Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

23.500 €
/ lună 10.68 € / mp / lună

Teren casa 2200 mp | asfalt la poarta | 25 ml f ...

Certeju de Sus

2.200 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
17

36.872 €
/ lună 5.50 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan Barsau, jud. Hunedo ...

Bârsău

La ~5km distanță

6.704 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

8.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Loturi de 400mp ideale pentru constructii-peisa ...

Bălata

La ~5km distanță

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

35.500 €
/ lună 30.08 € / mp / lună

Vand teren in Balata

Bălata

La ~5km distanță

1.180 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 săptămâni în urmă
8

41.000 €
/ lună 13.67 € / mp / lună

Teren de vis cauta proprietar.

Săcărâmb

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

500 €
/ lună 0.29 € / mp / lună

Hala industriala de inchiriat - acces A1

Șoimuș

La ~10km distanță

Agenție

4 luni în urmă
2

15.000 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Teren intravin 2000 mp in Soimus

Șoimuș

La ~10km distanță

2.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
4

29.999 €
/ lună 20.46 € / mp / lună

Teren intravila, 1466mp in comuna Bejan

Șoimuș

La ~10km distanță

1.466 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

11.000 €
/ lună 7.33 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 1500 mp, zona Soim ...

Șoimuș

La ~10km distanță

1.500 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

74.000 €
/ lună 0.60 € / mp / lună

Teren extravilan de 12,24 hectare in Soimus doa ...

Șoimuș

La ~10km distanță

122.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

150 €
/ lună 2.73 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu expozi?ional-birou amenajat in ...

Șoimuș

La ~10km distanță

55 mp utili
100 mp teren
1E
Agenție

1 lună în urmă
3

10.000 €
/ lună 3.33 € / mp / lună

Doua terenuri extravilane 1.440 mp si 1500 mp ~ ...

Băița

La ~10km distanță

3.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
4

38.000 €
/ lună 13.19 € / mp / lună

Teren intravilan parcelat - 2882 mp - Sat Bejan

Bejan

La ~10km distanță

2.882 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

196 €
/ lună

Teren de inchiriat

Mintia

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
16

4 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare

Hărțăgani

La ~10km distanță

9.965 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
10

450 €
/ lună 11.25 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial in Deva, zona Horea, ...

Progresul, Deva

La ~10km distanță

40 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
6

767 €
/ lună 9.59 € / mp / lună

Ofer de inchiriat spatiu comercial cu vad

Gării, Deva

La ~10km distanță

80 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
7

449 €
/ lună 1.12 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Central, Deva

La ~10km distanță

400 mp utili
2E
Agenție

6 luni în urmă
10

12.000 €
/ lună 2.67 € / mp / lună

Hala de productie si depozitare, 4500 mp Deva

Central, Deva

La ~10km distanță

4.500 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
7

1.400 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial ultracentral

Ultracentral, Deva

La ~10km distanță

140 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
14

1.452 €
/ lună 10.76 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial, Deva, Miorita, part ...

Central, Deva

La ~10km distanță

135 mp utili
1985
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
9

350 €
/ lună 7 € / mp / lună

Inchiriem 3 apartamente pentru birouri

Central, Deva

La ~10km distanță

50 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
15

200 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

Spatiu 16 mp in Mun. Deva, Jud. HD, zona ultrac ...

Ultracentral, Deva

La ~10km distanță

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

14 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

3 Spatii comerciale de inchiriat ultracentral D ...

Central, Deva

La ~10km distanță

533 mp utili
Agenție

5 luni în urmă

1.020 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Central, Deva

La ~10km distanță

102 mp utili
Agenție

3 luni în urmă

300 €
/ lună 10 € / mp / lună

Ofer de inchiriat spatiu ultracentral

Ultracentral, Deva

La ~10km distanță

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

1.963 €
/ lună 9.35 € / mp / lună

Spatiu comercial Hala 210m2 CaleaZarandului, De ...

Central, Deva

La ~10km distanță

210 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
14

100 €
/ lună 0.83 € / mp / lună

Chirie spa?iu muncitori capacitate 30+ persoane

Ultracentral, Deva

La ~10km distanță

120 mp utili
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
11

13.500 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 3000 mp - Logistica - Produ ...

Est, Deva

La ~10km distanță

Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
19

22.500 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 5000 mp - Logistica - Depoz ...

Est, Deva

La ~10km distanță