Proprietar
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

58.500 €
/ lună 14.19 € / mp / lună

Teren De Vanzare Sat Balcesti, Comuna Belis, Ju ...

Bălcești

3 camere
4.122 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

64.990 €
/ lună 20.68 € / mp / lună

Teren intravilan, 3143 mp, trei fronturi, Balce ...

Bălcești

3.143 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă

59 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren pascut de inchiriat

Pociovaliștea

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

24.500 €
/ lună 6.58 € / mp / lună

Teren Intravilan de vanzare in Bumbesti-Pitic, ...

Bumbești-Pițic

La ~5km distanță

3.725 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

100 €
/ lună 0.19 € / mp / lună

Inchiriere hala depozit

Albeni

La ~10km distanță

530 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
7

490 €
/ lună 1.63 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial si teren in Comuna ...

Buzești

La ~10km distanță

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

672 €
/ lună

Inchiriez teren , constructii , utilaje in Nova ...

Novaci

La ~10km distanță

Agenție

2 săptămâni în urmă
1

85.000 €
/ lună 15.61 € / mp / lună

Teren 5500 mp-Ranca

Central, Novaci

La ~10km distanță

5.445 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare

Novaci

La ~10km distanță

2.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren central

Central, Novaci

La ~10km distanță

3.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
9

29.500 €
/ lună 9.68 € / mp / lună

Teren de vanzare Novaci-Ranca

Central, Novaci

La ~10km distanță

3.047 mp teren
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
8

2.200 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial stradal - Novaci - centru

Central, Novaci

La ~10km distanță

220 mp utili
2025
Agenție

1 lună în urmă
9

75.000 €
/ lună 24.19 € / mp / lună

Teren intravilan 3100 mp Novaci ideal investiti ...

Central, Novaci

La ~10km distanță

3.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

9 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan 3700 mp curent, asfalt, privel ...

Radoși

La ~10km distanță

3.700 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

55.454 €
/ lună 17 € / mp / lună

Vanzare teren intravilan *3262 mp - Baia de Fie ...

Baia de Fier

La ~15km distanță

3.262 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

20 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilan Baia de Fier

Baia de Fier

La ~15km distanță

1.067 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
16

14.000 €
/ lună 35.90 € / mp / lună

Proprietar vand parcele teren intravilan Ranca

Baia de Fier

La ~15km distanță

390 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

15 €
/ lună
16.860 €
0.01 € / mp / lună

Teren intravilan Baia de Fier 15 euro / mp

Baia de Fier

La ~15km distanță

1.124 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
8

26.450 €
/ lună
32.000 €
10 € / mp / lună

Vanzare teren intravilan

Baia de Fier

La ~15km distanță

2.645 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
3

9.806 €
/ lună 3.92 € / mp / lună

Vind teren intravilan in Crasna gorj

Crasna

La ~15km distanță

2.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

16.000 €
/ lună 3.67 € / mp / lună

Vanzare teren 4364 mp, in comuna Crasna - sat C ...

Crasna

La ~15km distanță

4.364 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

49.000 €
/ lună 2.55 € / mp / lună

Teren mixt de vanzare Crasna Gorj, aproape de R ...

Crasna

La ~15km distanță

19.209 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
10

10 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Inchiriez casaspatiu comercialvis-a-vis de intr ...

Alimpești

La ~15km distanță

120 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
10

22.000 €
/ lună 4.59 € / mp / lună

Teren generos 4790 mp + casa traditionala, in l ...

Mușetești

La ~15km distanță

2 camere
4.790 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

26.000 €
/ lună 7.63 € / mp / lună

Vanzare teren intravilan 3.407 mp, Musetesti, i ...

Mușetești

La ~15km distanță

3.407 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
7

400 €
/ lună 5.56 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat!

Poiana

La ~15km distanță

72 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
4

15 €
/ lună 0.33 € / mp / lună

spatiu de inchiriat

Polovragi

La ~15km distanță

45 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

16 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren plus casa

Polovragi

La ~15km distanță

4.700 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
8

300 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial, in Polovragi (Gorj ...

Polovragi

La ~15km distanță

45 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
7

7 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan

Polovragi

La ~15km distanță

2.000 mp teren