Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

Mai mult de un an
6

1.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Inchiriez restaurant cu terasa

Cetate, Deva

100 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

235.000 €
/ lună 4,196.43 € / mp / lună

Casa + 1.095 mp teren, Horea/Petrom, optional i ...

Horea, Deva

La ~5km distanță

695 m

3 camere
2.100 mp teren
2E
Agenție

7 luni în urmă
2

100 €
/ lună 4 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Central, Deva

La ~5km distanță

25 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
10

900 €
/ lună 11.25 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial in Deva, zona ultrac ...

Central, Deva

La ~5km distanță

80 mp utili
7E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
20

2.500 €
/ lună 20.83 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial in Deva, zona 1 Dece ...

Central, Deva

La ~5km distanță

120 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
10

500 €
/ lună 4 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial in Deva, zona Avram ...

Central, Deva

La ~5km distanță

125 mp utili
1E
Agenție

Mai mult de un an
7

700 €
/ lună 8.75 € / mp / lună

spa?iu comercial S=80mp

Central, Deva

La ~5km distanță

80 mp utili
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
17

45.000 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Spatii Industriale - 10000 mp - Logistica - Pro ...

Est, Deva

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

30 €
/ lună 1.50 € / mp / lună

sptiu comercial

Central, Deva

La ~5km distanță

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă

216 €
/ lună 12.71 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial - Hateg - 17.5mp

Central, Deva

La ~5km distanță

17 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
10

12.000 €
/ lună 2.67 € / mp / lună

Hala de productie si depozitare, 4500 mp Deva

Central, Deva

La ~5km distanță

4.500 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
11

950 €
/ lună 11.18 € / mp / lună

Spatiu comercial la cheie, de inchiriat, cu 2 i ...

Central, Deva

La ~5km distanță

85 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
10

1.200 €
/ lună 10.91 € / mp / lună

Spa?iu comercial 110 mp, ultracentral, open spa ...

Ultracentral, Deva

La ~5km distanță

110 mp utili
Agenție

5 luni în urmă

1.020 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Central, Deva

La ~5km distanță

102 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

11.600 €
/ lună 13.94 € / mp / lună

Vand teren intravilan 832 mp Almasu Sec, Comuna ...

Central, Deva

La ~5km distanță

832 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

560 €
/ lună 11.43 € / mp / lună

Hale diferite suprafete

Central, Deva

La ~5km distanță

49 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
14

1.452 €
/ lună 10.76 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial, Deva, Miorita, part ...

Central, Deva

La ~5km distanță

135 mp utili
1985
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
9

350 €
/ lună 7 € / mp / lună

Inchiriem 3 apartamente pentru birouri

Central, Deva

La ~5km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

250 €
/ lună 20.83 € / mp / lună

Spa?iu comercial Pia?a Petro?ani.

Central, Deva

La ~5km distanță

12 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan la cateva minute de Deva

Central, Deva

La ~5km distanță

2.962 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

550 €
/ lună 15.71 € / mp / lună

Spatiu comercial in Deva, zona 1 Decembrie 1918

Central, Deva

La ~5km distanță

35 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
15

200 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

Spatiu 16 mp in Mun. Deva, Jud. HD, zona ultrac ...

Ultracentral, Deva

La ~5km distanță

30 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
10

500 €
/ lună 6.76 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial cu destinatie de bir ...

Central, Deva

La ~5km distanță

74 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
19

1.100 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spa?iu birouri ultracentral + sala de conferin? ...

Ultracentral, Deva

La ~5km distanță

110 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
1

250 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial parter

Central, Deva

La ~5km distanță

30 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
14

100 €
/ lună 0.83 € / mp / lună

Chirie spa?iu muncitori capacitate 30+ persoane

Ultracentral, Deva

La ~5km distanță

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

1.963 €
/ lună 9.35 € / mp / lună

Spatiu comercial Hala 210m2 CaleaZarandului, De ...

Central, Deva

La ~5km distanță

210 mp utili
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
4

4.200 €
/ lună

Depozit de inchiriat in CTPark Deva I

Est, Deva

La ~5km distanță

Agenție

3 luni în urmă

300 €
/ lună 10 € / mp / lună

Ofer de inchiriat spatiu ultracentral

Ultracentral, Deva

La ~5km distanță

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

14 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

3 Spatii comerciale de inchiriat ultracentral D ...

Central, Deva

La ~5km distanță

533 mp utili