ~15km distanță

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

9 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Hunedoara

La ~15km distanță

110 mp utili