Proprietar
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 1
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

49.000 €
/ lună 2.55 € / mp / lună

Teren mixt de vanzare Crasna Gorj, aproape de R ...

Crasna

19.209 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

9.806 €
/ lună 3.92 € / mp / lună

Vind teren intravilan in Crasna gorj

Crasna

2.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

16.000 €
/ lună 3.67 € / mp / lună

Vanzare teren 4364 mp, in comuna Crasna - sat C ...

Crasna

4.364 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

5 zile în urmă
10

22.000 €
/ lună 4.59 € / mp / lună

Teren generos 4790 mp + casa traditionala, in l ...

Mușetești

La ~5km distanță

2 camere
4.790 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
4

26.000 €
/ lună 7.63 € / mp / lună

Vanzare teren intravilan 3.407 mp, Musetesti, i ...

Mușetești

La ~5km distanță

3.407 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

490 €
/ lună 1.63 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial si teren in Comuna ...

Buzești

La ~5km distanță

300 mp utili

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

9 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan 3700 mp curent, asfalt, privel ...

Radoși

La ~5km distanță

3.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

65.000 €
/ lună 10.12 € / mp / lună

Teren de vanzare

Grui

La ~5km distanță

6.423 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
6

1.900 €
/ lună 5.81 € / mp / lună

0% COMISION !!! Spa?iu comercial, parter, 327 m ...

Bumbești-Jiu

La ~10km distanță

327 mp utili
1E
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
8

1.950 €
/ lună 6.50 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial in Bumbesti Jiu, st ...

Est, Bumbești-Jiu

La ~10km distanță

300 mp utili
1E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

600 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

Spatiu comercial

Central, Bumbești-Jiu

La ~10km distanță

240 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
10

550 €
/ lună 0.95 € / mp / lună

Inchiriere teren intravilan, in Bumbesti Jiu, s ...

Central, Bumbești-Jiu

La ~10km distanță

578 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

350.000 €
/ lună 314.75 € / mp / lună

Se vinde / se inchiriaza Hala/Spatiu Comercial

Central, Bumbești-Jiu

La ~10km distanță

1.112 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
5

150 €
/ lună 3.57 € / mp / lună

Spatiu pentru Birou de inchiriat 42 mp Bumbesti ...

Central, Bumbești-Jiu

La ~10km distanță

42 mp utili
1E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

4 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren munte Bumbesti Jiu

Central, Bumbești-Jiu

La ~10km distanță

4.300 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
10

25.000 €
/ lună 30.83 € / mp / lună

Vanzare teren intravilan, 811 mp, situat in Bum ...

Central, Bumbești-Jiu

La ~10km distanță

811 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă

59 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren pascut de inchiriat

Pociovaliștea

La ~10km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

58.500 €
/ lună 14.19 € / mp / lună

Teren De Vanzare Sat Balcesti, Comuna Belis, Ju ...

Bălcești

La ~15km distanță

3 camere
4.122 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

64.990 €
/ lună 20.68 € / mp / lună

Teren intravilan, 3143 mp, trei fronturi, Balce ...

Bălcești

La ~15km distanță

3.143 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

681 €
/ lună

Inchiriez teren , constructii , utilaje in Nova ...

Novaci

La ~15km distanță

Agenție

1 săptămână în urmă
1

85.000 €
/ lună 15.61 € / mp / lună

Teren 5500 mp-Ranca

Central, Novaci

La ~15km distanță

5.445 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare

Novaci

La ~15km distanță

2.600 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

42.500 €
/ lună 28.33 € / mp / lună

Teren intravilan 1500 mp - Novaci dubla deschid ...

Central, Novaci

La ~15km distanță

1.500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
9

75.000 €
/ lună 24.19 € / mp / lună

Teren intravilan 3100 mp Novaci ideal investiti ...

Central, Novaci

La ~15km distanță

3.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren central

Central, Novaci

La ~15km distanță

3.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
8

2.200 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial stradal - Novaci - centru

Central, Novaci

La ~15km distanță

220 mp utili
2025
Agenție

4 luni în urmă
9

29.500 €
/ lună 9.68 € / mp / lună

Teren de vanzare Novaci-Ranca

Central, Novaci

La ~15km distanță

3.047 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

52.000 €
/ lună 9.51 € / mp / lună

Teren cu casa rustica zona Sambotin

Sâmbotin

La ~15km distanță

5.470 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

42.000 €
/ lună 0.42 € / mp / lună

De vanzare padure 10 hectare, Balanesti, jud. G ...

Bălănești

La ~15km distanță

100.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

15.000 €
/ lună 2.31 € / mp / lună

Oportunitate teren 6.504 mp Curtisoara, la 11 k ...

Curtișoara

La ~15km distanță

6.504 mp teren