Proprietăți unice: 6
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
10

1.700 €
/ lună 1.31 € / mp / lună

Închiriere teren industrial în Bălești - contai ...

Bălești

1.300 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

1.950 €
/ lună 3.27 € / mp / lună

Inchiriere hala industriala NOUĂ situata in Ba ...

Bălești

Agenție

1 săptămână în urmă
4

37.000 €
/ lună 64.91 € / mp / lună

Teren Intravilan, situat in Balesti

Bălești

570 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
1

37.000 €
/ lună 11.15 € / mp / lună

teren de vanzare intravilan

Bălești

3.318 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

17.000 €
/ lună 7.27 € / mp / lună

Teren de vanzare, Balesti, sat Rasova, Gorj

Bălești

2.338 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

70.499 €
/ lună 55.25 € / mp / lună

Teren de vanzare intravilan

Bălești

1.276 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
8

22.000 €
/ lună 42.31 € / mp / lună

Loturi teren intravilan 520 mp - Sat Ceauru - l ...

Tămășești

La ~5km distanță

520 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
9

4.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spatiu comercial , 800 mp ulili si parcare prop ...

Centura, Târgu Jiu

La ~5km distanță

800 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

71.000 €
/ lună 9.81 € / mp / lună

Teren 7240mp, zona Prelungirea Panduri

Centura, Târgu Jiu

La ~5km distanță

7.240 mp teren

Agenție

5 luni în urmă
3

32 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan, Targu Jiu, strada Barajului ( ...

Centura, Târgu Jiu

La ~5km distanță

3.579 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

28 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren vanzare sau variante .Str. Barajelor tg j ...

Centura, Târgu Jiu

La ~5km distanță

2.200 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

80.000 €
/ lună 43.60 € / mp / lună

Teren intravilan, 1834 mp, Str. Varful Mandra

Centura, Târgu Jiu

La ~5km distanță

1.835 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

200.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Vanzare teren

Centura, Târgu Jiu

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

9.000 €
/ lună 3.43 € / mp / lună

Vanzare teren extravilan - 2.622 mp, in zona Ci ...

Centura, Târgu Jiu

La ~5km distanță

2.622 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

555.000 €
/ lună 64.91 € / mp / lună

Teren Intravilan - Centura Merilor

Centura, Târgu Jiu

La ~5km distanță

8.550 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

85.935 €
/ lună 85 € / mp / lună

Teren Intravilan 1011 mp Targu Jiu, zona Dumbra ...

Centura, Târgu Jiu

La ~5km distanță

1.011 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
7

500 €
/ lună 8.47 € / mp / lună

Cabinet stomatologic premium, la prima inchirie ...

Centura, Târgu Jiu

La ~5km distanță

59 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

120.000 €
/ lună 83.68 € / mp / lună

Teren intravilan, 1434 mp, zona Centura Narcise ...

Centura, Târgu Jiu

La ~5km distanță

1.434 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
12

3.450 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Închiriere showroom în Târgu-Jiu ...

Centura, Târgu Jiu

La ~5km distanță

460 mp utili
2E
Agenție

1 săptămână în urmă
7

57.500 €
/ lună 23 € / mp / lună

Teren Extravilan de vanzare Ana Ipatescu Tg-Jiu

Centura, Târgu Jiu

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

88.000 €
/ lună 11 € / mp / lună

Teren de extravilan de vanzare, 8.650 mp, zona ...

Centura, Târgu Jiu

La ~5km distanță

8.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
10

1.800 €
/ lună 6 € / mp / lună

Închiriere Hală industrială NOUĂ, situată în Tâ ...

Centura, Târgu Jiu

La ~5km distanță

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

9.075 €
/ lună
7.500 €
21.81 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial, situat in Tg-Jiu, ...

9 Mai, Târgu Jiu

La ~5km distanță

416 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
4

700 €
/ lună 4.67 € / mp / lună

Inchiriere spa?iu comercial situat in Targu Jiu ...

9 Mai, Târgu Jiu

La ~5km distanță

150 mp utili
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

3.000 €
/ lună 0.80 € / mp / lună

Inchiriere teren situat in Targu Jiu, Strada Te ...

9 Mai, Târgu Jiu

La ~5km distanță

3.750 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
6

500 €
/ lună 5.21 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial, Str. 1 Decembrie ( ...

9 Mai, Târgu Jiu

La ~5km distanță

96 mp utili
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
7

360 €
/ lună 4 € / mp / lună

Spatiu comercial, in Targu Jiu, Aleea Minerilo ...

9 Mai, Târgu Jiu

La ~5km distanță

90 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
4

1.300 €
/ lună 8.67 € / mp / lună

Spa?iu comercial, 115 mp, zona 8 Mai

9 Mai, Târgu Jiu

La ~5km distanță

150 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
6

1.100 €
/ lună 11.46 € / mp / lună

Spa?iu comercial, 96 mp, zona Pia?a Mica

9 Mai, Târgu Jiu

La ~5km distanță

96 mp utili
Agenție

11 luni în urmă
7

400 €
/ lună 2 € / mp / lună

Teren de Inchiriat Vizibilitate Maxima langa Pe ...

9 Mai, Târgu Jiu

La ~5km distanță

200 mp teren