Proprietăți unice: 280
Proprietari: 130
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
6

250 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Inchiriez teren de pana la 3.000 mp langa Metro ...

Central, Galați

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

84.450 €
/ lună 993.53 € / mp / lună

Vand spatiu comercial micro 39 stradal

Micro 39, Galați

85 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

100 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren industrial

Central, Galați

7.500 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

11 luni în urmă
3

24.900 €
/ lună 95.04 € / mp / lună

24.900 euro, NEGOCIABIL, 262 mp, teren intravil ...

Micro 20, Galați

262 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
8

150.000 €
/ lună 63.99 € / mp / lună

Teren Centura Galati, str. Drumul Viilor, Supra ...

Central, Galați

2.344 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

10.400 €
/ lună 20 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial

Ultimul leu, Galați

520 mp utili
1980
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

1.000 €
/ lună 14.29 € / mp / lună

Inchiriez spatii birouri. 90m2- 100m2- 180m2

Central, Galați

70 mp utili
2020
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

28.000 €
/ lună 121.74 € / mp / lună

Vand teren in galati 28000

Central, Galați

230 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

560 €
/ lună
620 €
7 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat la Potcoava de Au ...

Central, Galați

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

33.000 €
/ lună 16.50 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan Movileni

Central, Galați

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

3 €
/ lună 0 € / mp / lună

Spatiu de inchiriere complet renovat,

Central, Galați

4.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

370.000 €
/ lună 276.95 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare/Inchiriat Galati Mi ...

Micro 13, Galați

1.336 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă

5 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Vand inchiriez afacere la cheie service auto

Central, Galați

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
9

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriere, hala 220 mp pe Drumul de centura!

Central, Galați

220 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
3

7.000 €
/ lună 19.23 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat 400 mp, Faleza, Gala?i - ho ...

Țiglina 1, Galați

364 mp utili
8E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

86 €
/ lună 0.14 € / mp / lună

inchiriez teren

Central, Galați

608 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

1 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial Tiglina 1

Țiglina 1, Galați

55 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

400 €
/ lună 10 € / mp / lună

spatiu de inchiriere

Central, Galați

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

490 €
/ lună 6.53 € / mp / lună

de inchiriat hala 75mp - disponibil imediat

Central, Galați

75 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

63.000 €
/ lună 900 € / mp / lună

inchiriere vanzare cabinet.

Exterior Vest, Galați

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

5 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

De inchiriat Spa?iu Industrial Depozitare Calea ...

Central, Galați

655 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

450 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Spatiu birouri 100mp | 4 birouri| Parcare | Bar ...

Central, Galați

100 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
10

450 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Spatiu birouri 100mp | 4 birouri| Parcare | Bar ...

Central, Galați

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

589 €
/ lună 6.54 € / mp / lună

Inchiriere spa?iu comercial

Port, Galați

90 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

750 €
/ lună 2 € / mp / lună

Hala de inchiriat

Central, Galați

375 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
10

400 €
/ lună 10.26 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial 1 Decembrie langa Li ...

Central, Galați

39 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
1

1.300 €
/ lună 17.11 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL STRADAL

Micro 18, Galați

76 mp utili
8E
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

590 €
/ lună 4.54 € / mp / lună

Spa?iu ultracentral rar casa cu intrare din str ...

Ultracentral, Galați

130 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

4 €
/ lună 0.33 € / mp / lună

Laborator dentar

Țiglina 1, Galați

12 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

196 €
/ lună 7.54 € / mp / lună

Inchirieri Birouri -Spatii comerciale

Vest, Galați

26 mp utili