Proprietăți unice: 394
Proprietari: 206
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

650 €
/ lună 54.17 € / mp / lună

INCHIRIERE SPATIU COMERCIAL

Central, Galați

12,5 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

75.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren Calea Prutului

Central, Galați

750 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

2.500 €
/ lună 41.67 € / mp / lună

Spatiu 60 mp de inchiriat Bd. Traian Galati ide ...

Central, Galați

60 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

95 €
/ lună 1.36 € / mp / lună

Spatiu Comercial vis-a-vis de Shoping City

Sârbi

70 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

385.000 €
/ lună 0.55 € / mp / lună

Vandt teren Balintetsi Galati 70 ha parc fotovo ...

Balintești

700.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
15

1.500 €
/ lună
1.700 €
5.68 € / mp / lună

| Spatiu Comercial 264 mp | Str. Domneasca |

Central, Galați

264 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

59.500 €
/ lună 39.67 € / mp / lună

Teren intravilan

Matca

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

5 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

inchiriere teren arabil

Matca

194 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

26.000 €
/ lună 2.60 € / mp / lună

Teren intravilan

Sârbi

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

130 €
/ lună 0.33 € / mp / lună

de vanzare teren intravilan

Central, Galați

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

144.076 €
/ lună
143.946 €
935.56 € / mp / lună

Spa?iu comercial zona excelenta

Central, Tecuci

154 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

344 €
/ lună 8.60 € / mp / lună

Inchiriez spatiu ptr birou/salon, zona ultracen ...

Sârbi

40 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

39.900 €
/ lună 114 € / mp / lună

Teren de vanzare | Zona Arcasilor | Str. Frasin ...

Vânători

350 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

1.700 €
/ lună 6.80 € / mp / lună

Inchiriez cladire

Central, Galați

250 mp utili
Agenție

4 săptămâni în urmă
13

159.600 €
/ lună 2,100.00 € / mp / lună

Spatiu comercial de vanzare in centru zona Spic ...

Central, Galați

76 mp utili
Agenție

4 săptămâni în urmă
5

20.400 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren ideal pentru gospodaria ta, Sat Costi, Ju ...

Costi

680 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
7

650 €
/ lună 16.25 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Micro 19, Galați

40 mp utili
Agenție

4 săptămâni în urmă
1

1.800 €
/ lună 5.14 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial 350 mp zona Piata Ce ...

Piața Centrală, Galați

350 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez teren intravilan

Independența

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

23 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Vand teren casa i

Central, Galați

1.024 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

18.500 €
/ lună 3.49 € / mp / lună

Vand Teren Extravilan Tecuci

Central, Tecuci

5.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

12.500 €
/ lună 25 € / mp / lună

Loturi teren Zatun deschidere la sosea | langa ...

Dunărea, Galați

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

2.445 €
/ lună 4.08 € / mp / lună

Vind teren proprietate 0774566943 comuna sendre ...

Tudor Vladimirescu

600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

154.000 €
/ lună 110 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare zona Arcasilor I Ga ...

Vânători

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

12 €
/ lună 0.27 € / mp / lună

Spatii comerciale de inchiriat Tecuci, zona fos ...

Central, Tecuci

45 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

600 €
/ lună 8.11 € / mp / lună

OCAZIE!!! Inchiriez spatiu comercial cu terasa

Central, Galați

74 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
3

120.000 €
/ lună 216.61 € / mp / lună

Teren intravilan | Strada Traian | zona Baia Co ...

Central, Galați

554 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

260.000 €
/ lună 650 € / mp / lună

Proprietate comerciala DN25 | Ie?ire Tecuci/Gal ...

Drăgănești

400 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Tecuci DN24 / 80 m deschidere stradala!

Central, Tecuci

24.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă

700 €
/ lună 9.59 € / mp / lună

Spatiu Comercial 73mp | I.C.Frimu (Cin Cin) | 3 ...

Central, Galați

73 mp utili