Proprietăți unice: 58
Proprietari: 16
Agenție

4 luni în urmă
1

30.000 €
/ lună 17.65 € / mp / lună

Teren extravilan 1700 mp, zona Archia

Central, Deva

1.700 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
4

23.000 €
/ lună 0.98 € / mp / lună

Teren extravilan 23.376 mp, in apropiere de Bra ...

Central, Deva

23.376 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

47.537 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

Vand 2 ha de teren cu Salcam, Carmazanesti

Central, Deva

19.015 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 luni în urmă
3

8.500 €
/ lună 1.42 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare, 6000 mp, zona Hate ...

Central, Deva

6.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

170.663 €
/ lună 1 € / mp / lună

Vand 17 ha teren extravilan, Carmazanesti

Central, Deva

170.663 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

7.500 €
/ lună 1.41 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare, 5305 mp, in apropi ...

Central, Deva

5.305 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
5

74.900 €
/ lună 50.10 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 1495 mp, in Deva

Central, Deva

1.495 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

45.000 €
/ lună 29.03 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 1550 mp, cu privel ...

Central, Deva

1.550 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
8

30.160 €
/ lună 2 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 15080 mp, zona Tat ...

Central, Deva

15.080 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
7

45.000 €
/ lună 60 € / mp / lună

Teren intravilan in Deva, 750mp

Central, Deva

750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

39.700 €
/ lună 4.62 € / mp / lună

Teren extravilan

Central, Deva

8.600 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
11

950 €
/ lună 11.18 € / mp / lună

Spatiu comercial la cheie, de inchiriat, cu 2 i ...

Central, Deva

85 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
2

750 €
/ lună 10.71 € / mp / lună

Spa?iu comercial situat intr-o zona excelenta ( ...

Central, Deva

70 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
10

12.000 €
/ lună 2.67 € / mp / lună

Hala de productie si depozitare, 4500 mp Deva

Central, Deva

4.500 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

250 €
/ lună 20.83 € / mp / lună

Spa?iu comercial Pia?a Petro?ani.

Central, Deva

12 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
9

350 €
/ lună 7 € / mp / lună

Inchiriem 3 apartamente pentru birouri

Central, Deva

50 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
7

560 €
/ lună 11.43 € / mp / lună

Hale diferite suprafete

Central, Deva

49 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

1.963 €
/ lună 9.35 € / mp / lună

Spatiu comercial Hala 210m2 CaleaZarandului, De ...

Central, Deva

210 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
1

250 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial parter

Central, Deva

30 mp utili
Agenție

7 luni în urmă
2

100 €
/ lună 4 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Central, Deva

25 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
12

231 €
/ lună 3.85 € / mp / lună

spatiu pentru diferite activitati

Central, Deva

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă

216 €
/ lună 12.71 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial - Hateg - 17.5mp

Central, Deva

17 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
10

150 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Full Shopping Center Deva, spatii comerciale de ...

Central, Deva

30.000 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
7

700 €
/ lună 8.75 € / mp / lună

spa?iu comercial S=80mp

Central, Deva

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

982 €
/ lună 10.91 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial ultra-central

Central, Deva

90 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
20

2.500 €
/ lună 20.83 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial in Deva, zona 1 Dece ...

Central, Deva

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

30 €
/ lună 1.50 € / mp / lună

sptiu comercial

Central, Deva

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

14 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

3 Spatii comerciale de inchiriat ultracentral D ...

Central, Deva

533 mp utili