Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
16

4 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare

Hărțăgani

9.965 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

6.900 €
/ lună 1.28 € / mp / lună
7.500 €

Teren pentru Casa de Vacanta

Ormindea

La ~5km distanță

5.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

36.000 €
/ lună 2.98 € / mp / lună

Vanzare teren in Judetul Hunedoara (cu casa)

Săliștioara

La ~10km distanță

12.074 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

23.500 €
/ lună 10.68 € / mp / lună

Teren casa 2200 mp | asfalt la poarta | 25 ml f ...

Certeju de Sus

La ~10km distanță

2.200 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

7 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare

Păuliș

La ~15km distanță

2.050 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
10

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez hala spatiu comercial depozit spatiu ...

Central, Brad

La ~15km distanță

4.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

45.000 €
/ lună 18 € / mp / lună
49.500 €

Vand teren intravilan in Poienita-Brad

Brad

La ~15km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
6

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren extravilan Jud HD

Central, Brad

La ~15km distanță

37.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren extravilan

Brad

La ~15km distanță

8.480 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
7

14.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Vand teren intravilan pretabil constructie locu ...

Central, Brad

La ~15km distanță

2.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

196 €
/ lună

Teren de inchiriat

Mintia

La ~15km distanță

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

30 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Roșia

La ~15km distanță

1.566 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

35.500 €
/ lună 30.08 € / mp / lună

Vand teren in Balata

Bălata

La ~15km distanță

1.180 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

150 €
/ lună 2.73 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu expozi?ional-birou amenajat in ...

Șoimuș

La ~15km distanță

55 mp utili
100 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

500 €
/ lună 0.29 € / mp / lună

Hala industriala de inchiriat - acces A1

Șoimuș

La ~15km distanță

Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
2

75 €
/ lună 0.14 € / mp / lună

Teren cu fundatie casa de vanzare

Buceș

La ~15km distanță

547 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Livada 3100mp Boz

Boz

La ~15km distanță

3.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
14

290.000 €
/ lună 3.72 € / mp / lună

77,800 mp (7,8 ha) teren COMASAT - 4ha intravil ...

Nădăștia

La ~15km distanță

78.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

12 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan sat Vetel

Vețel

La ~20km distanță

3.391 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
3

15 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Vand teren intravilan cu fundatie de 85mp in Ve ...

Vețel

La ~20km distanță

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

30 €
/ lună 1.50 € / mp / lună

sptiu comercial

Central, Deva

La ~20km distanță

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

1.963 €
/ lună 9.35 € / mp / lună

Spatiu comercial Hala 210m2 CaleaZarandului, De ...

Central, Deva

La ~20km distanță

210 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

982 €
/ lună 10.91 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial ultra-central

Central, Deva

La ~20km distanță

90 mp utili
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă

216 €
/ lună 12.71 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial - Hateg - 17.5mp

Central, Deva

La ~20km distanță

17 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
7

1.400 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial ultracentral

Ultracentral, Deva

La ~20km distanță

140 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

14 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

3 Spatii comerciale de inchiriat ultracentral D ...

Central, Deva

La ~20km distanță

533 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan la cateva minute de Deva

Central, Deva

La ~20km distanță

2.962 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
3

800 €
/ lună 8.42 € / mp / lună

Inchiriez cabinet stomatologic 4 zile/saptamana

Central, Deva

La ~20km distanță

95 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

11.600 €
/ lună 13.94 € / mp / lună

Vand teren intravilan 832 mp Almasu Sec, Comuna ...

Central, Deva

La ~20km distanță

832 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

39.700 €
/ lună 4.62 € / mp / lună

Teren extravilan

Central, Deva

La ~20km distanță

8.600 mp teren