Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

16 ore în urmă
2

42.000 €
/ lună 39.77 € / mp / lună

Vand teren preajba

Drăgoeni

1.056 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

42 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

teren de vanzare

Preajba Mare

La ~5km distanță

2.750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

125.000 €
/ lună 87.17 € / mp / lună

Teren intravilan in Targu Jiu

Narciselor, Târgu Jiu

La ~5km distanță

1.434 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

800 €
/ lună 8.16 € / mp / lună

Spa?iu central de inchiriat

Central, Târgu Jiu

La ~5km distanță

98 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
3

1.200 €
/ lună 1.59 € / mp / lună

Inchiriez hala de produc?ie

Central, Târgu Jiu

La ~5km distanță

754 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

21.000 €
/ lună 97.22 € / mp / lună

Hala metalica Targu Jiu

Central, Târgu Jiu

La ~5km distanță

216 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

30.000 €
/ lună 18.25 € / mp / lună

Vand teren intravilan in Tg Jiu , str.Ciocarlau

Central, Târgu Jiu

La ~5km distanță

1.644 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

260 €
/ lună 14.44 € / mp / lună

Ultracentral Inchiriez spatiu comercial ultrace ...

Ultracentral, Târgu Jiu

La ~5km distanță

18 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

450 €
/ lună 6.43 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat pentru locuin?a, birouri sa ...

Central, Târgu Jiu

La ~5km distanță

70 mp utili
2E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

200 €
/ lună 4 € / mp / lună

Inchiriez etaj 1 Piata Mica

Central, Târgu Jiu

La ~5km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

300 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spatiu birou de inchiriat, situat in Targu-Jiu, ...

Central, Târgu Jiu

La ~5km distanță

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

1.200 €
/ lună 5.22 € / mp / lună

ofer inchiriez sau vand hala

Central, Târgu Jiu

La ~5km distanță

230 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

450 €
/ lună 34.62 € / mp / lună

Vinzare&Inchiriere cabinet stomatologic

Central, Târgu Jiu

La ~5km distanță

13 mp utili
17 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

40 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren 10.000mp Ana Ipatescu

Central, Târgu Jiu

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

500 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat 75mpatrati

Central, Târgu Jiu

La ~5km distanță

75 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

664 €
/ lună 3.32 € / mp / lună

Inchirieri depozit -spatiu comercial

Central, Târgu Jiu

La ~5km distanță

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

10 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Spa?iu comercial cu parcare - Pietonal la groap ...

Central, Târgu Jiu

La ~5km distanță

130 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

314 €
/ lună 15.70 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Central, Târgu Jiu

La ~5km distanță

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

500 €
/ lună 20.83 € / mp / lună

Inchiriere spa?iu comercial ultracentral Targu ...

Ultracentral, Târgu Jiu

La ~5km distanță

24 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

5 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Cladire birouri .

Exterior Vest, Târgu Jiu

La ~5km distanță

360 mp utili
1E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

242 €
/ lună 2.20 € / mp / lună

Casa de inchiriat

Exterior Vest, Târgu Jiu

La ~5km distanță

110 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
7

17.500 €
/ lună 5.02 € / mp / lună

Vand teren, Scoarta, sat Linia Mare.

Central, Târgu Jiu

La ~5km distanță

3.483 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

5 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Inchiriez Hala industriala

Central, Târgu Jiu

La ~5km distanță

850 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

22 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilan 1275 mp Turcinesti (Targu Jiu) ...

Central, Târgu Jiu

La ~5km distanță

1.275 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
4

25.000 €
/ lună 83.33 € / mp / lună

PARCELE TEREN INTRAVILAN - Targu Jiu - Zona lin ...

Central, Târgu Jiu

La ~5km distanță

300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

8.000 €
/ lună 26.67 € / mp / lună

Parcele teren Cartier Nou Narcise Tg Jiu

Central, Târgu Jiu

La ~5km distanță

300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
5

382 €
/ lună 3.18 € / mp / lună

Standuri Rodna Parter

Exterior Vest, Târgu Jiu

La ~5km distanță

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Ieri
10

25.000 €
/ lună 83.33 € / mp / lună

Parcele Teren INTRAVILAN - Strada Panduri - Tar ...

Central, Târgu Jiu

La ~5km distanță

300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

Preț necomunicat

Spatiu comercial 260 euro!Inchiriez spatiu come ...

Ultracentral, Târgu Jiu

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

23 ore în urmă
7

1.146 €
/ lună 9.55 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial

Central, Târgu Jiu

La ~5km distanță

120 mp utili