Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

8 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan vasile alexandri

Vasile Alecsandri

3.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 săptămână în urmă
1

39.000 €
/ lună 0.92 € / mp / lună

Teren extravilan 42.279 mp (4 loturi) Branistea ...

Braniștea

La ~5km distanță

42.279 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez teren intravilan

Independența

La ~5km distanță

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan de inchiriat

Independența

La ~5km distanță

700 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

45.000 €
/ lună 22.50 € / mp / lună

Teren de vanzare

Piscu

La ~10km distanță

2.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

20.000 €
/ lună 19.29 € / mp / lună

Teren - 1000 mp Sendreni

Șendreni

La ~10km distanță

1.037 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren 7000 mp - strada Eroilor , Sendreni

Șendreni

La ~10km distanță

7.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

20 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand Teren in Sendreni

Șendreni

La ~10km distanță

6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
7

35 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan Sendreni

Șendreni

La ~10km distanță

3.333 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

29.500 €
/ lună 14.75 € / mp / lună

Teren intravilan Vadeni, Braila

Vădeni

La ~15km distanță

2.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

100.000 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

Teren extravilan Cartier Vadeni

Vădeni

La ~15km distanță

14.994 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

84.000 €
/ lună 10.02 € / mp / lună

Teren Intravilan SAT Pietroiu, Jud. Braila

Pietroiu

La ~15km distanță

8.380 mp teren
2E
Agenție

Mai mult de un an
5

1.050 €
/ lună 6 € / mp / lună

Inchiriez spatiu Henri Coanda. Comision Zero!!

Micro 39, Galați

La ~15km distanță

175,05 mp utili
1970
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

741 €
/ lună 6.02 € / mp / lună

Inchiriem spatiu comercial Micro 39. Comision z ...

Micro 39, Galați

La ~15km distanță

123,46 mp utili
1970
Agenție

5 luni în urmă
4

560 €
/ lună 8 € / mp / lună

De inchiriat spatiu Micro 39

Micro 39, Galați

La ~15km distanță

70 mp utili
1980
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

200 €
/ lună 1.60 € / mp / lună

Inchiriem restaurant

Micro 39, Galați

La ~15km distanță

125 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
7

2.340 €
/ lună 13 € / mp / lună

180mp cu destinatie comerciala, birouri, cabine ...

Micro 17, Galați

La ~15km distanță

180 mp
2019
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

8.000 €
/ lună 400 € / mp / lună

vand spatiu comercial micro 20

Micro 20, Galați

La ~15km distanță

20 mp utili
Agenție

7 luni în urmă
8

48.500 €
/ lună 165.53 € / mp / lună

48500 Euro- 293 mp. Teren si casa batraneasca i ...

Micro 20, Galați

La ~15km distanță

293 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
3

24.900 €
/ lună 95.04 € / mp / lună

24.900 euro, NEGOCIABIL, 262 mp, teren intravil ...

Micro 20, Galați

La ~15km distanță

262 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

650 €
/ lună 18.06 € / mp / lună

Spatiu comercial zona Micro 18- Mall Dunarea- N ...

Micro 18, Galați

La ~15km distanță

36 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
1

1.300 €
/ lună 17.11 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL STRADAL

Micro 18, Galați

La ~15km distanță

76 mp utili
8E
Agenție

2 luni în urmă
1

1.300 €
/ lună 17.11 € / mp / lună

Spatiu Comercial Stradal

Micro 18, Galați

La ~15km distanță

76 mp utili
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
1

1.300 €
/ lună 17.11 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL STRADAL

Micro 18, Galați

La ~15km distanță

76 mp utili
8E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

370.000 €
/ lună 276.95 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare/Inchiriat Galati Mi ...

Micro 13, Galați

La ~15km distanță

1.336 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

300 €
/ lună 13.04 € / mp / lună

Birouri in Micro 16

Micro 16, Galați

La ~15km distanță

23 mp utili
1E
Agenție

6 luni în urmă
4

700 €
/ lună 4.67 € / mp / lună

Hala în zona Tirighina ideal pentru acti ...

Dunărea, Galați

La ~15km distanță

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

12.500 €
/ lună 25 € / mp / lună

Loturi teren Zatun deschidere la sosea | langa ...

Dunărea, Galați

La ~15km distanță

500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
19

491 €
/ lună 11.16 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat 44 mp

Micro 14, Galați

La ~15km distanță

44 mp utili
1979
Agenție

6 luni în urmă
9

1.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

De închiriat – spațiu comercial ...

Micro 14, Galați

La ~15km distanță

100 mp utili
2E