Proprietăți unice: 394
Proprietari: 206
Agenție

1 lună în urmă
4

200 €
/ lună 8 € / mp / lună

De inchiriat birouri zona Port, Faleza

Port, Galați

25 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

23.500 €
/ lună 32.46 € / mp / lună

Teren de vanzare ,724 mp - 32,5 euro mp Tatarca ...

Tătarca

724 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

500 €
/ lună 1.85 € / mp / lună

cabinete medicale de inchiriat

Central, Tecuci

270 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
1

49.400 €
/ lună 13 € / mp / lună

Terenuri Tulucesti acces DJ24D, 613 /mp, negoci ...

Tulucești

3.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

500 €
/ lună 5 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial 100 m2

Central, Galați

100 mp utili
1E
Agenție

1 lună în urmă
3

17 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren 26,000mp - Industrial - Total sau Partial

Central, Galați

26.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

75 €
/ lună 0.11 € / mp / lună

Teren intravilan Sat Costi

Sârbi

680 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

134.000 €
/ lună
130.000 €
184.32 € / mp / lună

Teren 727 mp Galati - Posta Veche - deschidere ...

Central, Galați

727 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

28 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

OPORTUNITATE DE INVESTITIE! Vand loturi teren S ...

Costi

2.350 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
13

2.350 €
/ lună 12.70 € / mp / lună

Spatiu renovat, 185m2, Parter, Galati str. Gheo ...

Central, Galați

185 mp utili
1986
Agenție

1 lună în urmă
3

135.000 €
/ lună 40.06 € / mp / lună

Oportunitate Investitie: Teren intravilan 3.370 ...

Bărboși, Galați

3.370 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

50 €
/ lună 0.25 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat 200 mp zona centr ...

Bucești

200 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
8

650 €
/ lună 18.06 € / mp / lună

Spatiu comercial zona Micro 18- Mall Dunarea- N ...

Micro 18, Galați

36 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
1

12.500 €
/ lună 20.06 € / mp / lună

De vanzare, teren intravilan Galati - Costi

Costi

623 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

580 €
/ lună 8.06 € / mp / lună

SPATIU de birouri in Galati, Str. Brailei!!

Central, Galați

72 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

1 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Cedez afacere la cheie

Siderurgiștilor, Galați

22 mp utili
1990
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

133.000 €
/ lună 149.44 € / mp / lună

Teren de vanzare str. Iancu Jianu, langa Parcul ...

Central, Tecuci

890 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

115.000 €
/ lună
135.000 €
21.65 € / mp / lună

Teren Intravilan de vanzare 5.313 mp Odaia Mano ...

Odaia Manolache

5.313 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

330.000 €
/ lună 41.26 € / mp / lună

Teren de vanzare in Galati Investitie strategic ...

Costi

7.999 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

12 €
/ lună

Spatii comerciale / hale de inchiriat Tecuci cu ...

Central, Tecuci

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

500 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu de birouri zona Centru/Nespalata, Aleea ...

Central, Galați

50 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
9

81.000 €
/ lună 68.30 € / mp / lună

Teren intravilan st 1186 mp langa Drumul de Cen ...

Central, Galați

1.186 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

54 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren intravilan tecuci 6600 mp

Central, Tecuci

6.600 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

23 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren 2000mp cu deschidere de 20ml la DN26 la i ...

Tulucești

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

30.000 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Teren de vanzare Matca , Galati

Matca

4.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

84.000 €
/ lună 10.02 € / mp / lună

Teren Intravilan Sat Pietroiu

Central, Galați

8.380 mp teren
2E
Agenție

2 luni în urmă
1

1.300 €
/ lună 17.11 € / mp / lună

Spatiu Comercial Stradal

Micro 18, Galați

76 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
1

1.300 €
/ lună 17.11 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL STRADAL

Siderurgiștilor, Galați

76 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

1.900 €
/ lună 0.95 € / mp / lună

De inchiriat Teren Galati zona Metro

Central, Galați

2.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
11

1.500 €
/ lună 5 € / mp / lună

De inchiriat | Spatiu comercial | Piata Central ...

Piața Centrală, Galați

300 mp utili