Proprietar
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 1
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

28.000 €
/ lună 28 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 1.000 mp, zona RAS ...

Rasovița

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă

393 €
/ lună 0.16 € / mp / lună

Teren centru sat Rasovita , comuna Lelesti

Rasovița

2.500 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 săptămâni în urmă
3

7.000 €
/ lună 17.50 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 400 mp, zona Stroi ...

Stroiești

La ~5km distanță

400 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
8

400 €
/ lună 3.08 € / mp / lună

Închiriere spațiu comercial pentru producție, î ...

Arcani

La ~5km distanță

Agenție

2 luni în urmă
6

55.556 €
/ lună 17 € / mp / lună

Vanzare teren cu dubla deschidere, situat in Le ...

Lelești

La ~5km distanță

3.268 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 săptămâni în urmă
3

64.000 €
/ lună 12.80 € / mp / lună

Teren 5000 mp, zona Lelesti

Lelești

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

36.000 €
/ lună 13.48 € / mp / lună

Teren intravilan 2670 mp, zona Lelesti

Lelești

La ~5km distanță

2.670 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

22.000 €
/ lună 11.58 € / mp / lună

Teren intravilan, zona Balesti, 1900 mp

Rasova

La ~5km distanță

1.900 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

22.000 €
/ lună 9.65 € / mp / lună

Teren 2280 mp, zona Balesti

Rasova

La ~5km distanță

2.280 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
2

22.000 €
/ lună 36.67 € / mp / lună

Teren intravilan, 600 mp, zona Runcu

Runcu

La ~5km distanță

600 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
7

17.000 €
/ lună 6.34 € / mp / lună

Teren Valea Mare Runcu Gorj Liniste si Natura

Runcu

La ~5km distanță

2.680 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
9

350 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Inchiriere loturi de teren in Comuna Runcu – sa ...

Runcu

La ~5km distanță

7.733 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
2

350 €
/ lună 0.27 € / mp / lună

Închiriere loturi de teren, situate în Comuna R ...

Runcu

La ~5km distanță

1.305 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

600 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, 60 mp Ursati

Ursați

La ~5km distanță

60 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
2

350 €
/ lună 0.27 € / mp / lună

Loturi teren de inchiriat Runcu, sat Baltisoara

Bâltișoara

La ~5km distanță

1.305 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

55.840 €
/ lună 8 € / mp / lună

Vanzare teren sat Dobrita, com Runcu, Gorj

Dobrița

La ~5km distanță

6.980 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

230.000 €
/ lună 1.29 € / mp / lună

Vanzare teren *17,8 ha - front stradal 40 m.l.* ...

Dobrița

La ~5km distanță

178.599 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
8

27.000 €
/ lună 11.05 € / mp / lună

Teren de vanzare Balesti Sat Talpasesti Gorj

Găvănești

La ~5km distanță

2.444 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
4

75.000 €
/ lună 8.08 € / mp / lună

Vanzare teren situat in Targu Jiu, Loc. Compone ...

Bârsești

La ~5km distanță

9.281 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
11

30.000 €
/ lună 9.07 € / mp / lună

Vanzare teren, situat in Loc. Componenta Polata ...

Polata

La ~5km distanță

3.308 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

37.000 €
/ lună 11.15 € / mp / lună

teren de vanzare intravilan

Bălești

La ~10km distanță

3.318 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

37.000 €
/ lună 64.91 € / mp / lună

Teren de vanzare cu utilitati

Bălești

La ~10km distanță

570 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

70.499 €
/ lună 55.25 € / mp / lună

Teren de vanzare intravilan

Bălești

La ~10km distanță

1.276 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

37.000 €
/ lună 64.91 € / mp / lună

Teren Intravilan, situat in Balesti

Bălești

La ~10km distanță

570 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
10

1.700 €
/ lună 1.31 € / mp / lună

Închiriere teren industrial în Bălești - contai ...

Bălești

La ~10km distanță

1.300 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
6

17.000 €
/ lună 7.27 € / mp / lună

Teren de vanzare, Balesti, sat Rasova, Gorj

Bălești

La ~10km distanță

2.338 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

1.950 €
/ lună 3.27 € / mp / lună

Inchiriere hala industriala NOUĂ situata in Ba ...

Bălești

La ~10km distanță

Agenție

2 luni în urmă
5

39.500 €
/ lună 9.46 € / mp / lună

Vanzare terenuri in Stanesti 4.175 mp - intravi ...

Alexeni

La ~10km distanță

4.175 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
6

350 €
/ lună 7 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial, pe Bld Ecaterina ...

1 Mai, Târgu Jiu

La ~10km distanță

50 mp utili
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
3

1.600 €
/ lună 6.25 € / mp / lună

Închiriere spațiu comercial situat în Târgu Jiu ...

1 Mai, Târgu Jiu

La ~10km distanță

256 mp utili
2E