Proprietăți unice: 58
Proprietari: 16
Agenție

3 zile în urmă
11

500 €
/ lună 3.57 € / mp / lună

Spatiu Comercial / Birouri de Inchiriat 140 mp ...

Central, Deva

140 mp utili
Agenție

4 zile în urmă
4

500 €
/ lună 4.55 € / mp / lună

Spatiu Comercial de Inchiriat 110 mp Deva Centr ...

Central, Deva

110 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
8

30.490 €
/ lună 50.82 € / mp / lună

Vand teren intravilan in Deva

Central, Deva

600 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
3

800 €
/ lună 8.42 € / mp / lună

Inchiriez cabinet stomatologic 4 zile/saptamana ...

Central, Deva

95 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
10

500 €
/ lună 6.76 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial cu destinatie de bir ...

Central, Deva

74 mp utili
Agenție

5 luni în urmă

1.020 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Central, Deva

102 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
7

449 €
/ lună 1.12 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Central, Deva

400 mp utili
2E
Agenție

Mai mult de un an
10

500 €
/ lună 4 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial in Deva, zona Avram ...

Central, Deva

125 mp utili
1E
Agenție

Mai mult de un an
10

900 €
/ lună 11.25 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial in Deva, zona ultrac ...

Central, Deva

80 mp utili
7E
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

60.000 €
/ lună 230.77 € / mp / lună

Teren - Ardealului - 260mp

Central, Deva

260 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

145.000 €
/ lună 105.30 € / mp / lună

Teren intravilan

Central, Deva

1.377 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

1.400 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial 140 mp utili | Parter | Zona c ...

Central, Deva

140 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

32.500 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren Intravilan 1300 Mp Zona Foarte Buna

Central, Deva

1.300 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

29.000 €
/ lună 58 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare, 500 mp - Deva

Central, Deva

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

350 €
/ lună 7 € / mp / lună

Garaj,Hala 50mp cu elevator 3,5T Dedeman

Central, Deva

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

686 €
/ lună 7.30 € / mp / lună

spatiu comercial de inchiriat amplasat pe strad ...

Central, Deva

94 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

2.000 €
/ lună 11.76 € / mp / lună

Inchiriez Brutarie Deva central

Central, Deva

170 mp utili
Agenție

4 săptămâni în urmă
11

1.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial, Deva, Eminescu echi ...

Central, Deva

40 mp utili
1980
Agenție

4 săptămâni în urmă
8

350 €
/ lună 7.29 € / mp / lună

Inchiriere spatii birouri, 48 mp - Calea Zarand ...

Central, Deva

48 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
16

29.500 €
/ lună 54.73 € / mp / lună

Teren intravilan in Deva, Str. Dragan Muntean, ...

Central, Deva

539 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

50.000 €
/ lună 7.04 € / mp / lună

Teren Deva

Central, Deva

7.100 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
14

1.452 €
/ lună 10.76 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial, Deva, Miorita, part ...

Central, Deva

135 mp utili
1985
Agenție

2 luni în urmă
5

550 €
/ lună 15.71 € / mp / lună

Spatiu comercial in Deva, zona 1 Decembrie 1918

Central, Deva

35 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

11.600 €
/ lună 13.94 € / mp / lună

Vand teren intravilan 832 mp Almasu Sec, Comuna ...

Central, Deva

832 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan la cateva minute de Deva

Central, Deva

2.962 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

13.000 €
/ lună 8.08 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 1609 mp, zona Petr ...

Central, Deva

1.609 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

36.000 €
/ lună 7.83 € / mp / lună

Teren intravilan, Soimus, 4600mp

Central, Deva

4.600 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

25.000 €
/ lună 5.48 € / mp / lună

Teren intravilan de 4558 mp

Central, Deva

4.558 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

1.500 €
/ lună 0.23 € / mp / lună

Blitz ofera spre inchiriere Teren 6.500 mp, Cal ...

Central, Deva

6.500 mp
6.500 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

47.750 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

Vand 2 hectare de padure de Stejar, Carmazanest ...

Central, Deva

19.100 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Deva

Deva, un oraș cu o istorie bogată și un centru comercial în expansiune, oferă oportunități interesante pentru cei care caută spații comerciale de închiriat. Imoradar24.ro a analizat piața din Deva, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 500 euro, cu oferte ce încep de la 30 euro și pot ajunge până la 2.500 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 90 m², cu cele mai mari având 400 m² și cele mai mici de 20 m².
  • Accesibilitate: Zona este considerată accesibilă, cu 13% din oferte fiind considerate afaceri accesibile, comparativ cu prețul mediu național de 1.674 euro.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 100 de zile, ceea ce sugerează o piață activă.
  • Compartimentare: Aproximativ 3% dintre oferte sunt spații cu o cameră, iar restul sunt variate.

Deva reprezintă o alegere excelentă pentru antreprenorii care caută spații comerciale accesibile și bine situate. Ești pregătit să îți găsești noul spațiu comercial? Explorează acum ofertele disponibile în Deva!