Teren extravilan Cartier Vadeni

100.000 € / lună
6.67 € / mp / lună

Vădeni, Judeţul Brăila

Suprafață teren:
14.994 mp

Descriere spațiu comercial

Blitz va propune spre vanzare teren extravilan situat in cartier Vadeni, cu o suprafata totala de 14.994 mp si deschidere generoasa la strada! Proprietatea beneficiaza de o pozitionare excelenta, intr-o zona in plina dezvoltare, cu acces facil catre oras, fiind ideala atat pentru investitie pe termen lung, cat si pentru diverse proiecte (parcelare, hale, activitati agricole sau alte dezvoltari). Terenul dispune de front stradal larg, ceea ce ofera multiple posibilitati de acces si valorificare eficienta a suprafetei. Zona este aerisita, cu potential ridicat de crestere, fiind din ce in ce mai cautata. Suprafata: 14.994 mp Deschidere mare la strada Acces facil Zona in dezvoltare Ideal investitie sau dezvoltare Oportunitate rara pentru cei care cauta suprafata mare, pozitie buna si potential real de profit! Cod oferta / ID BLITZ: P167301
Citește mai mult Citește mai puțin
Zonă rurală
Actualizat în: 29 Aprilie 2026 ID anunț: 1531946

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Gara Vadeni
Mijloace transport aprox. 962 m
transport
Aerial Club Vadeni
Mijloace transport aprox. 1111 m
Școală
education
Scoala cu clasele I-VIII
Învățământ aprox. 615 m
Recreere
parks
Parc
Recreere aprox. 329 m
parks
Parc
Recreere aprox. 341 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Central
94.810 € / lună
Brăila, Central
998 mp teren
Spațiu comercial, în Cazasu
90.000 € / lună
Județul Brăila, Cazasu
1.500 mp teren