Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

2 luni în urmă
3

40.000 €
/ lună
50.000 €
8 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan, zona Cainelu de Jo ...

Căinelu de Jos

5.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

4 luni în urmă
4

38.000 €
/ lună 13.19 € / mp / lună

Teren intravilan parcelat - 2882 mp - Sat Bejan

Bejan

La ~5km distanță

2.882 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

196 €
/ lună

Teren de inchiriat

Mintia

La ~5km distanță

Agenție

4 luni în urmă
2

5.999 €
/ lună 4.29 € / mp / lună

Teren extrvilan 1400mp in Branisca

Brănișca

La ~5km distanță

1.400 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Livada 3100mp Boz

Boz

La ~5km distanță

3.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
16

36.000 €
/ lună 2.98 € / mp / lună

Vanzare teren in Judetul Hunedoara (cu casa)

Săliștioara

La ~5km distanță

12.074 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

12 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan sat Vetel

Vețel

La ~5km distanță

3.391 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

5.000 €
/ lună 3.54 € / mp / lună

1.413mp extravilan Valea Vetelului zona retrasa

Vețel

La ~5km distanță

1.413 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
3

15 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Vand teren intravilan cu fundatie de 85mp in Ve ...

Vețel

La ~5km distanță

700 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

35.000 €
/ lună 5.83 € / mp / lună

Teren de constructie 6000mp, acces pavat

Bretelin

La ~5km distanță

1 camere
6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

12 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan - 4644 mp - 12 mp

Șoimuș

La ~5km distanță

4.644 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
4

29.999 €
/ lună 20.46 € / mp / lună

Teren intravila, 1466mp in comuna Bejan

Șoimuș

La ~5km distanță

1.466 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

11.000 €
/ lună 7.33 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 1500 mp, zona Soim ...

Șoimuș

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
1

65.000 €
/ lună 11.12 € / mp / lună

Teren intravilan Soimus

Șoimuș

La ~5km distanță

5.845 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

15.000 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Teren intravin 2000 mp in Soimus

Șoimuș

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

74.000 €
/ lună 0.60 € / mp / lună

Teren extravilan de 12,24 hectare in Soimus doa ...

Șoimuș

La ~5km distanță

122.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

150 €
/ lună 2.73 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu expozi?ional-birou amenajat in ...

Șoimuș

La ~5km distanță

55 mp utili
100 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

850 €
/ lună 0.49 € / mp / lună

Hala industriala de inchiriat - acces A1

Șoimuș

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

500 €
/ lună 0.29 € / mp / lună

Hala industriala de inchiriat - acces A1

Șoimuș

La ~5km distanță

Agenție

4 luni în urmă
2

10 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilan Lesnic plan drept

Leșnic

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

0 €
/ lună

Vand teren intravilan

Leșnic

La ~5km distanță

16.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

15.000 €
/ lună 5.56 € / mp / lună

Teren extravilan 2700mp in Carjiti

Cozia

La ~10km distanță

2.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

6.500 €
/ lună 1.63 € / mp / lună

Teren intravilan frumos, Cozia

Cozia

La ~10km distanță

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

400 €
/ lună 7.27 € / mp / lună

Inchiriez casa

Aurel Vlaicu, Deva

La ~10km distanță

55 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
5

8.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Loturi de 400mp ideale pentru constructii-peisa ...

Bălata

La ~10km distanță

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

35.500 €
/ lună 30.08 € / mp / lună

Vand teren in Balata

Bălata

La ~10km distanță

1.180 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
11

1.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial, Deva, Eminescu echi ...

Central, Deva

La ~10km distanță

40 mp utili
1980
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
5

686 €
/ lună 7.30 € / mp / lună

spatiu comercial de inchiriat amplasat pe strad ...

Central, Deva

La ~10km distanță

94 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

37 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren Macon/Deva Noua

Macon, Deva

La ~10km distanță

4.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

50.000 €
/ lună 7.04 € / mp / lună

Teren Deva

Central, Deva

La ~10km distanță

7.100 mp teren