Proprietăți unice: 394
Proprietari: 206
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

20.000 €
/ lună 6.90 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan + casa batraneasca

Cuca

2.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

200.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Teren 5000 mp iesire din Tecuci!

Drăgănești

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

6.274 €
/ lună 2.09 € / mp / lună

Vand loc de casa

Hanu Conachi

3.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
1

40.000 €
/ lună 0.97 € / mp / lună

Teren agricol Liesti

Liești

41.300 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

10 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

inchiriez spatiu comercial langa scoala 11

Central, Galați

280 mp utili
3E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

1.000 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

inchiriez spa?iu comercial

Matca

120 mp utili
2E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

389 €
/ lună 5.40 € / mp / lună

Spa?iu central in Targu Bujor

Central, Târgu Bujor

72 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

1.800 €
/ lună 18 € / mp / lună

Cabinet stomatologic modern de inchiriat

Central, Galați

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

1.000 €
/ lună 15.38 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat 65 mp, zona cu tr ...

Central, Tecuci

65 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

1.600 €
/ lună 16 € / mp / lună

Inchiriez sptiu comercial

Exterior Vest, Galați

100 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

40 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

De vanzare teren intra Vanatori - Galati, str G ...

Central, Galați

500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

2.100 €
/ lună 26.25 € / mp / lună

Spatiu comercial, cu vad pietonal -micro 19- st ...

Micro 19, Galați

80 mp utili
2000
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

35.000 €
/ lună 116.67 € / mp / lună

Teren langa Gradina de Vara- Gradina Publica

Central, Galați

300 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

99.000 €
/ lună 269.02 € / mp / lună

Teren (zona f buna si linistita) in Galati, 990 ...

Central, Galați

368 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

4 €
/ lună

Inchiriez spatiu comercial parter + etaj, 4/mp

Central, Tecuci

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan de inchiriat

Independența

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

11.600 €
/ lună 0.58 € / mp / lună

Vand 2ha comasate extravilan 58 000 lei

Slobozia Corni

20.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

300 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spa?iu central Gala?i ideal birou cursuri lumin ...

Central, Galați

25 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

230 €
/ lună 19.17 € / mp / lună

Salon Glam Studio inchiruaza camera 12 mp

Exterior Vest, Galați

12 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

1.200 €
/ lună 0.17 € / mp / lună

Teren de inchiriat langa ferma coco rico aproap ...

Exterior Vest, Galați

7.200 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

65.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

100Euro/mp TEREN intravilan, zona Arcasilor

Vânători

650 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

75.000 €
/ lună 150 € / mp / lună

Teren de vanzare , Galati in Bariera Traian

Central, Galați

500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

69.768 €
/ lună 0.66 € / mp / lună

Terenuri extravilane 2 Corni jud Galati

Corni

105.645 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
17

3.600 €
/ lună 20.57 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial in Galati, zona IRE ...

Siderurgiștilor, Galați

175 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

99.900 €
/ lună 59.71 € / mp / lună

Vanzare Teren Intravilan 1.673 mp Sat Costi, Zo ...

Costi

1.673 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

45.000 €
/ lună 22.50 € / mp / lună

Teren de vanzare

Piscu

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren 7000 mp - strada Eroilor , Sendreni

Șendreni

7.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

22 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare intravilan Tecuci

Central, Tecuci

10.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

375 €
/ lună 0.50 € / mp / lună

Teren de vanzare Galati

Central, Galați

3 camere
746 mp teren
4E
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

23 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

De vanzare Teren zona Zatun

Central, Galați

1.700 mp teren