Proprietăți unice: 3
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

18 ore în urmă
2

42.000 €
/ lună 39.77 € / mp / lună

Vand teren preajba

Drăgoeni

1.056 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

62.000 €
/ lună 65.40 € / mp / lună

Teren 950 mp intravilan, zona Dragoieni

Drăgoeni

948 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
2

499.000 €
/ lună 90.73 € / mp / lună

Teren intravilan - Dragoeni

Drăgoeni

5.500 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 săptămână în urmă
4

70.000 €
/ lună 53.85 € / mp / lună

Teren intravilan, 1300 mp, zona Prajba Mare

Preajba Mare

La ~5km distanță

1.300 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

45.000 €
/ lună 47.02 € / mp / lună

Teren intravilan - Preajba Mare

Preajba Mare

La ~5km distanță

957 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
2

110.000 €
/ lună 17.46 € / mp / lună

Teren intravilan, 6.300 mp, zona Preajba

Preajba Mare

La ~5km distanță

6.300 mp teren

Agenție

1 săptămână în urmă
1

37.000 €
/ lună 4.46 € / mp / lună

Teren 8300 mp - Preajba Mare

Preajba Mare

La ~5km distanță

8.294 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
3

35.000 €
/ lună 29.17 € / mp / lună

Teren intravilan, 1200 mp, zona Preajba Mare

Preajba Mare

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

42 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

teren de vanzare

Preajba Mare

La ~5km distanță

2.750 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

45.000 €
/ lună 13.22 € / mp / lună

Teren intravilan de 3405 mp, cartier Preajba

Preajba Mare

La ~5km distanță

3.405 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
8

1.500 €
/ lună 6.52 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, 3 incaperi, 230 ...

Narciselor, Târgu Jiu

La ~5km distanță

230 mp utili
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
10

1.500 €
/ lună 6.98 € / mp / lună

Închiriere spațiu comercial - 215 mp, vizibilit ...

Narciselor, Târgu Jiu

La ~5km distanță

215 mp utili
1E
Agenție

1 lună în urmă
7

516.950 €
/ lună 50 € / mp / lună

Vanzare teren intravilan 10.339 mp -dubla desch ...

Narciselor, Târgu Jiu

La ~5km distanță

10.339 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

125.000 €
/ lună 87.17 € / mp / lună

Teren intravilan in Targu Jiu

Narciselor, Târgu Jiu

La ~5km distanță

1.434 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
10

1.500 €
/ lună 6.98 € / mp / lună

Spatiu comercial - 215 mp, vizibilitate stradal ...

Narciselor, Târgu Jiu

La ~5km distanță

215 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
8

64.000 €
/ lună 99.84 € / mp / lună

Teren intravilan 641 mp - PUZ aprobat - utilita ...

Narciselor, Târgu Jiu

La ~5km distanță

641 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

2.500 €
/ lună 0.24 € / mp / lună

Inchiriere teren intravilan situat in Targu Jiu ...

Centura Narciselor, Târgu Jiu

La ~5km distanță

10.284 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
11

1.500 €
/ lună 5 € / mp / lună

Hală industrială, platformă beto ...

Centura Narciselor, Târgu Jiu

La ~5km distanță

Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
9

700 €
/ lună 2.26 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial si Hala, Targu-Jiu ...

Centura Narciselor, Târgu Jiu

La ~5km distanță

310 mp utili
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
10

7.900 €
/ lună 7.90 € / mp / lună

Închiriere clădire situată pe Ca ...

Primăverii, Târgu Jiu

La ~5km distanță

1.000 mp utili
2000
Agenție

1 lună în urmă
8

125.000 €
/ lună 81.54 € / mp / lună

Teren intravilan 1533 mp, DN 66, cartier Iezure ...

Iezureni

La ~5km distanță

1.533 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

65.000 €
/ lună 216.67 € / mp / lună

Teren Panduras cu vedere la lac

Iezureni

La ~5km distanță

300 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
8

1.200 €
/ lună 5.71 € / mp / lună

Sptiu 210 mp, zona Debarcader

Iezureni

La ~5km distanță

210 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
1

88.000 €
/ lună 9.48 € / mp / lună

Teren intravilan 9200mp, front 23 metri ,Barses ...

Iezureni

La ~5km distanță

9.280 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

40.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Teren 8000 mp, zona Pestisani

Iezureni

La ~5km distanță

8.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

39.000 €
/ lună 13.97 € / mp / lună

Teren intravilan 2792 mp, zona Balanesti

Iezureni

La ~5km distanță

3 camere
2.792 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

500 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat 75mpatrati

Central, Târgu Jiu

La ~5km distanță

75 mp utili
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
9

3.500 €
/ lună 18.72 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial - Strada 30 Decembr ...

Central, Târgu Jiu

La ~5km distanță

187 mp utili
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
10

1.000 €
/ lună 9.09 € / mp / lună

Închiriere spațiu comercial - ideal business - ...

Central, Târgu Jiu

La ~5km distanță

110 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

664 €
/ lună 3.32 € / mp / lună

Inchirieri depozit -spatiu comercial

Central, Târgu Jiu

La ~5km distanță

200 mp utili